Skocz do zawartości

Kącik kulinarny


BamboszeK

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, x86 napisał(a):

O takim co piecze pizzę nawet nie marzyłem :D

To teraz musisz w nim trochę pogrzebać i odpimpować, żeby podnieść temperaturę 😀.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lobuz1 napisał(a):

To teraz musisz nad nim trochę pogrzebać o odpimpować, żeby podnieść temperaturę 😀.

Po tym jak wychodzą wypieki @espe0 to od początku mam podejrzenia, że coś tam w swoim podkręcił ;), zaś ja od grzebania mam Renówkę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, x86 napisał(a):

Po tym jak wychodzą wypieki @espe0 to od początku mam podejrzenia, że coś tam w swoim podkręcił ;), zaś ja od grzebania mam Renówkę 😁

 

:D Prawda, prawda. Zakryłem termistor wielowarstwową folią aluminiową, i zrobiłem obręcz aluminiową do zakrycia otworów wentylacyjnych.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pozazdrościłem. Zdjęcie ubogiej dla syna, ale poprzednich ciasto pięknie wyrosło. Niestety tylko ostatnią zdarzyłem cyknąć 😆

 

Pizza z piekarnika proszę państwa. Najlepsze ciasto jakie w życiu zrobiłem.

426362A5-FFA8-41FD-BD98-5D1237BB5798.jpeg

C01A2727-A572-4BF1-B64A-CE8EA9097CA8.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
3 minuty temu, espe0 napisał(a):

Bułki chyba z tego co pamiętam.

Spoko. Myślę spróbować zmajstrować coś ala pieczywo toskańskie tylko liczyłem na gotowy przepis konkretnie dla tego urządzenia 😁

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, x86 napisał(a):

Spoko. Myślę spróbować zmajstrować coś ala pieczywo toskańskie tylko liczyłem na gotowy przepis konkretnie dla tego urządzenia 😁

Trzeba pilnować tylko temperatur, bo wszystko co nie jest pizzą lubi się szybciej spalić.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@espe0 jak najbardziej się zgadzam, że warto zadbać o ten posiłek... tym bardziej tak smakowity :) Coś czuję, że gdybyśmy mieszkali bliżej Szymonie, chętnie odwiedzałbym Ciebie w weekendowe poranki 😉 

 

U mnie na słodki początek niedzieli naleśniki z dżemem truskawowym... na zdjęciu to, co jeszcze się ostało😉

 

20230212_111637.jpg

 

 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 18 lat komiwojażerki nauczyłem się omijać hotelową jajecznicę i zamawiam zazwyczaj sadzone, które najczęściej też potrafią je sp… (spalone, za bardzo ścięte, surowe białko…). Niestety muszę jeść jajka, więc se sam zrobiłem bo żona u mamusi.

 

36857B49-A7B7-48CE-8DF6-139EA12F184A.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Przez 18 lat komiwojażerki nauczyłem się omijać hotelową jajecznicę i zamawiam zazwyczaj sadzone, które najczęściej też potrafią je sp… (spalone, za bardzo ścięte, surowe białko…). Niestety muszę jeść jajka, więc se sam zrobiłem bo żona u mamusi.

 

36857B49-A7B7-48CE-8DF6-139EA12F184A.jpeg

 

Na youtubie jakiś azjata sprzedał patent, że wlewa się na patelnie samo białko, trochę się rozprowdza, potem żółtko i można sobie zawinąć. 

 

Też taka znajoma kobieta sprzedała mi patent na jajko w koszulce. Że tak jak normalnie trochę osolona woda z octem, ale zamiast robić tego wiru to można użyć po prostu chochli. Fajnie wychodzą takie jajeczka. Jak na miękko tylko od razu bez skorupki. 

 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności