Skocz do zawartości

Sony NW-ZX1 nowy zawodnik wagi ciężkiej


cosheen

Rekomendowane odpowiedzi

A sterowanie playerem PowerAmp na ZX-1 poprzez Note4 ? (Zmiana utworu, pauza). Tak żeby na ekranie Note4 był w aplikacji widoczny ZX1

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zmienić musisz player na bubleupnp gdy chcesz słuchać "zdalnie". Kodi jeszcze zostaje. Dźwiękowo to wszystko to samo jest. Mozesz zegarkiem (androidware ) w ostateczności sterować powerampem.

Edytowane przez pankracy_waw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ok... Mam maly problem... Pozyczylem wzmacniacz Fiio e12a, zeby go potestowac z Soniakiem. Czy ktos sie spotkal z tym, ze po podlaczeniu Sony LOD do Fiio Lineout plejer gral strasznie chudo, chudo tak ze bas prawie w ogole zniknal. Po podlaczeniu telefonu do Fiio interkonektem 3.5 wszystko gra normalnie. Wydedukowalem, ze to musi byc walniety LOD albo walniete gnizado w Soniaku, chociaz to drugie mniej prawdopodobne bo ladowac laduje normalnie.

Dzieki za podpowiedzi.

 

UPDATE: Sprawca zamieszania byla opcja ClearAudio. Po wylaczeniu jest wszystko ok.

Edytowane przez juni0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie kanapkowałem co prawda zx-a, ale nie wiem czy nie fajniej na moją intuicję zagrałby a15 z b1 :)

Ale w tych pieniążkach to chyba bym poszedł w onkyo/pioneera bez kanapek.

Ps. A15 z b1 słuchałem. Miazga.

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kanapkowałem co prawda zx-a, ale nie wiem czy nie fajniej na moją intuicję zagrałby a15 z b1 :)

Ale w tych pieniążkach to chyba bym poszedł w onkyo/pioneera bez kanapek.

Ps. A15 z b1 słuchałem. Miazga.

:( Nie dodałem, że musi być stream. Jak mogłem o tym zapomnieć.

 

Da się to puścić jako "DAC" jakoś z kompa po DLNA?

Edytowane przez fafanculen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX z B1 gra świetnie - trochę "cyfrowo" po LO. To nie bedzie takie analogowe granie przyciemnione. Jak pamietam. Bardziej otwarte troche moze suche. B1 poprawia rozne aspekty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeczytałem cały wątek, ale nie znalazłem nic o połączeniu ZX1 z q-jays II gen. W ogóle coś mało o tych słuchawkach.

Czy ktoś może słuchał to połączenie?

Teraz słucham X5 II ze słuchawkami q-jays II. Połączenie mi się podoba, ale zastanawiam się nad ZX1, chciałbym coś zmienić (na lepsze).

Może ktoś je porównać, czy jest sens zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś tanio kupić Micro USB OTG pod tego Soniacza? Ewentualnie, może ktoś u nas na forum takie robi?

 

I jeszcze jedno pytanie - ile powinna trzymać bateria?

 

Tutaj jest napisane, że po OTG z Mojo trzyma 3,5h. Masakra...

http://headpie.blogspot.com/2015/11/sony-walkman-zx-1-pair-with-mojo.html

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga, bo model, który zwróciłem i który jak dla mnie ma trafioną baterię (20h w trybie czuwania, bez używania (!) wszystko OFF i zdycha) znowu wylądował na licytacji, sprzedawca oczywiście nic nie wspomina o baterii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności