Skocz do zawartości

Warszawski Meet Wakacyjny 2013


4ndr3

Kiedy chcemy meet?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy chcemy meet?

    • 20.07.2013
    • 21.07.2013
    • 27.07.2013
      0
    • 28.07.2013
    • Jeszcze inaczej (podaj w komentarzu)


Rekomendowane odpowiedzi

edit: TA KOMPRESJA...

AŁA.

 

aha, zapomniałem. po pierwsze kompresja z risajzem , a po drugie nowy lightroom nie odszumia zdjęć przy eksporcie, haha.

 

PS. Czy ktoś słuchał moich modowanych D1100 i może się wypowiedzieć

Obiecuję posłuchać na następnym meetcie :)

 

Ja chwilę słuchałem. Nie znam grania nierobionych, ale jeśli oryginalnie mają dużo więcej basu, to na pewno zmiany są na plus. Grały dla mnie przyjemnie, ale żeby od razu jedne z lepszych nausznych zamkniętych? ;) A może za krótko słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy ktoś słuchał moich modowanych D1100 i może się wypowiedzieć, imo to jedne z lepszych zamkniętych jakie słuchałem - na pewno lepsze niż K550 (no chyba, że K550 się wyjątkowo nie zgrały z Lyrem i z innym wzmakiem pokażą więcej, ale i z playera lepiej nie było)?

 

Ja tez sluchalem, w stosunku do wersji nieprzerobionej mod bardzo na plus dla sluchawek, przedewszystkim zjechala ta bumowatosc, stucznosc na basie oraz poprawila sie jego kontrola oraz troche bardziej staly sie rozdzielcze. Czy lepsze od K550 zalezy od tego co, kto preferuje, dla mnie gorsze, gdyz nadal bylo w tych Denonkach duzo basu, duzo slabszy srodek, co do gory to tutaj jesli chodzi o sposob grania to D1100 byly lepsze, gdyz nie graly na jedno kopyto jak K550, ale mniej rozdzielcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo mi nie zależało, żeby muzykę wyprać z emocji, stąd taka a nie inna charakterystyka. Fakt, że ciut więcej środka mogłoby jeszcze być, ale nie miałem pomysłu jak to zrobić bez zabierania basu. Co do rozdzielczości góry, to ja standardowo ją temperuję pod własne upodobania, bez tego filcu byłoby lepiej.

7717982.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj słucham piotrowych SE535 i... zaczynam w nich widzieć "to coś". Moje trzecie podejście do tego modelu, pierwsze dwa brzmiały "weźcie ten badziew ode mnie", a teraz chyba do nich dorosłem. Ciemno, mało góry ale SE215 mnie do tego przyzwyczaiły. Fajny gładki środek, zaskakująco szeroka scena (ale nie takie 3D jak W4). No i dół... wydaje się być zwartym kluchem ale da się w nim wyłapać składowe. Jest masa ale ta masa ma swoje części które się z niej wybijają atakując. I to chyba jest "to coś" które mi się strasznie spodobało. A w cenie jaką Piotrek za nie dał to... cóż, overkill.

 

Customy CustomArt, wstępnie chciałem Music One, teraz chcę Pro330. Jak puściłem sobie In This Moment - Adrenalize to sposób w jaki wokal rozjechał się po scenie spowodował u mnie opad szczeny. No i te detale i responsywność. Szkoda że jak był preorder to nie miałem wolnego tysiaka bo właśnie bym się onanizował słuchawkami. ;)

 

A propo CustomArt i niewiast, moja jest od wczoraj zauroczona akrylowym prototypem uniwersali z CA. Jak to Emil stwierdził "robią armagedon na dole" i chyba to się spodobało. :D Plus jako nieliczne doki pasują do jej nano-uszu.

 

O... jeszcze Hifimany. Chciałem posłuchać HE300, posłuchałem spod Szitu Lyr. Technicznie przy wyższych modelach (HE4) to one odpadają ale mają w sobie taki fajny bauns, pancz i wajb. Tyle że nie powinny się nazywać HE bo ściemniają że należą do ortho-rodziny.

 

All in all, SE535 podobają mi się coraz bardziej. :woot: Wracam do słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo CustomArt i niewiast, moja jest od wczoraj zauroczona akrylowym prototypem uniwersali z CA. Jak to Emil stwierdził "robią armagedon na dole" i chyba to się spodobało. :D Plus jako nieliczne doki pasują do jej nano-uszu.

Info! More info!

Bo na uniwersale czekam niemal równie niecierpliwie co na Pro330 :) A jak grzmią potężnym dołem, to czuję zakup na prezent dla lubej (na pewno się ucieszy z kolejnych słuchawek...) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj słucham piotrowych SE535 i... zaczynam w nich widzieć "to coś". Moje trzecie podejście do tego modelu, pierwsze dwa brzmiały "weźcie ten badziew ode mnie", a teraz chyba do nich dorosłem. Ciemno, mało góry ale SE215 mnie do tego przyzwyczaiły. Fajny gładki środek, zaskakująco szeroka scena (ale nie takie 3D jak W4). No i dół... wydaje się być zwartym kluchem ale da się w nim wyłapać składowe. Jest masa ale ta masa ma swoje części które się z niej wybijają atakując. I to chyba jest "to coś" które mi się strasznie spodobało. A w cenie jaką Piotrek za nie dał to... cóż, overkill.

To tylko ja jakos nie przepadam za Shurami 535, przeciez one maja kartonowe wysokie wokale? No a z reszta sie zgadzam z Toba Andrzeju, bas to jeden wielki kluch, gory nie ma.

Customy CustomArt, wstępnie chciałem Music One, teraz chcę Pro330. Jak puściłem sobie In This Moment - Adrenalize to sposób w jaki wokal rozjechał się po scenie spowodował u mnie opad szczeny. No i te detale i responsywność. Szkoda że jak był preorder to nie miałem wolnego tysiaka bo właśnie bym się onanizował słuchawkami. ;)

Tak 330 bardzo czaruja wokalami i srednica, jedne z nielicznych sluchawek, na ktorych slyszalem cale spektrum w wokalu, gdzie wokalistka jak wyciaga bardzo wysoko i dlugo to jeszcze byla barwa Jej glosu, przy innych sluchawek albo juz dawno glosu nie bylo ale przechodzil w cos co do barwy ludzkiego glosu bylo niepodobne. Bas w nich jest taki jaki ma byc czyli schodzi niezle, jak potrzeba ma niezlego kicka i wypelnienie. Na slabszych sprzetach mocowo jest troche misiowaty, ale na o2 jest analityczny. Co do gory to wlasnie dla mnie jest w nich goraczka, gdyz zeby one zagraly rownym balansem tonalnym potrzebuja duzo pradu, a na slabych sprzetach mocowo gora bedzie tak jak pisalem rozdzielcza, dtealiczny, ale cicha, tak jakby realizator dzwieku na konsoli pojechal tutaj suwakami maksymalnie na dol.

 

Pro210 - nawet dobre sluchawki, bardzo szczegolowe, ale na moim Monolith mx7000 byly bardzo spokojne, brak w nich bylo szalenstwa, attacku. Jak dla mnie to one sa "easy listening" z duza iloscia szczegolow, wszystko co wlaczylem nie wazne czy to byla muzyka klasyczna, jazz, czy rock wszystko brzmialo na nich dobrze, ale musi nie byc jakiegos szalenstwa w muzycze, czyli nie zadne nu-rock, czy nu-metal tylko bardziej cos w stylu Pink Floyd, U2.

 

Music One - sluchawki, ktore daja radosc z czerpania muzyki, tak troche w stone sluchawek hybrydowych, gdyz bas nie przypomina tego typowego aramturowego, jest bardzo miekki, ale przy tym kontrolowany, schodza nisko, maja niezly attack, srednicy nie jest zla, ani tez nie jest to cud malina jak w Pro330, czy pierwszych Audeo, wszystko jest tutaj na swoim miejscu. Wysokie bardzo szeroko rozciagniete, talerze, smyczki, dzwonki czy gorne rejestra pianina daja o sobie znac bardzo dobrze, ale robia to w sposob nie nachalny, bez sybilantow, bez klucia. I tak jak zostalo powiedziane wczesniej Pro330 sa bardziej techniczne od nich, ale jesli ktos lubi duzo gory, ktora daje o sobie znac, a nie ma mocnego DAP, nie mowiac juz ze najlepiej AMP i chce wykorzystywac sluchawki glownie jak portable to niech z gory bierze Music One.

 

Pro100 - takie lepsze Shury, sa bardziej rozdzielcze, nie majace tego zbicia na dole, wokale wysokie tez ida lepiej, no i jest troche gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko ja jakos nie przepadam za Shurami 535, przeciez one maja kartonowe wysokie wokale? No a z reszta sie zgadzam z Toba Andrzeju, bas to jeden wielki kluch, gory nie ma.

 

Ja też nie przepadam. ;s

 

 

Zdjęcia: https://drive.google.com/folderview?id=0B6jJIsc0B0fPQ0x6Uk53ZEpWV1k&usp=sharing

 

Dużo ich nie ma, oprócz mnie autorem niektórych jest Kornelia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to ja chyba jeszcze raz muszę przesłuchać Customy Piotrka, bo:

 

- 330 były dla mnie nie fajne, co mnie irytowało w nich to duże szumy, było tak jakoś za technicznie, za ostro. brakowało mi właśnie trochę góry;

 

- 210 jak dla mnie bardzo mocne, bas mocny, średnica wypchnięta, tu mi tez brakowało wysokich, specyficzna prezentacja (ściana przed słuchającym), zdecydowanie nie easy listening;

 

- 100 to były dla mnie słuchawki easy listeninig, przyjemne, bas dobry, średnica czysta, wysokie trochę schowane (ale rozciągnięte), pasmo ogólnie równe;

 

- Music One takie właśnie uniwersalne, z mocnym basem, z równym pasmem, wysokich sporo, agresywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - wrzuć black foam na SE535 zamiast tych standardowych grey flex. Albo na custom tipsach posłuchaj. Właśnie jeśli chodzi o SE535 to najbardziej mi przeszkadza jak ja to nazywam "hollow midrange", która potrafi brzmieć właśnie tak "pusto".

Zastanawiam, się czy nie dało by rady zrobić tych uniwersali dla Kornelii w akrylu... w sensie "przeniść" design 1:1 do wydmuszki akrylowej. Kurcze - niech zrobi wyciski - zobaczę co będę w stanie zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na custom tipsach posłuchaj.

Whoa... :woot:

Tips nie ucieka, punch jest, scena jakaś taka bardziej rozlazła. Kurde i zejście niezłe. Fakyt! Fajne te szczury są. Ale nie w sklepowej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to tylko ja jakos nie przepadam za Shurami 535, przeciez one maja kartonowe wysokie wokale? No a z reszta sie zgadzam z Toba Andrzeju, bas to jeden wielki kluch, gory nie ma.

 

Ja też nie przepadam. ;s

 

 

Zdjęcia: https://drive.google.com/folderview?id=0B6jJIsc0B0fPQ0x6Uk53ZEpWV1k&usp=sharing

 

Dużo ich nie ma, oprócz mnie autorem niektórych jest Kornelia ;)

 

Przydałyby się jeszcze opisy kto jest na zdjęciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to tylko ja jakos nie przepadam za Shurami 535, przeciez one maja kartonowe wysokie wokale? No a z reszta sie zgadzam z Toba Andrzeju, bas to jeden wielki kluch, gory nie ma.

Ja też nie przepadam. ;s

 

 

Zdjęcia: https://drive.google.com/folderview?id=0B6jJIsc0B0fPQ0x6Uk53ZEpWV1k&usp=sharing

 

Dużo ich nie ma, oprócz mnie autorem niektórych jest Kornelia ;)

Przydałyby się jeszcze opisy kto jest na zdjęciach :)

W koszulce Diablo czy 4ndr3. :D

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności