Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO X1


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Następna koncepcja to będzie ipod 3G, kółko i 4 przyciski nad nim :) A to że ładnie na obrazku wygląda akurat o niczym nie świadczy. X5 też ładnie wyglądał, a okazało się, że wszędzie mu te głupie ścięcia i wypustki porobili i wyszła kicha. W tym może być to samo. Przekombinują i wyjdzie dużo gorzej niż to co widać na pierwszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak flagowiec FIIO nie może być ładniejsze nie może być ładniejszy od flagowca AK :D:lol::lol: bo będzie wstyd, widać dostali dofinansowanie na nowych projektantów z Azerbejdżanu i tak to wyszło :D a miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają te nowe grajki fiio jeśli chodzi o design. Dużo bardziej niż X3, który wygląda tak nijako. No może ten odstający ekran w X5 jest trochę nietrafionym pomysłem bo łatwiej go będzie uszkodzić ale poza tym wyglądają wg mnie bardzo dobrze. Gdyby nie to, że mam DX50 to bym się nad którymś z nich poważniej zastanowił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie widać obrazek xkarionxa.

 

Trochę za "ciężki" ten panel, wydaje się za duży w stosunku do ekranu, ale to może być kwestia zdjęcia. Wydaje mi się, że za szeroko rozstawione przyciski - prawie w rogach. Przy takich gabarytach, kółko mogłoby być mniejsze, jak i przycisk na środku. Zobaczymy. Na grafikach wyglądał na zgrabniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No szkoda ;(, a może pod naporem użytkowników z HeadFi wypuszczą czarny model. ;D

P.S. Tak, będzie posiadał opcje DAC'a pod kompa

 

Z tym DAC'em to chyba jednak jest inaczej, bo JamesFiiO na HF pisze:

"..but it can't support DSD playback and work as USB DAC."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@robertos

A racja rzeczywiście, widać mam przestarzałe wiadomości.

Właśnie DAC czyniłby go dużą konkurencją dla X3, a tego firma pewnie chciałaby uniknąć.

 

W X3 jest WM8740 a w X1 ma być PCM5121

 

Chodziło mi o funkcję DAC zewnętrznego jaką ma X3.

Właśnie zobaczyłem na temat na head-fi.

"6, Audio out : LO and PO, no Coaxial out. The LO/PO will use the same 3.5mm headphone jack but switched by menu."

Czyli nie będzie miał wyjścia coaxial.

Ciekawe jak będzie grał na tej kości pcm5121.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności