Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem początek płyty The Division Bell, Floydów....i opad szczęki...jak to zagrało. :o

Chyba można napisać, NightHawki - zalecane do Pink Floyd :)

 

No proszę , te Hołki nadal się wygrzewają i zmieniają przekaz, przez noc spora poprawa nastąpiła, na plus

oczywiście...

To ja się wcześniej cieszyłem i chwaliłem Hołki że fajnie grają?...Głupiec ze mnie, teraz to dopiero jest

granie jak należy. Wreszcie pojawiła się wyrazistość i ostrość przekazu, góra znowu wróciła magiczna... :)

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojo_aka ,możliwe ,Ryka recenzował swoje Hołki po 10 dniach wygrzewania 20h/dobę.

Dziwne, ale mi też zagrały dobrze po mniej więcej 10dniach...15/17h dziennie grały...

To taka wskazówka dla innych :)

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Soundman...? Słyszysz różnicę pomiędzy 20 godz. wygrzewania... ? Przecież Twój nastrój, zmęczenie w danej chwili ma większy wpływ na to jak odbierasz dźwięk.

 

Mam takie dni, że nie robi mi czy słucham Mojo czy Taczki jak się nie wsłucham za mocno...

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Soundman...? Słyszysz różnicę pomiędzy 20 godz. wygrzewania... ? Przecież Twój nastrój, zmęczenie w danej chwili ma większy wpływ na to jak odbierasz dźwięk.

 

Mam takie dni, że nie robi mi czy słucham Mojo czy Taczki jak się nie wsłucham za mocno...

Widocznie Soundman zapewnił włóknom biocelulozy czas na relax i nie podglądał ich jak się odprężają; po dobrym sexie zagrały mu tak, że ino ros. :woot:

Ja też miewam różny odbiór tych słuchawek, bywa nawet, że mnie wkurzają :ph34r: , ale to raczej moja wina ;). W moich hołkach włókna to stare wygrzane pryki i już nie uprawiają sexu; w ogóle chyba już nie imprezują. :(

...życie włókien biocelulozy..hhmmm... to są poważne sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, można mi nie wierzyć, ale po południu w Niedzielę jeszcze grały słabo,po staremu ze tak powiem ,choć już wyczuwałem jakieś przebłyski. W nocy za to po 6h wygrzewania ich, zakładam ,puszczam muzykę i od razu poczułem Wyraźną różnicę na plus.

Głównie wokal stał się wyraźniejszy,scena poszerzyła w głąb,góra otworzyła, bas uspokoił się itd...

Dobrze opisał to P.Ryka..pstryk i już, nie wiem czy to już ten moment co u niego ale bardzo bym chciał żeby już mi tak zostało. :)

Dodatkowo przekaz stał się jaśniejszy, już nie mam uczucia że jest za ciemno, jest tylko lekko ciemno...

Teraz za każdym razem jak zakładam Hołki grają fajnie, a nie jak poprzednio raz dobrze a raz słabo....

U2 brzmi teraz fenomenalnie, zupełnie jak zapamiętałem na pożyczonych Hołkach z przebiegiem 300h+ :P

No dobra, i tak mnie zaraz zlinczują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, można mi nie wierzyć, ale po południu w Niedzielę jeszcze grały słabo,po staremu ze tak powiem ,choć już wyczuwałem jakieś przebłyski. W nocy za to po 6h wygrzewania ich, zakładam ,puszczam muzykę i od razu poczułem Wyraźną różnicę na plus.

Głównie wokal stał się wyraźniejszy,scena poszerzyła w głąb,góra otworzyła, bas uspokoił się itd...

Dobrze opisał to P.Ryka..pstryk i już, nie wiem czy to już ten moment co u niego ale bardzo bym chciał żeby już mi tak zostało. :)

Dodatkowo przekaz stał się jaśniejszy, już nie mam uczucia że jest za ciemno, jest tylko lekko ciemno...

Teraz za każdym razem jak zakładam Hołki grają fajnie, a nie jak poprzednio raz dobrze a raz słabo....

U2 brzmi teraz fenomenalnie, zupełnie jak zapamiętałem na pożyczonych Hołkach z przebiegiem 300h+

No dobra, i tak mnie zaraz zlinczują...

Wierzę Ci i potwierdzam. Okolice 300h.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienność przekazu NightHawków w tak długim obszarze czasu, to potem nic dziwnego że są tak różne opinie o nich. :)

W zależności na który moment wygrzania się trafi można je pokochać ale i znienawidzić ...i tak to nimi jest :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadę parę godzin na kabelku diy i nie mogę się nasłuchać...:)byłem zmuszony wykorzystać mini jacki z krótszego kabelka z kompletu do słuchawek bo ciężko takie zdobyć

 

Uciąłeś kable przy wtykach z tego cieńszego przewodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozciołem obudowy wtyków nożykiem są zalane miękkim twożywem i gołe polutowałem inaczej się nie da.

Bezpośrednio wiadomo bezstratnie ale mało wygodnie aby eksperymentować z różnymi kablami jak kto chce,tak czy siak kabel audioqesta psuje brzmienie słuchawek,robi słynną bułę na basie i nietylko,jedyna jego zaleta to przejżystość góry.Bezsensu jest z tym kablem oceniać te słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie coś zdobyć z miedzi occ chociaż znany kablarz z tego forum twierdz,że lepiej grają ze zwykłej miedzi i takie robi,jest faktycznie bardzo dobry balans tonalny

Góra odrobinę mniej szczegółowa ale o dziwo to nie przeszkadza

Kabel jest świerzy napewno musi pograć

Swoją drogą te wszystkie kable occ z Chin to czy aby są miedzią occ ,tylko furukawa robiła miedż ohno pcocc i sprzedawała kilku znanym firmom ,Wireworld ma w ofercie kable do słuchawek ale ceny wysokie,a przydało by się coś nie podrabianego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, jak góra pogorszona z nowym kablem to się nie opłaca,

w końcu góra to najmocniejsza strona Hołków.

Jak coś to do J.Dragona i zrobi kabelek pierwsza klasa, albo sama miedź albo hybrydę...

Do takich słuchawek grzechem jest stosować budżetowe kabelki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności