Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.01.2023 o 22:19, Palpatine napisał(a):

Mandalorian - 7/10

Andor - 8/10

Obi Wan Kenobi - 6/10

 

  Zgoda. Ale...Kenobiemu dałbym 4/10. Sorry, ale to jest kpina żeby Lei'a w Starej Trylogii nie pamiętała, że miała z nim aż takie przygody jako ta 8-latka w tym serialu. Ale nie, "nie znam cię Mistrzu Jedi, nie znam Cię!" 

 

I tak na samym początku tego serialu ZONK. Dla fanów Starej Trylogii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Palpatine napisał(a):

Może faktycznie zbyt hojny byłem.

Księga Boby Fetta warto obejrzeć?

 

 

Nie, naprawdę nie.

 

Jeśli Disney zmasakrował SW (a zmasakrował), to "Księga Bobby Fetta"...

 

Inaczej: Każdy, nawet ten najbardziej beznadziejny serial Disneya obejrzałem w całości. Chociażby po to, żeby skrytykować, ale...

 

 

Po dwóch odcinkach "Bobby Fetta" dałem sobie spokój. To już nawet krytyki nie jest warte.

 

 

Odnośnie "Kenobiego". Serial do dupy, ale walka Obi Wana z Anakinem (kolejna), epicka.

 

I tylko dlatego dałem temu serialowi 4/10 Sheevie. Inaczej byłoby 2/10.

Edytowane przez Thomm
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Thomm napisał(a):

Po dwóch odcinkach "Bobby Fetta" dałem sobie spokój. To już nawet krytyki nie jest warte.

 

Druga połowa serialu jest lepsza, choć szału nie ma. Niemniej dla mnie lepsze niż Kenobi, bo to były flaki z olejem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Thomm napisał(a):

 

 

Ktoś? Coś? Bo wygląda obiecująco.

Oczywiście że oglądam. Coś w stylu Wojen Klonów (serial animowany).

10 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Może faktycznie zbyt hojny byłem.

Księga Boby Fetta warto obejrzeć?

Z KBF pozostał mi motyw muzyczny na telefonie i w pamięci taniec bojowy z Tuskenami.

BF to jedna z moich ulubionych postaci . Serial można było zrobić lepiej ale jak dla mnie nie był zły. Szkoda że jedna fajna postać (aktor) tylko na chwilę wskoczyła.

 

Chyba za dużo oczekujemy od Disneya. Od jego scenarzystów. 

 

Aha - uwaga ! Jak się różnimy. Dla mnie Andor w wielu miejscach przynudzał. A najlepsi byli aktorzy drugoplanowi i Ci obok głównego bohatera.. 

Zarówno twarz Diego Luny jak i Pedro Pascala jest dla mnie za "słaba" do tych seriali. No Pedro ma hełm na szczescie. To moje prywatne odczucie. 

Krótkie występy Stellana, Foresta,Genevieve, Andyego wnoszą więcej do fabuły i są interesujące.

Można się czepiać że Hamill i jego buzia są podobnie "nijakie" jak Pedra i lepsze występy zaliczają w SW IV Ford czy Fischer oraz Guinness. No może . Ale Luka to się bralo jaki był i kochało...

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan SW obejrzę Księgi Boby Fetta.

 

Natomiast z przykrością muszę stwierdzić, że jakość obrazu na D+ jest tak samo słaba jak na HBO Max. I co z tego, że mamy 4k z HDR jak bitrate jest obcinany do minimum. Na N. jest ciut lepiej, ale te wszystkie platformy są bardzo daleko z tyłu za Apple TV+. A szkoda, bo tylko świat SW zasługuję na maksymalną jakość obrazu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej oceny, kolejność wg jakości obrazu i dźwięku:
1. Apple TV+
2. Amazon Prime
3. Netflix
4. HBO.

Osobiście korzystam z dwóch pierwszych regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecicie na Apple TV+?

Początkowo ucieszyłem się tak bogatą ofertą i na pierwszy ogień poszedł Ted Lasso, który mocno mogę polecić.

Ale jak zacząłem szukać dalej, to okazało się, że większość jest płatna i co najwyżej mogę sobie kupić lub wypożyczyć hity kinowe. Reszta to produkcje Apple, które nic mi nie mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z seriali na pewno Rozdzielenie, The Morning Show czy Kulawe Konie. Znajomy polecał mi też For All Mankind i See.

 

Jest też kilka fajnych dokomentów jak lubisz, Mały Świat czy Prehistoryczna planeta.

 

Z filmów póki co oglądałem tylko kilka płatnych, a z tych zawartych w abonamencie to ostatnio widziałem Fincha - taka prosta bajeczka, ale nawet fajnie się oglądało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krz napisał(a):

A co polecicie na Apple TV+?

Początkowo ucieszyłem się tak bogatą ofertą i na pierwszy ogień poszedł Ted Lasso, który mocno mogę polecić.

Ale jak zacząłem szukać dalej, to okazało się, że większość jest płatna i co najwyżej mogę sobie kupić lub wypożyczyć hity kinowe. Reszta to produkcje Apple, które nic mi nie mówią.

Tak jak powyżej Koledzy pisali. Wszystkie te filmu maja coś w sobie. 
„See” to dla mnie jeden z najlepszych seriali, które widziałem w erze platform streamingowych. Do tego „Fundacja” jak jesteś fanem sci-fi czy lekka sensacja „W cieniu podejrzeń”. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Palpatine napisał(a):

Tak, to najlepsze co stworzył Disney w tym świecie. Szkoda, ze inne produkcje tak mocno odstają poziomem od tego serialu.

Mandalorian i BobaFett też nie są najgorsze...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powyżej Koledzy pisali. Wszystkie te filmu maja coś w sobie. 
„See” to dla mnie jeden z najlepszych seriali, które widziałem w erze platform streamingowych. Do tego „Fundacja” jak jesteś fanem sci-fi czy lekka sensacja „W cieniu podejrzeń”. 
Polecam ponadto"Ślniące dziewczyny" oraz "Czarny ptak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krz napisał(a):

A co polecicie na Apple TV+?

Początkowo ucieszyłem się tak bogatą ofertą i na pierwszy ogień poszedł Ted Lasso, który mocno mogę polecić.

Ale jak zacząłem szukać dalej, to okazało się, że większość jest płatna i co najwyżej mogę sobie kupić lub wypożyczyć hity kinowe. Reszta to produkcje Apple, które nic mi nie mówią.

Zdecydowanie See.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulsa King, całkiem spox lekka sensacja o komediowym zabarwieniu, moim zdaniem 7 - 7.5 na 10.

 

The Bear - kuchenny klimacik i całkiem zgrabna historia plus super zdjęcia i ujęcia kamery.

 

The Cleaner - na omulenia lub jak kto woli zamulenie. Leki serial komediowy o czyścicielu miejsc zbrodni/zgonów.

Edytowane przez wegiel21
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wegiel21 napisał(a):

Tulsa King, całkiem spox lekka sensacja o komediowym zabarwieniu, moim zdaniem 7 - 7.5 na 10.

 

The Bear - kuchenny klimacik i całkiem zgrabna historia plus super zdjęcia i ujęcia kamery.

 

The Cleaner - na omulenia lub jak kto woli zamulenie. Leki serial komediowy o czyścicielu miejsc zbrodni/zgonów.

TK dałbym nawet 8/10. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności