Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, greg_jg napisał:

 

Ta karta przebija stacjonarki w kontekście napędzenia Sundar?

Na jakich lampach miałeś okazję ich słuchać?

Nie wiem co tam były za lampy. Musiałbyś napisać do @Corvin74 jakie ma tam wsadzone :)

 

Co do karty i wcześniejszego wpisu to właśnie dobre efekty miałem na karcie RME hdsp9632 + cayin c5amp (LME49600).

No a że się EVGA napatoczyło z kartą z dobrym DACiem i takim samym driverem słuchawkowym - to spróbowałem - i to był strzał w dziesiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwie recenzje:

Na Audiofanatyku Audeze LCD-GX

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-dla-graczy-audeze-lcd-gx/

 

Na Hifiphilosophy Final Audio D8000 Pro:

https://hifiphilosophy.com/recenzja-final-d8000-pro-edition/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja tak z innej beczki trochę, z drobnym offem od głównej osi tematu, ale... LCD-X opinie mają mieszane i wcale mnie to specjalnie nie dziwi, bo nie są to słuchawki, które rzucają na kolana na ten przykład rozmiarami sceny, czy barwą. W zasadzie powiem, że po czymś, co jest wyceniane w wersji z kufrem na naprawdę gruby hajs oczekiwałem więcej dopóki... Nie posłuchałem z Aune S6 Pro. No nie, nie urosła tu magicznie scena, ale barwą i dźwiękiem jakim zaczęły grać... Cud, miód, orzeszki i niesamowity detal. Jak chcę sobie nagranie przeanalizować, tudzież odkopać coś, czego dawno nie słuchałem, to właśnie to combo daje mi taką opcję. Przed chwilą z sentymentu poszło A-Ha - "Lifeliness" i "Forever not yours". No i wychodzi na to, że w ogóle tych utworów nie znałem, a z pamięci to zapamiętałem tylko fenomenalny wokal Harketa i główną linię melodii :D Wiem jedno w tym momencie - koniecznie muszę zmienić ten badziewny kabel fabryczny (taśma balans), bo dostaję od niego torsji i wywalić filc spod grilli, żeby zastąpić go czymś innym. Lubię je. Naprawdę je lubię za tę wnikliwość i precyzję, którą mi dają :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, John Grado napisał:

Zobaczcie co ta gruba ciota ma na testach. Przynajmniej posłucha sobie. Sam bym posłuchał :( 

Pewnie każdy by posłuchał... :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2019 o 22:52, Vaiet napisał:

To ja tak z innej beczki trochę, z drobnym offem od głównej osi tematu, ale... LCD-X opinie mają mieszane i wcale mnie to specjalnie nie dziwi, bo nie są to słuchawki, które rzucają na kolana na ten przykład rozmiarami sceny, czy barwą. W zasadzie powiem, że po czymś, co jest wyceniane w wersji z kufrem na naprawdę gruby hajs oczekiwałem więcej dopóki... Nie posłuchałem z Aune S6 Pro. No nie, nie urosła tu magicznie scena, ale barwą i dźwiękiem jakim zaczęły grać... Cud, miód, orzeszki i niesamowity detal. Jak chcę sobie nagranie przeanalizować, tudzież odkopać coś, czego dawno nie słuchałem, to właśnie to combo daje mi taką opcję. Przed chwilą z sentymentu poszło A-Ha - "Lifeliness" i "Forever not yours". No i wychodzi na to, że w ogóle tych utworów nie znałem, a z pamięci to zapamiętałem tylko fenomenalny wokal Harketa i główną linię melodii :D Wiem jedno w tym momencie - koniecznie muszę zmienić ten badziewny kabel fabryczny (taśma balans), bo dostaję od niego torsji i wywalić filc spod grilli, żeby zastąpić go czymś innym. Lubię je. Naprawdę je lubię za tę wnikliwość i precyzję, którą mi dają :D

LCD-X grają z Aune na kablu XLR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Compton napisał:

LCD-X grają z Aune na kablu XLR?

Si, po balansie. Nie mogę się jednak doczekać momentu, aż gdzieś w Q1 2020 zastąpię ten badziewny stock sensownym markowym kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Compton napisał:

👍:)

A pokusisz się aby porównać SQ S6 vs Playmate?

A pokuszę. W której wersji Pan sobie życzy? Vivid, Classic, czy Everest? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Compton napisał:

Ja dopiero we wtorek.

Ja chyba wstrzymam się do czasu jak wjadą do nas otwarte Aeonki 2 bo z opisów zamkniętych Aeon 2 wychodzi mi , że to może być bardzo bliskie granie do moich Oppo pm3 a szkoda byłoby dublować bardzo podobne granie. Robert czekam na Twoje wrażenia. A wiesz, tak zerknąłem na Burka Everest i on chyba ma wejście optyczne i może robić za klasyczny DAC w moim systemie głośnikowym ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam 76 napisał:

Ja chyba wstrzymam się do czasu jak wjadą do nas otwarte Aeonki 2 bo z opisów zamkniętych Aeon 2 wychodzi mi , że to może być bardzo bliskie granie do moich Oppo pm3 a szkoda byłoby dublować bardzo podobne granie. 

Gdzie można poczytać o porównaniach z PM3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności