Skocz do zawartości

Pokaż swoją kolekcję słuchawek!


1313

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia wyszły mi brzydkie, jak zawsze. Aparatu nie mam, a Ipad to robi przyzwoite tylko jak ładna pogoda :) przynajmniej moją ręką

 

k701@Fatso, hd560 mk2 ovation@Manuel, dt 880 250 ohm grają z Feliks Audio Espressivo

kolekcja 10-ciu portable gra z taczki 4,5, samsunga galaxy player 4.2 (plus ewentualnie Ican Ifi nano , ale ostatnio rzadko)

na parterze z The Wire gra dt 990 600 ohm, dt 931, dt 880 600 ohm, k240 sextet 600 ohm, t40rp, k172hd@Perul, d1001

 

nie umiem tego cholerstwa wstawić inaczej :(

 

:blink:

 

chyba Cię chłopie LARYNGOLOG opuścił ! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a.jpg

 

A ja wstawię zdjęcie z archiwum, moja była kolekcja w szczytowej formie. A potem przyszły elektrostaty i nic z ww. się nie ostało, chociaż wszystkie słuchawki ze zdjęcia powyżej uważam za bardzo udane modele.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifa.jpg

 

A ja wstawię zdjęcie z archiwum, moja była kolekcja w szczytowej formie. A potem przyszły elektrostaty i nic z ww. się nie ostało, chociaż wszystkie słuchawki ze zdjęcia powyżej uważam za bardzo udane modele.

Fajna kolekcja ... była, dla mnie zapewne byłby to końcowy etap kolekcjonowania. A chyba stosunkowo niedawno byłeś w posiadaniu tych słuchawek bo l2 też są. Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to już nie pamiętam, to było zdjęcie pożegnalne, a L2 miałem bardzo wcześnie, chyba 1 na forum, u nas ich jeszcze nie było. Już robiąc to zdjęcie to DT880 byly sprzedane, a Q701 chyba jeszcze nie kupione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso pozbyłeś się tej meblościanki, czy mam słabą pamięć?

 

U Fatso tak cały dom wygląda :P

To jest właśnie wnętrze tegoż biureczka.

 

No to teraz zgadujmy ile par ma Fatso ;) - takie ćwiczenie na spostrzegawczość.

Właśnie stan się znowu zmienił :)Bo w sumie zapomniałem o słuchawkach co leżą w drugim pokoju...

 

na zdjęciu brakuje:

Tascam TH-02, UE6000 białe, UE6000 czarne, 2x Philips shl3900, 1x Philips SHP-8900, Takstar TS-671, AKG K550 :)

Edytowane przez Fatso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam, bardzo je sobie cenię. Nie mam żadnych problemów z pałąkiem. Baaa mam 2 pary, ale jedną zawinął mi brat i oddać nie chce :)

również je posiadam, kupiłem od kogoś z forum używki w całkiem niezłej cenie ale mam z nimi jeden problem - za luźny pałąk, jakby ktoś zakładał je na piłkę do kosza :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Korzystam, bardzo je sobie cenię. Nie mam żadnych problemów z pałąkiem. Baaa mam 2 pary, ale jedną zawinął mi brat i oddać nie chce :)

również je posiadam, kupiłem od kogoś z forum używki w całkiem niezłej cenie ale mam z nimi jeden problem - za luźny pałąk, jakby ktoś zakładał je na piłkę do kosza :unsure:

 

Obadam i może jest remedium...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na zdjęciu brakuje:

Tascam TH-02, 1x Philips SHP-8900 :)

 

szacun, ale te wilokrotności danego modelu są zbędnym info - tak jakbyś się chwalił :P

tascamy pamiętam z super sub-basu który wyparował lekko po zmianie kabla :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności