Skocz do zawartości

touok


touok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sprzedałem DAC'a. Ogólnie bardzo szybko nam cała transakcja zeszła, oczywiście po tym jak już się zdecydowałem na sprzedaż (ach to niezdecydowanie, co za dużo dobrych sprzętów u mnie to chyba niezdrowo). Na duży plus fakt, że bardzo miło można było sobie porozmawiać w międzyczasie. :) Zdecydowanie polecam i dzięki za zakup, bo bym się pewnie dalej bił z myślami co zostawić, na czym słuchać :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem od kolegi Touoka Xduo X3 i AKG K551. Sprzęt świetnej jakości i naprawdę bardzo zadbany. Transakcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, bez żadnych problemów. Bardzo dobry kontakt i szybkie odpowiedzi na pytania. Szybka wysyłka i paczka dobrze zabezpieczona. Jak najbardziej serdecznie polecam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest dobrze. Od kolegi można liczyć na morze rekomendacji i porad.

Jest fenomenalnym negocjatorem i sprzedawcą (w dobrym tego słowa znaczeniu), prawdziwy artysta, było to dla mnie jako przedsiębiorcy, obok samych słuchawek, doświadczenie w całej rozciągłości ;-)

Z transakcji i słuchawek i sprzętu jestem w 100% zadowolony.

I z tego, że spotkałem kolegę na równym mi poziomie umiejętności :-)

POLECAM.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zakupiłem od kolegi MiniWatta z NightHawkami. Sprawa załatwiona szybko i bezproblemowo, a sprzęt zapakowany "pancernie" ;). Przy okazji miałem przyjemność porozmawiania z kolegą przez telefon, a że doświadczenie @touoka jest znacznie większe, to dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy. Pozdrawiam i jednocześnie w pełni szczerze polecam!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem od kolegi staxy sr507. Touok potrafi wytworzyć podczas negocjacji przyjazną atmosferę i pójść na rękę. Trafiłem trochę na zły czas podczas zakupu (zagoniony chłop jest:D), ale za moje oczekiwanie na przesyłkę zostałem nagrodzony i dopieszczony świetnym stanem słuchawek i ich pieczołowitym, bezpiecznym zapakowaniem. Polecam zakupy u kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności