Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

A no tak, zapomniałem ale fakt jak na dzisiejsze standardy to HE-4 wymagają sporo prądu.

2 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

 

Pewnie to samo co o swoich K1000 ;)

 

Teraz, Compton napisał:

Sorry, że się chwalę, ale do Brystona kupuję każde słychachwki (no prawie) jakie mam na odsłuchu... Nawet pokusiłem się o Focal Listen. Z V10 jest tak se, ale z Bystonem po SE..?

On gra ze wszystkim conajmniej bardzo dobrze, a z innymi świetnie.

A z HE-4 jest magiczna synergia! :wub:

Już przestań po za chwilę do Ciebie pojadę.

Nie uwierają Cię Listeny?

Ale Elearów nie kupiłeś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Compton napisał:

Osobiście, wolę HE-4 od HE-6, ale tu już wchodzą osobiste gusta.

He he, u mnie he6 były przez trzy tygodnie - głównie przeleżały w szufladzie:rolleyes:

4 minuty temu, Compton napisał:

Sorry, że się chwalę, ale do Brystona kupuję każde słychachwki (no prawie) jakie mam na odsłuchu... Nawet pokusiłem się o Focal Listen. Z V10 jest tak se, ale z Bystonem po SE..?

On gra ze wszystkim conajmniej bardzo dobrze, a z innymi świetnie.

A z HE-4 jest magiczna synergia! :wub:

Listeny to dobre słuchawki; im brakuje po prostu finezji (o czym nieraz pisałem); myślę że bha1 faktycznie załatwia sprawę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, vonBaron napisał:

Szukaj, też chętnie na tym skorzystam.

O krok jestem od kupienia Monolitch M1060.

Wszystko kwestia ceny i mojego podejścia.

A podejście mam takie, że to bardzo ciekawe słuchawki, zwłaszcza w kontescie ich zmodowania.

Edytowane przez Compton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EvilKillaruna gratulację świetnej recenzji HE-4. Też je oceniam ciut wyżej, aczkolwiek na samym S6 nie byłem w stanie ich odpowiednio wysterować. Jednak potencjał mają niesamowity.

Godzinę temu, Compton napisał:

O krok jestem od kupienia Monolitch M1060.

M1060

Listen

Fostex 60

LCD2C

trochę nam się kolega rozpędził :) tylko kiesy to wszystko przesłuchać ;)

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 nie pasuje sygnaturą do HE-4, chyba że słuchawki byłyby po konkretnych modach przyciemniających. Burson był dla nich głównym silnikiem. Niewątpliwie słuchawki mają swój potencjał, tu natomiast ocena tyczyła się tylko i wyłącznie sztuki w pełni fabrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2017 o 18:34, EvilKillaruna napisał:

S6 nie pasuje sygnaturą do HE-4, chyba że słuchawki byłyby po konkretnych modach przyciemniających. Burson był dla nich głównym silnikiem. Niewątpliwie słuchawki mają swój potencjał, tu natomiast ocena tyczyła się tylko i wyłącznie sztuki w pełni fabrycznej.

Zgadza się. Synergii brak, chyba że ktoś lubi jasne brzmienie. Ja bym łączył je raczej z jakimś ciepłym żródłem. Z S6 tylko po BAL (70%). Zakładam, że w komplecie z S7 już nie było problemów kompletnym z wysterowaniem?

Czy pod tekstem pojawią się tabelki z ocenami jak przy poprzednich recenzjach?

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde fajne te HE-4XX, grają dużo lepiej niż wyglądają.

Do 400i ich raczej nie porównam bo już dawno ich nie mam ale mogę porównać do HE-4.

Góra dużo bardziej łagodna w HE-4XX ale wciąż jest wyraźna.

Środek bardziej dociążony, wokale podobnej jakości.

Bas bardziej rozlazły, gorszej jakości niż w HE-4.

Scena ciut mniejsza w 4XX.

Ogólnie jak za 700zł to żal nie kupić, tym bardziej patrząc na cenę 400i. A z tego co pamiętam to 4XX grają lepiej :D

Z Brystonem to one grają mi lepiej niż HE-4.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności