Skocz do zawartości

Audio Ass Funclub


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, temat umiera to wyjaśnię do końca, czemu czuję się Audio Osłem. Faktycznie, chciałem zerwać z audio, jak @Szwagiero trafnie pisał, parę razy odchodziłem z forum, robiłem sobie kilkuletnie odwyki, czym się to skończyło - wiecie. Ale nie o to chodzi. W ferworze walki z rzucaniem audiozakupoholizmu skasowałem wszystkie swoje wpisy w MuzoStajni. Audio Osioł, to bardzo delikatnie powiedziane. Głupio mi,no. Dlatego. Ihaha - smutno sobie porykuję :ph34r::unsure::wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz, nie Twój audiośfiryzm a to właśnie dokonany pod wpływem impulsu mord na własnej twórczości sprawił, że zacząłeś się tytułować jak ten co "...niecierpiiii. niecieeerpieeeć..."

 

;) artysta musi być, że jesteś... albo duszą chociaż :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

That's right! Exactly!

Bo wiesz, nie Twój audiośfiryzm a to właśnie dokonany pod wpływem impulsu mord na własnej twórczości sprawił, że zacząłeś się tytułować jak ten co "...niecierpiiii. niecieeerpieeeć..."

 

;) artysta musi być, że jesteś... albo duszą chociaż :)

 

Duszą, całem mojem sercem :wub:

Lecz ciałem, mniej doskonałem,

bliższy osłu jednak jestem

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra, temat umiera

Gasną reflektory, scena pustoszeje, publiczność już w kolejce po płaszcze. Smutek.

Zatem zamykamy teatr!

 

 

Eeee, nie! Publiczność wraca z numerkami z szatni, mości się wygodnie w fotelach - czas na drugi akt :)

 

A tak serio, fajnie poczytać, że nie jest jedynym walczącym z wiatrakami czyt. uzależnieniem od zakupów, gadżetów tudzież innych pierdół ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności