Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

"Tulsa king".

 

Dla mnie to takie luźne połączenie "Przystanku Alaska" z "Rodziną Soprano". Z naciskiem na ten drugi serial, bo gdzieś w połowie klimat robi się naprawdę ciężki.

 

Chyba największe zaskoczenie poprzedniego roku (IMHO). Kapitalny Sly.

 

 

 

8/10. I czekam na drugi sezon :) Z niecierpliwością zresztą.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 00:18, adamos80 napisał(a):

1899 na netflixie, zaczyna sie intrygująco, coś a'la trójkąt bermudzki, potem idzie to wszystko w dziwnym kierunku, ale w sumie chyba warto. 

 

Ja się zawiodłem, początek bardzo obiecujący ale później zrobiło się takie nie wiadomo co. Szkoda, ale jakoś nie dziwię się decyzji o anulowaniu dalszych sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Który serial z poniższych mi polecicie i dlaczego? :)

 

Hannibal
Piraci
Westworld
Black Bird
Tulsa king
Zawód Amerykanin
The Terror

 

Hannibal całkiem spoko

Piraci pierwszy sezon jest tragiczny. Zerowy budżet i ogólnie mega słabe. Potem zatrudnili scenarzystów i dostali budżet i to świetny serial. Warto zmęczyć początek bo oparli resztę fabuły na tym co się dzieje na początku.

Westworld pierwsze 2-3 odcinki intrygujące ale to co potem mi nie siadło i ledwo zmęczyłem pierwszy sezon. Drugiego juz nie oglądałem.

Zawód amerykanin pooglądałem ze dwa sezony i nie najgorsze ale odpadłem.

Terror ekstra.

Edytowane przez Spawn
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Który serial z poniższych mi polecicie i dlaczego? :)

 

Hannibal
Piraci
Westworld
Black Bird
Tulsa king
Zawód Amerykanin
The Terror

Westworld spoko ale tylko do czwartego sezonu bo później jest srogi zjazd w dół.

Tulse dopiero zacząłem, strasznie ciemny serial, w sensie wszędzie tam jest ciemno.

Terror bardzo dobry, mimo że statki i XIX wiek to nie do końca moje klimaty ale serial jest tak gęsty i mroczny że wciąga mocno.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten Black Bird ma opis, muszę koniecznie obejrzeć.

 

Westworld pierwszy sezon jest bardzo fajny, coś innego i mnie wciągnęło. Drugi już mnie zmęczył, a podobno dalej jeszcze gorzej...

 

Terror nawet spoko, chociaż książka mi się bardziej podobała. Końcówka już trochę nudziła.

 

Hannibal pierwszy sezon świetny, drugi dobry, trzeci już słaby.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam też Slow Horses z kapitalną rolą Oldmana.

 

Ja właśnie zaczynam drugi sezon Ted'a Lasso. Naczytał się jaki to świetny serial, ale byłem sceptyczny jak przeczytałem opis fabuły. Jednak serial świetny, nawet żona się wciągnęła a piłki nie lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zielinskitomasz napisał(a):
1 godzinę temu, MichalZZZ napisał(a):
Skusiłem się na Black Bird i mnie wciągnęło po pierwszym odcinku. Lecim dalej. 
 
 

Bardzo dobry serial.

 

Oj tak, wygląda na to, że trafiła mi się perełka wśród seriali 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Oj tak, wygląda na to, że trafiła mi się perełka wśród seriali 
default_smile.png Pisałem o nim w tym wątku 10 stycznia. Wspominałem jeszcze o Lśniących dziewczynach. Również szczerze polecam. Oczywiście Apple TV+.

https://www.filmweb.pl/serial/L%C5%9Bni%C4%85ce+dziewczyny-2022-868209

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, robertos napisał(a):

Ja właśnie zaczynam drugi sezon Ted'a Lasso. Naczytał się jaki to świetny serial, ale byłem sceptyczny jak przeczytałem opis fabuły. Jednak serial świetny, nawet żona się wciągnęła a piłki nie lubi.

 

Przede wszystkim bardzo pozytywny serial, choć pewnie nie każdemu ten humor podejdzie ;)

 

AppleTV ma kilka naprawdę fajnych perełek. O Severance już pisano, ja ostatnio zacząłem The Morning Show i też mogę polecić.

 

A oglądał ktoś może Big Little Lies z HBO? Dobre to?

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, zielinskitomasz napisał(a):

default_smile.png Pisałem o nim w tym wątku 10 stycznia. 

 

Nie zauważyłem, sorki. Ostatnio miałem krótką przerwę od seriali, teraz sobie może parę nadrobię :) Wczoraj do 3 w nocy siedziałem - cztery odcinki pękły. Dobry serial, podoba mi się. Świetna gra aktorska, wciągający scenariusz, nudy nie ma 👍

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serial z Jean Reno "Wszystko, czego jeszcze nie zdążyliśmy powiedzieć". Przyjemnie się ogląda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulsa daje rade. Wkręciłem się. Zastanawiam się tylko co @vonBaronmiałeś na myśli pisząc, że jest to ciemny serial, że wszędzie tam jest ciemno? U mnie na tv jest jasno, w sensie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westworld to najlepszy serial ostatniej dekady imo. Szkoda, że anulowali sezon 5.

 

Hannibal - sam nie wiem. Jakoś mnie nie porwał, bo nie lubię takich rozbebeszonych scen, ale nie był tragiczny, jeśli miałbym oceniać na podstawie kilku odcinków, które widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Saiya-jin napisał(a):

Westworld to najlepszy serial ostatniej dekady imo. Szkoda, że anulowali sezon 5.

To taki przereklamowany gniot jakich mało , wciągające pierwsze dwa odcinki, a później im dalej w las tym absurd goni absurd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności