Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze - korzystam, wiem co potrafi, wiem że warto go propagować na forum i chyba lepiej zapłacić 999 pln niż cenę na stronie. :)

To samo z Takstarem cholernie zaskoczyły mnie te słuchawki dlatego uprosiłem o przedłużenie promocji Takstar - 20% do końca stycznia aby więcej osób miało możliwość ich zakupu w rozsądnej cenie. Zwróćcie tez uwage na kupon rabatowy w ostatnim Boomie -25% na Cresyny i Phiatony :)

W firmie już zaczynają nazywać mnie Rabat :)

 

W niedługim czasie mam nadzieje że jeszcze w styczniu pojawią się inne produkty iBasso :) w naszej ofercie. Staramy sie aby ich ceny na poczatku też były promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie zaproponuję dwa cienkie modele: wzmak T5 (klik) i wzmak/dac D-Zero (klik).
Wstrzymam się zatem ze ściąganiem SMSL sAp-4s póki co, skoro masz działać w kwestii iBasso ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nismo, jeśli dalej szukasz neutralności, analityczności to może Ci się T5 nie spodobać. Bardzo dobry wzmak, ale trochę ciepły, lekko przyciemniony, gładki w brzmieniu - trochę dyscyplinuje skrajne. Ogólnie super, bo całość jest dobrze wyważona. Mały pierdek z niego, a mocy ma.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciux - szukam teraz względnie taniego i dobrego ampa do iPoda Video i tyle. Potrzebuję czegoś przejściowego zanim kupię coś w stylu Leckertona UHA-4 albo Pico Slim. Chcę najpierw sprawdzić czy noszenie kanapki mnie nie zirytuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciux - szukam teraz względnie taniego i dobrego ampa do iPoda Video i tyle. Potrzebuję czegoś przejściowego zanim kupię coś w stylu Leckertona UHA-4 albo Pico Slim. Chcę najpierw sprawdzić czy noszenie kanapki mnie nie zirytuje :P

T5 jest bardzo zgrabny i chudy, więc powinno być ok. Video jest podobno zimny i jasny, zapewne dobrze zgra się z T5. Sam bym go chętnie używał, chociaż brzmieniowo wolę C5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris - dlatego myślę przede wszystkim nad iBasso D-Zero/SMSL sAp-4s. Potem będzie już zbieranie na poważnego ampa do Video :)

@maciux - tego C5 też jestem ciekaw, choć jest już nieco gruby (stąd np. awersja do FiiO E07k)

 

No ale temat nie o tym, więc cieszmy się, że Wojtek działa na rzecz rozpropagowania iBasso poprzez specjalne zamówienia pod patronatem mp3store! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hi,

Thank you for your email.
We are now developing the USB-DAC function for the DX50. But we dont know when we can complete it at this moment.
Sincerely

 

 

Co prawda wrzucałem w innym temacie (co kupić), warto tutaj dodać dla szerszej publiczności - jeśli im się nie odwidzi i faktycznie będzie USB DAC - jaram się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, właśnie udało mi się przeczytać cały temat, można powiedzieć jestem w miarę na bieżąco, chciałem po prostu potwierdzić że nadal nie zmienili zdania odnośnie tej funkcji, pracują więc jest dobrze - odpowiedz świeża, z niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nismo - na przeczekanie weź SMSLa. Tanio i dobrze. I w tym czasie odkładsz na coś lepszego. A kanapka z nim zgrabna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hi,

Thank you for your email.
We are now developing the USB-DAC function for the DX50. But we dont know when we can complete it at this moment.
Sincerely

 

 

Co prawda wrzucałem w innym temacie (co kupić), warto tutaj dodać dla szerszej publiczności - jeśli im się nie odwidzi i faktycznie będzie USB DAC - jaram się.

 

 

Dzięki za info, obawiałem się, że przez DX90 zrezygnują z tej funkcji w DX50. Wygląda na to, że w następnym FW jeszcze jej nie będzie, bo ostatnio zapowiadali obsługę DSD, która mi nie jest w ogóle potrzebna, ale może będą jakieś inne niespodzianki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za info, obawiałem się, że przez DX90 zrezygnują z tej funkcji w DX50. Wygląda na to, że w następnym FW jeszcze jej nie będzie, bo ostatnio zapowiadali obsługę DSD, która mi nie jest w ogóle potrzebna, ale może będą jakieś inne niespodzianki :)

 

 

Też mam nadzieję że wprowadzą to jak najszybciej, tymczasem polecam wysyłać do Nich pochlebne maile z zapytaniami, zawsze to jakiś pozytywny bodziec, tym bardziej że ekipa iBasso ma wręcz idealne relacje z klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat, czyli odkąd miałem pierwszego Clipa który wymusił na mnie poprawne otagowanie muzyki korzystam z playerów na zasadzie wyboru album/wykonawca a nie folder. Ale właśnie sprawdziłem jak to jest na DX50 - po odtworzeniu wszystkich plików z danego folderu odtwarzanie jest zatrzymywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem,że ja coś nie włączyłem.Dla mnie ta opcja przydałaby się.Nie mam dużego doświadczenia z DAP-ami,ale zawsze to działało.(ostatnio cowon I9) i takie odtwarzanie preferuje.Zresztą nie działa również ciągłość odtwarzania po wyborze "Artist" czy też Album".Czy tylko u mnie nie działa?

Edytowane przez trzystan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności