Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bashee - strasznie kiczowate postacie. Odnoszę wrażenie, że schwarzcharacter serialu powstał po tym, jak jego twórcy obejrzeli Plebanię i Janusza Tracza.

 

 

23 godziny temu, Palpatine napisał:

Pamiętnik podręcznej - ostatni sezon, calkiem niezły. Wciąż mam wrażenie, ze jakby dać pełnie władzy prawej stronie to w naszym Państwie żylibyśmy w takim ustroju i byłoby to ich spełnienie marzeń.

 

MOD EDIT

 

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Palpatine napisał:

ze jakby dać pełnie władzy prawej stronie to w naszym Państwie żylibyśmy w takim ustroju i byłoby to ich spełnienie marzeń.

Czyli komu? Bo na razie nie ma żadnej prawej strony. Co ciekawe zauważ: prawa strona-prawy człowiek-prawość, lewa strona - lewizna - robić coś na lewo - dwie lewe ręce. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Saiya-jin napisał:

Lewica najpierw sprawi, że wszystko będzie turbo drogie, nic nie będziesz miał, a potem podniesie podatki i będzie ci do wszystkiego dopłacać z twojej kieszeni. :)

W sumie już zrobiła. Ale fakt. Robi to nadal i to coraz bardziej intensywnie. Stworzyli kryzys jakiś czas temu, a teraz nie pozwalają mu się wypalić tylko cały czas podsycają.

Niedawno obejrzałem serial Punisher pierwszy sezon. Nawet dało się to obejrzeć, trochę mordobicia było, ale nie skłoni mnie to do częstszego marnowania czasu na filmy. Jeden w tygodniu wystarczy. A i to tylko ze względu na kobietę.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
29 minut temu, HappyBlack napisał(a):

Aż dziwne, że nikt nie wspomniał jeszcze o Severance.

 

 


Ciekawy serial, ale trzeba oglądać w pełnym skupieniu bo inaczej po 5 minutach nie wiadomo o co chodziło ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warrior - nawet nawet. Niezłe sceny walki, a od drugiego sezonu ogólnie serial robi się dosyć ciekawy. Lepszy imo od Deadwood czy Banshee.

Trochę kaleczy oczy to, że niektóre postacie potrafią się wteleportować w scenę. To samo było w Banshee, ale w sumie to od tych samych twórców.

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Origin na youtube prime. Serial jest kox, choć schemat nieco oklepany już (choćby Terra Nova, Stargate Universe).

 

[spoiler]Zastanawia tylko jak to możliwe, że w innym układzie słonecznym znajduje się pasożyt idealnie dostosowany do ludzkiego organizmu i nie mogący bez niego przeżyć. ;)[/spoiler]

Edytowane przez Saiya-jin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"1899" czyli kolejny serial twórców "Dark" - Odara/Friese.

 

Opinie o tym serialu są skrajne, od tych, że to wydmuszka, przewaga formy nad treścią, po zachwyty. Mnie bliżej do tych drugich, chociaż zachwytu raczej nie było.

 

Nie, nie jest to kolejny "Dark", ale ogląda się to naprawdę dobrze. Wolno (naprawdę wolno) się rozwija ale potem już jest dobrze.

 

Około 5-6 odcinka myślę sobie "Nie ze mną te numery Tomek, wiem już o co w tym biega". Po czym w finale okazało się, że jednak się pomyliłem. Hmmm... 😐 Pomijając pewne niespójności, duperelki to dobrze się to ogląda.

 

I duży plus za muzykę na końcu każdego z odcinków - Hendrix, Jefferson Airplane itd.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine

 

Do czwartego epa to się ślimaczy. Później się rozpędza. Osobiście stawiałem pod koniec serialu na obłęd głównej bohaterki/eksperymenty jej ojca na niej przeprowadzanej. 

 

Pomyliłem się ;)

 

Spoko Maroko, bo naprawdę opinie o tym serialu są  wybitnie dwubiegunowe. Mnie się podobał, Tobie nie musiał. I to jest właśnie okej, że nie ze wszystkim musimy się zgadzać. Respect :)

 

BTW: "White rabbit", ale ten z "Matrixa": 

 

 

 

Zauważyłeś, że w tym serialu zamiast pigułek były dwie strzykawki? Biała i czarna? ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead się skończyło. Serial, przy którym spędziłem bite 10 lat, bo odkryłem go dwa lata po premierze. Mogę więc powiedzieć że "przebił" w tym względzie Lost który zdaje się u nas emitowany był od 2004-2010 roku. Nie jest to jednak koniec uniwersum, bo przecież mamy jeszcze Fear The Walking Dead które momentami uważałem za lepsze niż główną serię, a oprócz odcinków krótkometrażowych powstać mają kolejne serie. Gdzieś tam kiedyś zacząłem oglądać World Beyond. Generalnie uniwersum jakie jest każdy widzi - jedni wkręcają się na całego, inni machnęli ręką po pierwszych kilku sezonach. Mi bliżej do tej pierwszej grupy i oczywiście przyznaję do wiadomości że seria nie jest najwybitniejszym dziełem wszech czasów, co więcej - zdarzały się sezony nudne i przegadane, czy wręcz momentami śmieszne - wciąż jednak dla mnie The Walking Dead jest i będzie czymś co wciągnęło mnie w świat poważniejszych seriali, mam tu na myśli "co innego niż w naszym TV". No i dla zombie apokalipsy zdaje się "Żywe Trupy" nietypowe były choćby w tym sensie, że pokazały realia post-apo kilka lat po "końcu świata" w odróżnieniu do większości filmów w tamtym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Thomm napisał(a):

"1899" czyli kolejny serial twórców "Dark" - Odara/Friese.

 

Opinie o tym serialu są skrajne, od tych, że to wydmuszka, przewaga formy nad treścią, po zachwyty. Mnie bliżej do tych drugich, chociaż zachwytu raczej nie było.

 

Nie, nie jest to kolejny "Dark", ale ogląda się to naprawdę dobrze. Wolno (naprawdę wolno) się rozwija ale potem już jest dobrze.

 

Około 5-6 odcinka myślę sobie "Nie ze mną te numery Tomek, wiem już o co w tym biega". Po czym w finale okazało się, że jednak się pomyliłem. Hmmm... 😐 Pomijając pewne niespójności, duperelki to dobrze się to ogląda.

 

I duży plus za muzykę na końcu każdego z odcinków - Hendrix, Jefferson Airplane itd.

 

 

Muszę obejrzeć bo Dark był świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Undertaker napisał(a):

The Walking Dead się skończyło. Serial, przy którym spędziłem bite 10 lat, bo odkryłem go dwa lata po premierze. Mogę więc powiedzieć że "przebił" w tym względzie Lost który zdaje się u nas emitowany był od 2004-2010 roku. Nie jest to jednak koniec uniwersum, bo przecież mamy jeszcze Fear The Walking Dead które momentami uważałem za lepsze niż główną serię, a oprócz odcinków krótkometrażowych powstać mają kolejne serie. Gdzieś tam kiedyś zacząłem oglądać World Beyond. Generalnie uniwersum jakie jest każdy widzi - jedni wkręcają się na całego, inni machnęli ręką po pierwszych kilku sezonach. Mi bliżej do tej pierwszej grupy i oczywiście przyznaję do wiadomości że seria nie jest najwybitniejszym dziełem wszech czasów, co więcej - zdarzały się sezony nudne i przegadane, czy wręcz momentami śmieszne - wciąż jednak dla mnie The Walking Dead jest i będzie czymś co wciągnęło mnie w świat poważniejszych seriali, mam tu na myśli "co innego niż w naszym TV". No i dla zombie apokalipsy zdaje się "Żywe Trupy" nietypowe były choćby w tym sensie, że pokazały realia post-apo kilka lat po "końcu świata" w odróżnieniu do większości filmów w tamtym okresie. 

 

A jak w ogóle te dalsze sezony? Pamiętam że te pierwsze śledziłem ze spory zaibteresowaniem, ale później poziom spadł na zbity pysk. Gdzieś koło 5-6 sezonu? Nie pamiętam dokładnie, ale chyba gdzieś tam skończyłem.

 

A jak jest dalej? Bo w sieci to głównie opinie typu śmieszki "hehe ktoś dalej to ogląda???", więc ciężko coś wywnioskować ;)

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności