Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szybko odpadłem. Wyjasniło się skąd ta zaraza i jak to wyleczyć czy do końca tasiemiec z ciągle tym samym schematem?

 

Soprano zacząłem oglądać. Nawet fajny. Boli jak przedstawiają Polaków. 😐

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.11.2022 o 14:56, vonBaron napisał(a):

Muszę obejrzeć bo Dark był świetny.

Oglądam właśnie Archiwum 81, spróbuj. Ja uwielbiam Dark i czasami oglądając Archiwum czuję ten dreszczyk emocji, który mi towarzyszył przy Dark, a bardzo rzadko mi się to zdarza.

 

https://www.filmweb.pl/serial/Archiwum+81-2022-10005157/season/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie Archiwum 81, spróbuj. Ja uwielbiam Dark i czasami oglądając Archiwum czuję ten dreszczyk emocji, który mi towarzyszył przy Dark, a bardzo rzadko mi się to zdarza.
 
https://www.filmweb.pl/serial/Archiwum+81-2022-10005157/season/1
Szkoda tylko że Netflix zabił ten serial i nie będzie kontynuacji.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gentillo napisał(a):

Szkoda tylko że Netflix zabił ten serial i nie będzie kontynuacji.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Seriale mają to do siebie, że te ambitne, nie dla mas, nie dla gimby, są zabijane, a trwają proste historue typu szpital na farmie miłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku premierę miało 559 seriali, w tym taka perła jak Severance. Któreś muszą paść.

 

A obecnie nadganiam też Atlantę Donalda Glovera. Wspaniały serial, nie wiem czemu dopiero teraz sięgnąłem, ale bardzo się cieszę, że w związku z tym mam 3 sezony przed sobą. Absolutna topka Tv fantastyczny obraz świata czarnych z czarnego punktu widzenia, do tego kapka surrealizmu i abstrakcyjny humor. Polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciło, jestem w trakcie.

Jack Ryan - ok, poprzednie sezony lepz3

Kulawe Konie - 2gi sezon lepszy od pierwszego, Gary Oldman jak zwykle genialny.

 

Skonczylem "The Peripheral", druga część sezonu zdecydowanie lepsza.

Zacząłem "Treason" na Netflixie, następny thriller polityczno-szpiegowski, zobaczymy jak się rozkręca po 1szych epizodach

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wednesday". Burton w formie. W końcu coś, co się na Netflixie da obejrzeć.

 

 

 

7/10

 

"Kompania braci". Tak, dopiero teraz się za to zabrałem. O... 20 lat za późno. Najlepszy serial wojenny jaki widziałem. 9/10, nie, 9,5/10.

 

 

Edytowane przez Thomm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Palpatine napisał(a):

 

Ja polecę Andor - w końcu świetny serial w klimatach SW ;)

 

 

"Andor" od jutra ;)

 

Obejrzałem trzy pierwsze odcinki po czym stwierdziłem, że skoro czegoś nie mogę obejrzeć w całości od razu, tylko kurde czekać... 😕 to poczekam te 2 miesiące i obejrzę tak, jak chcę. Od razu całość.

 

Sheevie, bardzo mi się podobał "Łotr", chociaż przyznaję się bez bicia, zabierałem się za to ze trzy razy. Ale jak już się zabrałem, to... :D

 

Chyba jedyne "SW" nie spieprzone przez Disneya. Klimat jest totalny. Jakbym te stare SW oglądał.

 

Netflix. Stare. "Miłość, śmierć i roboty". Autonomiczne historyjki które łączy miłość, śmierć i (czasami) roboty. od 5 do 20 minut odcinek. Można się pośmiać, można zasmucić/zastanowić. Plus David Fincher w tle. Pierwszy sezon bdb, drugi i trzeci db. czekam na trzeci. Niekiedy kapitalne animacje.

 

 

 

 

  I jako ten stary, wredny zgred nie daruję sobie jednego. Też Netflix. "Wiedźmin. Rodowód krwi". To jedno jest warte rezygnacji z subskrybcji Netflixa. To, co robi ta platforma z uniwersum Sapka (przy jego kasiastej zgodzie tak po prawdzie...).

 

 

Nie.

 

1/10 to i tak zawyżona ocena.

Edytowane przez Thomm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2022 o 22:25, Thomm napisał(a):

 

Netflix. Stare. "Miłość, śmierć i roboty". Autonomiczne historyjki które łączy miłość, śmierć i (czasami) roboty. od 5 do 20 minut odcinek. Można się pośmiać, można zasmucić/zastanowić. Plus David Fincher w tle. Pierwszy sezon bdb, drugi i trzeci db. czekam na trzeci. Niekiedy kapitalne animacje.

Podobne emocje mi towarzyszyły przy oglądaniu Black mirror (też N).

 

PS. Nie polecam ostatniego sezonu.

Generalnie tematyka i ogólna moc przekazu bardzo różnorodna, więc trudno konkretny odcinek polecić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars - Parszywa zgraja. Klony z jednostki 99 znowu w akcji.

 

W Andorze najlepsze są postacie drugoplanowe. Luthen, Saw Gerrera, Mon Mothma i inni. 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem trzeci, ostatni sezon Mrocznych Materii. Tak jak trzecia część książki była dla mnie najsłabsza, tak trzeci sezon serialu daje radę :)

Obecnie oglądam Rick i Morty, jestem cały czas na pierwszym sezonie i bardzo mi się podoba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Star Wars - Parszywa zgraja. Klony z jednostki 99 znowu w akcji.

 

W Andorze najlepsze są postacie drugoplanowe. Luthen, Saw Gerrera, Mon Mothma i inni. 

Dobry serial w Świecie GW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 21:50, Andrewek napisał(a):

Ostatnio obejrzałem trzeci, ostatni sezon Mrocznych Materii. Tak jak trzecia część książki była dla mnie najsłabsza, tak trzeci sezon serialu daje radę :)

 

Obecnie oglądam Rick i Morty, jestem cały czas na pierwszym sezonie i bardzo mi się podoba.

R&M żondzi :P

Fanom polecam "Spoza układu" ("Solar Opposites")

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dirian napisał(a):

Jeszcze raz obejrzałem Severance, tym razem uważniej. Chyba najlepsze co widziałem od dawna, mistrzowsko zrealizowany i dopracowany do perfekcji serial.

Dość zakręcony i trudny ale faktycznie dobry serial z 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz obejrzałem Severance, tym razem uważniej. Chyba najlepsze co widziałem od dawna, mistrzowsko zrealizowany i dopracowany do perfekcji serial.

Najlepszy serial 2022, pewnie nie wszyscy wiedzą, że wyreżyserował go znany głównie ze śmieszkowania, Ben Stiller. Polecam też jego pierwszy serial - „Ucieczka z Dannemory” z 2018.

https://www.imdb.com/title/tt6866266/
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, all999 napisał(a):

Polecam też jego pierwszy serial - „Ucieczka z Dannemory” z 2018.


O dzięki za przypominajkę, bo miałem go kiedyś już kiedyś obejrzeć, a teraz po obejrzeniu Severance to po prostu muszę to zrobić ;) 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam coś co mniej obiło się o mejnstim o tytule The Bear produkcja z 2022 prawiąca o kuchni ale kamera i akcja jak z Gorączki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności