Skocz do zawartości

Sony NW-ZX1 nowy zawodnik wagi ciężkiej


cosheen

Rekomendowane odpowiedzi

Wysokich na DX100 mi nie brakuje. Miałem przez chwilę Mojo i sprzedałem bo DX100 grał mi lepiej. Wiec chyba byłoby to bolesne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę posłuchać ZX2?

Ma ktoś może i mógłby udostępnić na chwilę do odsłuchu?

Idealnie byłoby w Krakowie, ale w grę wchodzi Warszawa, Wrocław, Tarnów, Rzeszów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś może Fiio L5 z ZX-1 i AMPem ?

 

Czy na ZX-1 można zainstalować Poweramp ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś może Fiio L5 z ZX-1 i AMPem ?

 

Czy na ZX-1 można zainstalować Poweramp ?

Na 99% na ZX1 da się odpalic Poweramp-a.

Miałem kiedyś pożyczonego i chyba Poweramp był.

Zresztą to czysty Android, więc dlaczego miałoby nie pójść?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony ZX-1 (Japan) spokojnie napędza moje PM-3. Aż musiałem ściszać (Ukłony dla Paratykusa ! ), zresztą nie lubię wysokiej głośności. A tu ZX-1 spokojnie daje radę Oppo,

Fajny, zgrabny DAP, no może sam T70 nie napędzi wydajnie (pewnie spróbuję) ale od czego B1 ?

Fajnie się go obsługuje, dla kogoś przyzwyczajonego do Androida. Fizyczne przyciski Volume przydają się. 128 GB pamięci to dużo w porównaniu z 32 GB iPodów moich, choć pamięć 3 x 64 GB w AK120 mam zapełnioną po brzegi.

 

Co mu mogę zarzucić ? Mógłby nie mieć tego "występu" przy gnieździe słuchawkowym. Owszem, jest podkłada ale to tylko mały prostokącik z gumy - liczyłem na większy,żeby zamykał całkowicie przestrzeń między DAPem a AMPem.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony ZX-1 (Japan) spokojnie napędza moje PM-3. Aż musiałem ściszać (Ukłony dla Paratykusa ! ), zresztą nie lubię wysokiej głośności. A tu ZX-1 spokojnie daje radę Oppo,

Fajny, zgrabny DAP, no może sam T70 nie napędzi wydajnie (pewnie spróbuję) ale od czego B1 ?

Fajnie się go obsługuje, dla kogoś przyzwyczajonego do Androida. Fizyczne przyciski Volume przydają się. 128 GB pamięci to dużo w porównaniu z 32 GB iPodów moich, choć pamięć 3 x 64 GB w AK120 mam zapełnioną po brzegi.

 

Co mu mogę zarzucić ? Mógłby nie mieć tego "występu" przy gnieździe słuchawkowym. Owszem, jest podkłada ale to tylko mały prostokącik z gumy - liczyłem na większy,żeby zamykał całkowicie przestrzeń między DAPem a AMPem.

Jak sie ma Sony dzwiękowo względem AK?

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mamy L5....

 

AK120 jest moim zdaniem bardziej "analogowo" brzmiący. Ale porównania jeszcze dokonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada porownanie ZX1 vs iBasso DX80? Ktos slyszal, moze dac jakis krotki opis?

Tego zestawienia nie słyszałem, ale gdyby wziąć pod uwagę biedniejszego brata ZX1 czyli A15+Aune B1 i "gołego" DX90 to wybieram bez wahania tandem AB.

Zakładając, że ZX1 jest lepszy od A15 tak jak może DX80 od DX90 to prawdopodobnie znów wybrałbym tandem ZX1+B1.

Piszę o tym, bo czytam na Forum, że podpytujesz też o wzmaki, comba portable?

Chyba D14 chodzi Ci po głowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZX1 brzmi praktycznie jak goły A15, tak wynika z recenzji które czytałem.

Pomijając mniejszą moc, szczegółowość, scenę i mniej powietrza miedzy instrumentami to brzmią podobnie...

 

No, ja mam tego świadomość, dlatego wyżej napisałem jak napisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakie pliki DSD odtwarza ZX1 ? Jaką mają mieć postać ?

Lordzie, ZX1 raczej DSD nie odtwarza

 

http://www.sony-asia.com/local/product/nwz-zx1

http://www.sony-asia.com/support/download/588215

 

"What does this download do?

For owners of Walkman ZX1, we offer NWZ- ZX1 system software update program to the latest version 1.13. This update utility is not necessary if your Walkman has already been updated to system software version 1.13 by the automatic system software update function.

 

Contents of the update

This utility updates the Walkman® player to system software version 1.13 and provides the following benefits:

 

Addressed the issue where the WALKMAN may not properly playback some WAV files.

This update also includes the update contents of the target model updated in the past:

 

Improved stability when connecting with some Bluetooth devices.

Improves secure communication.

DSD file format supported. 《------- !!!!

Addressed the issue where the WALKMAN may not properly playback the playlists transferred from Media Go.

Other functional improvements

Applicable Models

NWZ-ZX1 that have system software version lower than 1.13."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZX1 brzmi praktycznie jak goły A15, tak wynika z recenzji które czytałem.

Pomijając mniejszą moc, szczegółowość, scenę i mniej powietrza miedzy instrumentami to brzmią podobnie...

 

http://www.enjoythemusic.com/magazine/equipment/1214/Sony_NWZ_ZX1_NWZ_A17_Pono_Music_Player.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedlugo po lekturze recenzji od Fatso sprzedalem DX90 i kupilem ZX1. Zakupu nie żałuję i jest ze mna do dzisiaj.

 

http://audioivoodoo.blogspot.com/2014/06/kupi-sony-i-jest-wychudzony-testujemy.html?m=1

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności