Skocz do zawartości

Warszawski Meet Wakacyjny 2013


4ndr3

Kiedy chcemy meet?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy chcemy meet?

    • 20.07.2013
    • 21.07.2013
    • 27.07.2013
      0
    • 28.07.2013
    • Jeszcze inaczej (podaj w komentarzu)


Rekomendowane odpowiedzi

a moze jakbys posluchal, to postradalbys zmysly i wyciagnal z portfela kase i dal Piotrkowi, who knows.. :)

muahaha :D

Powinienem zacząć dodawać do silikonu jakąś substancję (np nikotynę) uwalnianą z czasem do skóry :lol: wtedy moje słuchawki były by prawdziwie uzależniające hahaha

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakbys posluchal, to postradalbys zmysly i wyciagnal z portfela kase i dal Piotrkowi, who knows.. :)

muahaha :D

Powinienem zacząć dodawać do silikonu jakąś substancję (np nikotynę) uwalnianą z czasem do skóry :lol: wtedy moje słuchawki były by prawdziwie uzależniające hahaha

Nasączać LSD. Słuchasz Power Metalu i widzisz smoki.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jakbys posluchal, to postradalbys zmysly i wyciagnal z portfela kase i dal Piotrkowi, who knows.. :)

muahaha :D

Powinienem zacząć dodawać do silikonu jakąś substancję (np nikotynę) uwalnianą z czasem do skóry :lol: wtedy moje słuchawki były by prawdziwie uzależniające hahaha

Nasączać LSD. Słuchasz Power Metalu i widzisz smoki.

 

 

Made my day z tym LSD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy można wpasc z wiekszym gabarytowo sprzętem na meet (ampli+cd)? Znajdą się dwa gniazdka?

Jakieś orto mam nadzieję też weźmiesz? Niby są na miejscu Hifimany ale to ponoć prostsza technologia ;)

Czy nadal chcesz przesłuchać te zmodowane AKG K172HD?

To może i swój DAC przytargaj - będzie do porównań.

 

Zamierzam przynieść (ponad to co ostatnio) również UAE23 - przekazuję Fatso do testów. Mam nadzieję, że komp do podłączenia się znajdzie, żeby i inni przy okazji posłuchali, bo zacne urządzonko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko Panowie. Może też i jakieś Panie się pojawią?

Ode mnie jest szansa ale to tak 50:50.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, AKG wezmę, tym bardziej, że są i niemodowane do porównań

Endrju musisz być, w końcu tylko Ciebie znam en fejs :)

Tak mi się przypomniało odnośnie tej wypowiedzi ;)

 

 

endrju.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym zobaczyl Andrzeja pierwszy raz na tym zdjeciu... balbym sie.

Że brodaty oprawca czy germański gwałciciel?

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym zobaczyl Andrzeja pierwszy raz na tym zdjeciu... balbym sie.

Że brodaty oprawca czy germański gwałciciel?

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

germanski oprawca?

brodaty gwałciciel?

 

Meet bardzo udany!

 

Nadrobiłem zaległości (w ostatnim momencie) z poprzedniego meetu czyli Fidelio X1 oraz modowane D1100.

 

X1 - super, rewelacyjne słuchawki, stopa perkusyjna bardzo mi się podobała, przestrzeń też fajna. Muzykalnie, nie za ostro.

moded D1100 - dla mnie nie do końca ok. Wolałem stockowe ze względu na bas. Z drugiej strony modowane słuchawki zyskały zdecydowanie na czystości i jakości przekazu. Dla mnie ten mod potrzebowałby ostatecznego szlifu, żeby grało to tak jak lubię.

 

Denon D7100 - słuchawki średnie. Dużo bardziej wolałem D7000. Gdybym miął znaleźć dobrą analogię była by to whisky - D7100 jest jak dobry single malt - ładny aromat, dobry smak i potrafi zrobić wrażenie, ale jeśli próbowało się czegoś lepszego to niczym nie zaskoczy. D7000 było by single cask - od pierwszej nuty zachwyca aromatami ma pełniejszy smak i jest to twór wykwintny, którym można się delektować.

 

Yamaha HP1000 - wow! po prostu wow! fenomenalne słuchawki. trcohę za krótko ich słuchałem żeby móc coś więcej powiedzieć, ale od pierwszych dźwięków po prostu zerwały mi skarpetki z nóg.

 

SoundMagic HP-100 - dla mnie średnie słuchawki.

 

Z grubsza to tyle. Afmosfera miła. Kilka nowych twarzy też można było poznać, więc pozytywnie.

 

Mam nadzieję że następny meet we wrześniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów piotrus-g, że nie posłuchaliście X3, bo ja go mam :(

Było było! Słuchałem.

Z Music One. Super połączenie - dynamika po prostu odlot. Z UM Merlin, trochę za dużo basu, trochę za ostre wysokie, i troszkę za głośno (23 była za cicho a 24 było już za głośno). Ale gra to fenomelanie tak czy tak. Dla mnie poziom AK100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, całe szczęście :)

 

Ja też wybrałbym X3 zamiast AK100, ale to głównie przez 22 Ohm AK100, bo z połączeniami o wysokim dampingu (lub z O2) to AK100 brzmi jednak klasę wyżej, a z niskim dampingiem rzeczywiście może zbliżać się do maniery X3.

 

Macie fotki? :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności