Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem. Nie mam jak sprawdzić, bo nie mam 32bitowego systemu, ale z tego co piszą to nie.

EDIT: http://www16.zippyshare.com/v/1763827/file.html

Tutaj PORT 2.0.5 - dodałem drivery z 2.0.0. Tak mi się przynajmniej wydaje (tak na 99% :)). Maciux mógłbyś rzucić okiem czy coś z tej 'magii' 2.0.0 wróciło?

Tylko przydałoby się zmienić bootscreen. Nie wiem jakim cudem ale pokazuje mi wersje firmware 1.2.9 :D

dx90.jpg

Edytowane przez miszko77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie mam jak sprawdzić, bo nie mam 32bitowego systemu, ale z tego co piszą to nie.

 

EDIT: http://www16.zippyshare.com/v/1763827/file.html

Tutaj PORT 2.0.5 - dodałem drivery z 2.0.0. Tak mi się przynajmniej wydaje (tak na 99% :)). Maciux mógłbyś rzucić okiem czy coś z tej 'magii' 2.0.0 wróciło?

 

Tylko przydałoby się zmienić bootscreen. Nie wiem jakim cudem ale pokazuje mi wersje firmware 1.2.9 :D

Jak brzmi z k545, bo widzę kabel? Ja dzisiaj miałem okazję posłuchać na X5 i jest totalna klapa, tak samo jest też na cowonie e2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj otrzymalem mojego dx50 ,tak naprawde zaczynam przygode z poprawniejszym sluchaniem muzyki ktorym zarazil mnie kolega, do tej pory zadowalal mnie telefon i earpodsy, teraz jak podlacze sobie shure pod ibasso i obok mam mojego ip5 i earpodsy to doslownie wybucham smiechem:), pytanie takie czy rockbox poprawia w jakims stopniu jakosc dzwieku?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to wgrywam odrazu :) , mam problem bo mialem dosyc spora biblioteke mp3 i teraz ja musze jeszcze odtworzyc we flac. No to biore sie za instalacje rockboxa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam w miare odtwarzacz i sluchawki to fajnie miec tez nie skompresowane pliki , moze to efekt placebo;D ale ja roznice slysze, moze nie powalajaca ale nawet delikatna:).Moglby moze jakis forumowicz z dobrym sercem podpowiedziec mi jak zainstalowac rockboxa na dx50? Jestem w tym kompletnie ciemny a na stronie rockboxa nawet nie moge plikow znalezc do tego:/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

X50 SOUND EXPLOSION BY DOC2008

- Based on DX90 v2.0.5 firmware

- Android has disabled parti****tion in the processing of sound. now sound without distortion from the player goes directly to the DAC

- Supports all audio formats and works gapless

- Ideal for uncompromising sound DX50 smile000.gif

- Flash of all time biggrin0.gif

 

http://yadi.sk/d/YPR6Vj2zRHj6j

Edytowane przez miszko77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

X50 SOUND EXPLOSION BY DOC2008

- Based on DX90 v2.0.5 firmware

- Android has disabled parti****tion in the processing of sound. now sound without distortion from the player goes directly to the DAC

- Supports all audio formats and works gapless

- Ideal for uncompromising sound DX50 smile000.gif

- Flash of all time biggrin0.gif

 

http://yadi.sk/d/YPR6Vj2zRHj6j

 

 

 

Ładował to ktoś, czy ja będę pierwszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź naszym królikiem doświadczalnym. Czekam(y) na wrażenia :P

 

Słuchać będę po południu. Jak na razie widzę, że zmieniła się tapeta (połowa płyty analogowej), literki są znacznie bardziej gładkie (ogólnie wyświetlacz zyskał jakby wyższą rozdzielczość)...

 

No i pojawiają się funkcje:

 

1.usb settings:

- storage

-dac (?!)

- charge only

 

2.Digital filter:

-sharp roll-off

-slow roll-off

 

3.advanced:

- rescan library

 

Pojawiły się też miniatury okładek w spisie, oraz nazwa formatu w danym folderze. Optycznie zmiany bardzo na korzyść.

 

Tyle na pierwszy rzut oka.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na HF filtry nie działają w DX50. Te filtry w DX90 to obsługa wbudowanych w Sabre - Wofson w DX50 ma jakieś swoje odpowiedniki, ale nie wiem czy udało się je odpowiednio zaprogramować w DX50. DAC też raczej nie działa, nie ma sterowników.

 

Iiii ..taka zmyła? Z drugiej strony pewnie i tak bym różnicy nie usłyszał, skoro taka delikutaśna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żywcem przeniesiony soft z DX90 na DX50, podobno brzmieniowo spoko.

 

Jak na cyfrowe filtry, to zmiana jest spora. W innych urządzeniach z filtrami Sabre lub WM8741, zmian wychwycić prawie nie mogłem, w DX90 wątpliwości nie mam.

 

Posłuchamy, zobaczymy czy spoko. ;) Czyli rozumiem, że ten doc_2008 nie kombinował nic z ustawieniami brzmienia i przyjął do dx 50 wersję 2.0.5 z dx 90 , która to nie bardzo Ci się podobała? ;)

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, nie wiem czy z DACem Wolfsona będą działały kodeki pod Sabre. W opisie doc_2008 chwali się, że Android już nie ingeruje w brzmienie, więc może stąd ta pozytywna zmiana.

 

Cholerka, sprawdziłbym, ale mój DX50 już czeka na kuriera :ph34r:

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności