Skocz do zawartości

FiiO X1


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

7 dni na testy i idzie dalej? W sumie, to się poddaję - bez urlopu ciężko poznać grajka w takim czasie, a i można go otrzymać po premierze. Wtedy może lepszym wyjściem będzie zakup w Chinach i jak się ewentualnie nie spodoba, sprzedaż w Polsce z małą stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest spory jak pisałem wcześniej, wszystko zależy jak będzie grał, musiałby znacznie przebić Video, 4s (i resztę z podobnej półki) żeby być dla mnie hitem. Z drugiej strony faktycznie może się wbić w lukę na rynku, między popularnymi ostatnio "hajednami" a mniejszymi grajkami pokroju szufli czy clipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest spory jak pisałem wcześniej, wszystko zależy jak będzie grał, musiałby znacznie przebić Video, 4s (i resztę z podobnej półki) żeby być dla mnie hitem. Z drugiej strony faktycznie może się wbić w lukę na rynku, między popularnymi ostatnio "hajednami" a mniejszymi grajkami pokroju szufli czy clipa.

No w tej półce jest jeszcze HSA Nova1, z którym z chęcią bym porównał X1, albo przynajmniej udostępnił komuś, kto od nas zapisał się na testy x1, do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy liczy na prawie lub nawet lepiej niż X5 - panowie fiio nie zabije X5 aby sprzedawać playerek za 399 PLN. Na pewno będzie to fajny odtwarzacz ale bardziej odpowiednich tych nieobecnych zwykłych iriverów czy cowonów. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie musi mocno odstawać brzmieniowo. Nie ma jednak takiej funkcjonalności jak X3 i X5, więc może być strzałem w 10 dla potrzebujących sprzętu stricte portable do niewymagających słuchawek.

 

Dalej ubolewam, że nie zostali przy poprzedniej obudowie :)

 

Zapisałem się na test, zobaczymy.

 

Swoją drogą, dostałem kiedyś do testu Nova N1 i zrezygnowałem... Brzmiał dla mnie sztucznie, miał mało mocy i był niewygodny w obsłudze. Skonfrontowałem go z Samsungiem R1 i Clipem+, to stwierdziłem że nic ciekawego. Może byłem nie fair? :C

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę tylko na to że to będzie grało lepiej niż obecne smartfony i nie trzeba będzie tego nosić w plecaku jak x5 czy DX...

 

Właśnie X1 jest dla mnie za wciąż za duża, trochę mniejsza od X5 ale w porównaniu do Clip+ to będzie nadal spora różnica (przynajmniej jak widać ze zdjęć). Rozmiarowo coś ala DX, chyba że będzie zgrabniejsza, ale to już się okażę jak ktoś od nas będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, dostałem kiedyś do testu Nova N1 i zrezygnowałem... Brzmiał dla mnie sztucznie, miał mało mocy i był niewygodny w obsłudze. Skonfrontowałem go z Samsungiem R1 i Clipem+, to stwierdziłem że nic ciekawego. Może byłem nie fair? :C

 

Pierwszy raz spotykam się z taką opinią - co prawda nie słuchałem R1, a clipa miałem w ręku przez chwilę i to daaaaawno temu, ale sztucznie grającym bym go nie nazwał. Co do mocy - używam tylko doków i te napędza bez problemu - miał zadyszkę tylko przy Ety Er-4s, ale już HF3 grają z nim świetnie. Natomiast obsługa to koszmarek przez wielkie "K". :)

 

Ponieważ jednak i N1 i X1 to te sam przedział cenowy, a N1 sobie cenię (zdetronizował classica 8g), to apetyt na przesłuchanie x1 rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej ubolewam, że nie zostali przy poprzedniej obudowie :)

W końcu wie Ktoś może jakie te obudowy będą? Bo ten post Jamesa to jak dla mnie lekki chaos, co chwilę zmieniają te obudowy i już nie wiem, które zostają z nich :P Były czarne w różnych wersjach, były takie kolorowe ala ipody, później srebrna z czarnym kółkiem... Ta srebrna i te czarne jedynie mi się podobają.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dalej ubolewam, że nie zostali przy poprzedniej obudowie :)

W końcu wie Ktoś może jakie te obudowy będą? Bo ten post Jamesa to jak dla mnie lekki chaos, co chwilę zmieniają te obudowy i już nie wiem, które zostają z nich :P Były czarne w różnych wersjach, były takie kolorowe ala ipody, później srebrna z czarnym kółkiem... Ta srebrna i te czarne jedynie mi się podobają.

 

 

Na testy będzie srebrny z czarnym kółkiem, więc pewnie docelowo tak będzie wyglądał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dalej ubolewam, że nie zostali przy poprzedniej obudowie :)

W końcu wie Ktoś może jakie te obudowy będą? Bo ten post Jamesa to jak dla mnie lekki chaos, co chwilę zmieniają te obudowy i już nie wiem, które zostają z nich :P Były czarne w różnych wersjach, były takie kolorowe ala ipody, później srebrna z czarnym kółkiem... Ta srebrna i te czarne jedynie mi się podobają.
Srebrna, czarne kółko. Z tego wątku w poście 115 jest foto.

 

Mi się podobała ta czarna, kanciasta, bez kuchenki :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już jakaś konkretna recenzja?

 

Dwa dni temu na yt wrzucony unboxing i short review. BTW pojawiają już się preordery w sklepach zatem już niedługo będzie wszystko wiadomo.

 

P.S. Jest czerwona polówka w gratisie lol

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest już jakaś konkretna recenzja?

 

Dwa dni temu na yt wrzucony unboxing i short review. BTW pojawiają już się preordery w sklepach zatem już niedługo będzie wszystko wiadomo.

 

P.S. Jest czerwona polówka w gratisie lol

 

to do X7 będzie chyba garnitur :woot:

Edytowane przez coolmen77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pierwsza recka od usera, który załapał się na testy:

http://www.head-fi.org/t/729177/fiio-x1-preview-world-tour-first-member-preview-posted-p-7/120#post_10840659

 

Potwierdzają się informacje o barwie - będzie ciepło :]


 

 

Jest już jakaś konkretna recenzja?

 

Dwa dni temu na yt wrzucony unboxing i short review. BTW pojawiają już się preordery w sklepach zatem już niedługo będzie wszystko wiadomo.

 

P.S. Jest czerwona polówka w gratisie lol

 

to do X7 będzie chyba garnitur :woot:

 

 

hehe, nie...

 

...będą czerwone szorty z logo i klapki lol


i kolejna:

http://androidforums.com/android-accessories/867636-review-fiio-x1-ultra-portable-digital-audio-player-dap-w-lots-pics.html

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności