Skocz do zawartości

Cowon D2 - 74mw Output Power (37mw+37mw)


getz

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie ja tez czekam i to niecieprliwie bardzo bo nie jestem pewien czy kupowac uzywany 50zl taniej... wole chyba poczekac na nowa dostawe!!! :D

 

Moze ktos sie wypowie kiedy beda :D Bede wdzieczny i pewnie nie tylko ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 730
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jestem zalamany... ;( Jak mogliscie mi cos takiego zrobic?!

 

ROZPACZ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z gwarancja? jesli kupie np merlinie i po jakims czasie cos bedzie nei ten teges to wszystko zalatwi mi sklep (tzn ja wysylam do nich a oni ewentualnie do producenta) czy powiedza mi "wyslij to chopie na wlasny koszt do korei"? czy w polsce jest jedynie importer czy jest tez jakis serwis cowon? chodzi mi o kwestie sprzetowe a nie software'owe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z gwarancja? jesli kupie np merlinie i po jakims czasie cos bedzie nei ten teges to wszystko zalatwi mi sklep (tzn ja wysylam do nich a oni ewentualnie do producenta) czy powiedza mi "wyslij to chopie na wlasny koszt do korei"? czy w polsce jest jedynie importer czy jest tez jakis serwis cowon? chodzi mi o kwestie sprzetowe a nie software'owe

 

<< www.iaudio.pl >>

 

Wszystko masz na polskiej stronie. Serwis jest lokalnie. Mnie wymienili (błyskawicznie) cała płytę główną w U3

najszybciej będzie jak sam będziesz załatwiał z serwisem a nie przez sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu bo uważam, że nowy temat chyba nie jest potrzebny.....

Zastrzegam, że w kwestaich plików, kompa itp jestem cienki, więc mój problem wynika być może z mojej niewiedzy, ale do rzeczy...

Kupuję płytę z muzą w sklepie, zgrywam WMP do kompa (format plików WMA), zgrywam z kompa do D2, D2 nie chce odtwarzać tych plików. Jeśli muza jest na dysku playera, zamiast pliku zgranego WMA, odtwarza się ostatni poprzednio odtwarzany plik MP3 i wiesza się. Jeśli pliki WMA są na karcie, player się wiesza od razu.....co się dzieje? Może mój D2 jest walnięty? Inne pliki (MP3) odtwarza beż problemu....Rozumiem, że muzyka jest jakoś chroniona, ale żebym nie mógł sobie zgrać muzy z płyty i posłuchać na playerze?

Co robię źle? Jak Wy to robicie? Co mogę zrobić z plikami, które mam juz w kompie?

Z góry dzięki za pomoc... Firmware 2.21. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu bo uważam, że nowy temat chyba nie jest potrzebny.....

Zastrzegam, że w kwestaich plików, kompa itp jestem cienki, więc mój problem wynika być może z mojej niewiedzy, ale do rzeczy...

Kupuję płytę z muzą w sklepie, zgrywam WMP do kompa (format plików WMA), zgrywam z kompa do D2, D2 nie chce odtwarzać tych plików. Jeśli muza jest na dysku playera, zamiast pliku zgranego WMA, odtwarza się ostatni poprzednio odtwarzany plik MP3 i wiesza się. Jeśli pliki WMA są na karcie, player się wiesza od razu.....co się dzieje? Może mój D2 jest walnięty? Inne pliki (MP3) odtwarza beż problemu....Rozumiem, że muzyka jest jakoś chroniona, ale żebym nie mógł sobie zgrać muzy z płyty i posłuchać na playerze?

Co robię źle? Jak Wy to robicie? Co mogę zrobić z plikami, które mam juz w kompie?

Z góry dzięki za pomoc... Firmware 2.21. Pozdrawiam

 

Do jakiego WMA zgrywasz ? Jak do "bezstratnego" to D2 tego nie odtwarza.

 

Jak stratny to sprawdz, czy w opcjach "zgrywania" (Tools, Options, zakładka Rip Music) nie masz zaznaczonej opcji "Copy protect Musik"

Koniecznie ją wyłacz (czyli zeby nie była zaznaczona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez czekam i to niecieprliwie bardzo bo nie jestem pewien czy kupowac uzywany 50zl taniej... wole chyba poczekac na nowa dostawe!!! :D

 

Moze ktos sie wypowie kiedy beda :D Bede wdzieczny i pewnie nie tylko ja :D

Po 2 dniach zabawy Twój player będzie wyglądał tak samo jak ten używany, który kupisz (czytaj: niemal nic się nie zmieni), a 50zł jesteś w plecy. Z użytkownikiem się potargujesz na PW, ze sklepem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiemy do czego zgrałeś ;)

 

Jeżeli do WMA bezstratnego (niezabezpieczonego )- to da sie bez problemu

przekonwertować ( na przykład dBPowerAmpem ).

 

Jeżeli jednak nie "odhaczyłeś" domyślnego w WMP zgrywania do DRM i masz

pliki zabezpieczone -to nic już się nie da się z tym zrobić . :unsure:

Takich plików nie da się skonwertować ,można najwyżej z powrotem wypalić je na CD-R. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiemy do czego zgrałeś ;)

 

Jeżeli do WMA bezstratnego (niezabezpieczonego )- to da sie bez problemu

przekonwertować ( na przykład dBPowerAmpem ).

 

Jeżeli jednak nie "odhaczyłeś" domyślnego w WMP zgrywania do DRM i masz

pliki zabezpieczone -to nic już się nie da się z tym zrobić . :unsure:

Takich plików nie da się skonwertować ,można najwyżej z powrotem wypalić je na CD-R. .

Niestety zgywałem do WMA bezstratnego zabezpieczonego ......Dzięki Getz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos juz porownywal dzwiek D2 do i6/u3 (nie udalo mi sie znalezc tego na forum)?jesli nie, to bardzo bym prosil o takie porownanie poniewaz zastanawiam sie nad zmiana wlasnie z i6 na d2 a nie mam mozliwosci posluchania d2 ;/

Nie z naszego forum ale z iaudiophile, spostrzeżenia posiadacza i6 i D2:

 

--> http://www.iaudiophile.net/forums/showthre...ighlight=iaudio

 

Mając i6/X5 lepiej jak widać zachować chłodną głowę przed wyborem D2 i faktyczne poszukać

jeszcze opinii kolejnych użytkowników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.iaudiophile.net/forums/showthre...ighlight=iaudio[/url]

 

Mając i6/X5 lepiej jak widać zachować chłodną głowę przed wyborem D2 i faktyczne poszukać

jeszcze opinii kolejnych użytkowników ;)

Ja też już pisałem, że ifp z 18mW na kanał gra głośniej bez zniekształceń niż D2 na PX100, a te 37mW wychodzi dopiero na HD 595. Tu był D2 głośniejszy i nie zniekształcał. Swoją drogą gratuluję użytkownikowi pomyłsu wpinania RP-DJ1210 wprost do playera, one mają moc maks. bodajże 1000mW, a impedancję 32 ohmy, na której to Cowon D2 bardzo chętnie zniekształca. Na 50 ohm już nie, ale nie ta moc i rodzaj słuchawek. Porta Pro to można do D2 wpinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item191885192_nowy_c...stkomajacy.html

Popatrzcie na to. Wyleciało mi z głowy i zapomnieałem przecić ceny...

 

widzialem te aukcje. ale jestem nieufny i nie biore od kogos komu udalo sie zebrac az 6 negatywow przy tak niskiej ogolnej liczbie komentarzy. kupie d2 2gb drozej ale pewniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 kusi mnie swoim wyswietlaczem za ktory zebral tyle pochwal... jesli chodzi o jakosc dzwieku to watpie zebey bylo slychac jakas znaczną roznice miedzy nim a i6... przewagą D2 zapewne bedzie szybkosc uruchamiania samego playerka i ogolnie dzialania bo i6 to chyba najwolniejszy cowon jaki powstal <_< bateria tez w d2 lepsza ale martwi mnie ta obsluga dotykowa... w i6 wszystko tak latwo i szybko sie obsuguje a tu mamy dotykowy panel na ktorym przy wyborze jakiejs opcji musimy sie starac zdeby nie kliknac przypadkiem ikonki obok...bycmoze to kwestia przyzwyczajenia i wprawy ale w zasadzie stylus problem ten rozwiazuje ;) aha... wracajac do szybkosci dzialania- ciekawi mnie czy pliki zapisane na karcie uruchamiaja sie tak samo szybko jak bezposrednio z pamieci wbudowanej playera. Czy odczytywanie plikow z karty zamiast z pamieci wewn. nie obciaza bardziej baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem i6 no i mam teraz D2. Dźwięk ciężko mi porównywać, ale mi chyba bardziej pasuje ten z D2, ze względu na głośność na dużych słuchawkach. Co do nawigacji, bezapelacyjnie dla mnie wygodniejsza jest ta D2. Stylusa jeszcze nawet nie rozpakowałem. Ikony są na tyle duże, iż puknięcia palcem w ekran zupełnie wystarczają. Pola do dotykowych przycisków w i6 są mniejsze niż pola do wywołania funkcji w D2. Jeśli miałbym się przyczepić, to ewentualnie do paska do przewijania utworów, bądź filmów. Tu jednak jak precyzyjnie klikniesz w niego to utwór wskakuje na zadane miejsce, a to niewątpliwa zaleta, której znów i6 brak. No i opisywana przez Ciebie szybkość działania. i6 doprowadzał mnie do furii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada sprawa z bateria? ponoc d2 wytrzymuje magiczne 50h... prawda li to? zalezy czy w trybie A czy B? chodzi mi o tę lepsza jakosc bo chcac zmienic sluchawki na e3c albo e4c to nie wypada z gorszej korzystac...

 

aha jeszcze zapytam sie jak wyglada sprawa z tv out. w jakiej najwyzszej rozdzielczosci mozna wyswietlac filmy na tv?domyslam sie ze w takiej jak na odtwarzaczu czyli 320x240 bo inaczej nie bylby w stanie otworzyc pliku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności