Skocz do zawartości

vonBaron


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zamieniliśmy się słuchawkami. Dostałem pm3 za meze99 z moją małą dopłatą. Von Baron to wzór metra jeśli chodzi o całość transakcji: od negocjacji, po terminowość, pakowanie, zgodność z opisem. Tutaj co prawda wystąpiła mała niezgodność, bo słuchawki grają lepiej, niż to opisywał, ale to tylko na plus :P

Polecam, handlować śmiało, wzorowy kontrahent.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od kolegi Somic V2.Będąc pod wpływem dobrego nastroju,który wywołuje słuchanie tych chińczyków,skrobię tych kilka ciepłych słów o które prosił właściciel tego wątku.

Oto one:cała transakcja odbyła się błyskawicznie i w miłej atmosferze,jestem niezmiernie zadowolony i polecam wszystkim biznesy z kolegą @vonBaron

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mateusz przetestował dla mnie na swoich wzmacniaczach T5p z padami od T1 i utwierdził w przekonaniu że nie tędy droga, przy okazji podkupił ode mnie kabelek FAW, w zamian rewanżując się świetnym kabelkiem USB Ultraviolet. Kolejny bardzo udany deal, polecam i pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cóż za wspaniała wymiana. W jedną stronę powędrowały Eleary, a w drugą T1v2 i trochę drobnych na lizaki. I obaj teraz siedzimy z uśmiechem na ustach myśląc, że zrobiliśmy lepszy deal.

Tak udanych wymian życzę każdemu, a użytkownikowi @vonBaron pozostaje mi tylko podziękować za szybką wysyłkę i świetny kontakt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z tym Panem mam chyba jak dotąd najdłuższy wątek na PW dotyczący pytań odnośnie sprzedawanego sprzętu i dyskusji dotyczącej zawierania samego dealu... i naprawdę przyjemne to były rozmowy :) Do tego konkretnie, w przyjaznej atmosferze, z dużym plot-twistem na końcu odnośnie prądowych możliwości Opusa. Także polecam serdecznie, bo to zacny człek jest :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności