Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Heki spakowane. Niestety, ciężko się słucha po nich słuchawek zamkniętych. Na koniec jeszcze zdjęcie pamiątkowe, wszystko po ich prawicy wypada dosyć blado przy bezpośrednim porównaniu. Brak tej naturalności, swobody dźwięku. Czeka mnie odwyk teraz, żeby zapomnieć jak grają Hifimany :)

 

 

IMG_20170903_185418089.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma, jestem przyzwyczajony do tego i szybko się adaptuje. Po Staxach mam to samo. :D

 

Największy szok wystepowal w relacji Lambdy <=> Nighthawki. 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy dobrze robisz sprzedajac staxy:ph34r:

...pedzial ten co sam nie dawno wystawial:D, ale ja chcialem w ogole odstawic sluchawki...tylko co bym kupil (jeszcze w tej cenie) po nieuniknionym powrocie?

Co do hifimanow, pamietam jak porownywalem w mp3storze th900 vs th900mk2 i wszystko bylo w miare ok, potem posluchalem hexow i jak zalozylem znow fostexy, to mi pokrzywilo morde doslownie - matko, jaki sztuczny dzwiek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9/4/2017 o 14:52, vonBaron napisał:

Ktoś z was zamówił już te HE4XX?

 

Ja miałem zamawiać w sumie, ale czekałem do końca i okazało się, że to się skończyło dzień wcześniej niż myślałem :P Ale nie ma tego złego, bo później szperając w necie znalazłem ciekawy poradnik do modowania HE560.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nieaktualne, bo nic nie znalazłem. Zresztą czemu strach kupować? Wysyłki do Chin na gwarę, jak coś się stanie, takie drogie? :P

Tu jest ten mod jakby ktoś był zainteresowany: https://www.head-fi.org/threads/he-560-enhancement-mod-v1-5.738912/

Widać z tego, że nie tylko z HE5 można sporo wycisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, oblivion napisał:

Raczej nieaktualne, bo nic nie znalazłem. Zresztą czemu strach kupować? Wysyłki do Chin na gwarę, jak coś się stanie, takie drogie? :P

Ja nic o strachu nie pisalem, a jedynie o możliwości zakupu tu na miejscu, od sprawdzonego sprzedawcy. :)

Jeżeli nieaktualne, to nie było tematu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki uprzejmości jednego z forumowych weteranów udało mi się posłuchać na swoim sprzęcie HE-6. Od razu zaznaczam że to moja opinia i nie będzie obiektywna.

Miały się teraz posypać ochy i achy na temat HE-6 ale ich nie będzie. Ba, czuje nawet lekkie rozczarowanie. Nie wiem może to wina toru czy za słabego wzmacniacza.

Ale jednak wróciłem do HE-4 bez poczucia że coś tracę. Z Heglem HE-6 zagrały ok, fajny mocny basik, szczegółowa góra ale średnica była jakaś taka sucha o ile damskie wokale jeszcze ok to męskie zaczęły syczeć. Z Matrixem już było gorzej głownie przez zapiaszczoną górę rodem ze słuchawek za 100zł.

Cóż są to na pewno słuchawki wymagające co do sprzętu. Odesłałem je bez żadnego sentymentu i wróciłem do HE-4:D

Edytowane przez vonBaron
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności