Skocz do zawartości

IBasso DX90


Suszec

Rekomendowane odpowiedzi

Up, Ja porownywalem oba plajery. Napisz mi co rozumiesz przez rozdzielczosc. W skrocie najwieksze roznice miedzy tymi plajerami to studio jest deko jasniejsze I mniej dociazone, jest deko bardziej napowietrzone, dx90 ma czarniejsze tlo I do tego ma granie przod tyl I dol gora pza graniem na boki, zas studio gra jedynie w linii prostej na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny głos sprowadzonego na manowce przez ciekawość: zainstalowałem 2.0.5 i po odsłuchu stwierdziłem, że oto właśnie słucham sobie dx50 na modzie od doc2008. Podziękowałem i wróciłem do wersji 2.0.0.

 

Uczciwie nie polecam - traci się wszystkie bonusy związane z lepszą specyfikacją 90-tki.

 

PS. Wolałbym aby zamiana firmware`u następowała w ten sam sposób co w 50-tce. RKbatchTool nie jest specjalnie jakiś trudny w obsłudze, ale jednak zamiana oprogramowania zajmuje kilka razy więcej czasu niż kiedyś.

Edytowane przez westberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up, Ja porownywalem oba plajery. Napisz mi co rozumiesz przez rozdzielczosc. W skrocie najwieksze roznice miedzy tymi plajerami to studio jest deko jasniejsze I mniej dociazone, jest deko bardziej napowietrzone, dx90 ma czarniejsze tlo I do tego ma granie przod tyl I dol gora pza graniem na boki, zas studio gra jedynie w linii prostej na boki.

Co rozumiesz przez:

"deko jaśniejsze"

"dociążone"

"napowietrzone"

"czarniejsze tło" ???

No bo nie wiem piszesz jakimś voodooslangiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deko jaśniejszy tzn. minimalnie bardziej jaśniejszy.

 

bardziej dociążony tzn. minimalnie więcej wypełnienia na basie.

 

napowietrzony tzn. więcej powietrza między instrumentami, czuć oddech.

 

czarne tło tzn. zero szumu, dźwięk ma głębię a nie wychodzi z martwego punktu.

 

p.s. to nie jest voodoslang, bo jeżeli dla Ciebie to rzeczywiście nie ma sensu rozmawiać o żadnym aspekcie dźwięku. a jeżeli pijesz do mojego zapytania o rozdzielczość to dla mnie jest to oczywiste pytanie bo tak jak czytam ludzi to każdy co innego rozumie przez to pojęcie dla mnie aby nazwać coś rozdzielczym to musi dźwięk Cię wręcz otaczać z różnych stron co związane z jest koniecznością występowania grania lewa-prawa, przód-tył i góra-dół, ale warunkiem jest to żeby występowały warstwy na poszczególnych płaszczyznach a nie jedna warstwa.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podzielić się na szybko opinią o DX90 w porównaniu do DX50, który też posiadam. Jestem dopiero po godzinnym odsłuchu DX90 i muszę powiedzieć że jest to znaczący skok jakościowy w porównaniu do DX50. Słucham aktualnie na ath-a900x na low gain, głośność 200 i jestem pod wrażeniem jak dobrze to gra. Źródła są lepiej zlokalizowane i mniej "zlepione" niż w DX50, jest przestrzenniej, dużo szerzej. Mam wrażenie że wokale są też bliżej niż w DX50. Góra zdecydowanie lepsza. To odczucia na szybko.

Edytowane przez athmospheric
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładujecie swojego dx'a ładowarką telefonową? Posiadam taką od htc one s (input 200mA 50-60hz, output 5V 1A).

 

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

tak, jak i również od tabletu 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna od galaxy s3 ma chyba 1a. Czym popadnie laduje. Kupilem 2 oryginalne baterie samsunga i9300 (po 22zl z allegro) i jakos nie zwracam na to uwagi zbytnio. Jak zajade to zmienie na nowa. Napewno od lg g2 ladowarka laduje szybciej niz stara htc, ktorych uzywam naprzemiennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juni0r a zauwazyles zeby dzwiek na baterii samsunga byl lepszy niz na stockowej baterii (takie cuda wypisuja na headfi)?

Hehe to jest wlasnie jakies audio-voodoo. Ja rozumiem, ze na baterii ktora ma mniejsza moc moze byc roznica bo bateria za slabo napedza grajka, ale te baterie sa takie same pod wzgledem specyfikacji. No i mam made in japan assembled in china, ktora podobno jest lepsza niz korea. Nie no jesli faktycznie jest jakas roznica to ktos z pitch perfect musial to wylapac. Jak dla mnie dx na obu dziala tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności