Skocz do zawartości

manuelvetro


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Od Manuela dostałem słuchawki. Zupełnie za darmo, nawet nie musiałem płacić za wysyłkę! W dodatku była to szybka wysyłka. Także jeśli masz zamiar z nim handlować - nie wahaj się, a już na pewno nie obawiaj o zawyżoną cenę czy niepewny produkt. Manuel to pewna firma. Serdecznie polecam i po raz kolejny uniżenie dziękuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nic od tego Pana nie kupiłem....

...sprzedać również nie sprzedalem,

ale to co MANU robi dla mnie przechodzi ludzkie pojęcie. Forumowicz jest niczym doradca życiowy, rozwiązuje ze mną moje "hajfajowskie" problemy i spostrzeżenia. Pomimo tego, że mógłby być moim tatą, to nigdy pomocy mi nie odmówił! A może to ojciec chrzestny?...

 

Polecam jak najbardziej!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu sprzedał mi fajne słuchawki od chińskiego producenta żarówek, ze srebrnym kablem.

Poprosiłem go, żeby je dla mnie odłożył - żebym sobie posłuchał tych samych słuchawek w "niekompletnej" wersji - nie było problemu.

Cała transakcja przebiegła w miłej atmosferze i bardzo sprawnie. Polecam forumowicza w 100%:)

 

A i jeszcze, jedna kwestia, jakiś czas temu dostałem od niego słuchaweczki za friko, nawet nie musiałem płacić za przesyłkę. Czapki z głów, panowie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od kolegi słucha-fony i jestem bardzo zadowolony :) . Szybko wysłane i pancernie opakowane, aż się spociłem przy rozpakowywaniu. Dziękuję i serdecznie wszystkim polecam interesy z @manuelvetro !

Edytowane przez brewamator
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic od Manu nie kupiłem, na razie, bo to pewnie tylko kwestia czasu :) , jak swoje deklaracje anty-zakupowe złamię ;) .

Wymieniliśmy się na odsłuchy słuchawkami, za swoje Grado 325 w drewienku dostałem dwie pary.

 

Przesympatyczny człowiek, pasjonat o dużej wiedzy i kulturze. Tak naprawdę, dzięki Niemu zacząłem te powyższe Gradosy rzeczywiście doceniać.

O tym ile wiedzy nabyłem wymieniając z Nim liczną korespondencję to nawet nie wspomnę !

 

Bardzo, bardzo dziękuję i POLECAM - nie tylko interesy, ale i kontakt z Manuelvetro :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sam sobie komenta wpiszę, bo kolega ................... nie ma komentarzy. Kolega ........................ sprzedał mi znakomity właściwie nowy pięć razy używany tylko LOD od "znanego speca od rekablingu na Zachodzie" AudioMinor mieszankę miedzi i srebra. Mnie się od razu z Forzą skojarzyło, że rzecz będzie dobra. Wygladała zacnie, naprawdę. I grała zacnie, przepięknie, całe trzy dni. Moze cztery. Potem LOD Audiominor zaczął przerywać a grać przestawał. Teraz nie gra już wcale, a szczęsliwie Retter zgodził się pomóc mnie, pełnemu frasunku i kabelek spróbować reanimować. Ja zaś poszedłem po rozum do głowy i zapukałem mailowo do Forzy, czy by staremu klientowi upustu nie dał jakowegoś pokaźnego. Kupiłem wprawdzie LOD fiio L9, ale zdaje sie, ostatni w Polsce, bo już nie ma. I ostatecznie L9 z porządnym DIY LOD nie porównałem , bo nie zdążyłem. No i nie wiem, czy ten audiominor był porządny przecież :D sądząc po trwałości...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności