Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ładne są,

niemieckie gnioty niestety rządzą w kraju


 

 

 

ps. Po 5h basu ubyło na tyle, żeby powiedzieć, że już mi się z D7100 tak mocno nie kojarzą.

jak ilość basu w porównaniu do gr07 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Mam K551, słuchałem Oppo PM-3, Focali Spirit Classic, ATH-MSR7 i parę innych, żadne mi specjalnie nie podeszły. Fatso, naprawdę warto?

Edytowane przez tditsr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Mam K551, słuchałem Oppo PM-3, Focali Spirit Classic, ATH-MSR7 i parę innych, żadne mi specjalnie nie podeszły. Fatso, naprawdę warto?

Masz blisko. Podejdź i posluchaj

Ponoć mają super scenę, nie tylko jak na zamknięte słuchawki ale w ogóle - Fatso?

No cały czas o tym piszę. Cena moim zdaniem super.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ceniących wygląd w słuchawkach - przykładowe zdjęcia kobiety i mężczyzny w 99tkach.

 

Miłosza proszę o zbadanie jak wygląda sprawa trzymania tychże słuchawek na szyi. (u dziewczyny - znalazłem fotkę. Ale to chude szyje..)

Meze-99-Classics-_Walnut-Lifestyle-3.jpg

meze-99-classics-designboom-shop-5.jpg

product-detail-99-silver-thumb1.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, słysząc plotki o ich basie, można faktycznie pomyśleć o porównaniu z Pro 80. ;) . Może się okazać,że zamiast 300 euro, warto wydać 300 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas - nie chcę być złym prorokiem, ale młodzież nastawiona teraz głównie na basssss ;), a Meze nie jest instyt.charytatywną - sprzedaż musi być.

W zagranicznych opisach można ten bas między wierszami wyczytać, Miłosz napisał o D7100 ...

 

Tak więc, ekhmmm ... oby moje "prorokowanie" w g... się zamieniło, bo jestem szalenie ciekaw tych słuchawek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, słysząc plotki o ich basie, można faktycznie pomyśleć o porównaniu z Pro 80. ;) . Może się okazać,że zamiast 300 euro, warto wydać 300 zł ;)

w pro80 jest OK, w 7100 zdecydowanie za ciężko na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to miałem na mysli - Pro 80 są całkiem OK.

 

@paratykus - tak, jak usłyszałem 7100 to się zmartwiłem. Słuchawki dla "BassMacho" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to miałem na mysli - Pro 80 są całkiem OK.

 

@paratykus - tak, jak usłyszałem 7100 to się zmartwiłem. Słuchawki dla "BassMacho" ?

prosta sprawa, jeżeli to była wada nowości to OK, jeżeli się nie uspokaja to szału nie ma pomimo wyglądu

gr07 przy prawidłowej aplikacji potrafią łupnąć już dla mnie na granicy tej akceptowalnej ilości

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

They actually make me think of a smaller and closed version of Sennheiser HD800. Yes, I liked them that much. Now don’t expect the same level of performance, but Meze 99 Classics surely reminds me of them in some ways and they have a less harsh treble and better bass extension.

http://headmania.org/2015/11/01/meze-99-classics-headphones-review/

 

Zdaje sie, ze w jakieś polskiej recenzji także było odniesienie do HD800. Dziwne.

 

 

I really liked them indeed, and in some ways they do remind me of hd800, especially in soundstage, details. However I must emphasise the “remind” keyword. Don’t expect them to actually be hd800.

I actually listened to PM-3. I am not a big fan actually. They are muddy compared to Meze 99. T51p are too bright for my tastes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.

Z basem to ktoś mocno przesadził w tych opiniach. Już po 20h grania słuchawki mają świetnie zbalansowane brzmienie. Fakt jest ciepło, ale to domena orzecha, który został wykorzystany do budowy słuchawek. Ale nie jest to bas dominujący, wylewający się na wszystko. Jest to bas spektakularny i robiący niesamowite wrażenie, jest jeden warunek - taki bas musi być w nagraniu. Jeśli sluchamy jazzowego plumkania to basu nie ma. Jeśli włączymy Drum&Bass to masaż wewnętrznej strony czaszki murowany. Szczegóły na pewno pojawią się w recenzji.

 

Ja po tych 20h grania słuchawek zauważam właśnie największe zmiany w basie, bo jest go coraz mniej. Od B. dużo na początku, do poziomu lekko niższego niż właśnie GR07 czy choćby T90 (tak, T90tki mi ten bas najbardziej przypomina).

 

Scena jest dość szeroka i głęboka, ale wynika raczej z nagrania niż z charakterystyki nagrania. Nie jest to skondensowane granie a'la Sennki Momentum. Bardziej kierunek Ultrasone Ed5, gdzie separacja i holografia wynika z nagrania. Nie ma żadnych efektów studni, dudnienia, rezonansów i niepokojących zjawisk typowych dla zamkniętych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja po tych 20h grania słuchawek zauważam właśnie największe zmiany w basie, bo jest go coraz mniej. Od B. dużo na początku, do poziomu lekko niższego niż właśnie GR07

podziękował, też nie widziało mi się by zrobili taki mega projekt dla dzieciaków :) - ;)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności