Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Compton napisał:

No czy byś słuchał jeszcze dynamików i wzmacniaczy zamiast Staxów i energizerów?

Tak myślałem, he he; nie no bez przesady, jeszcze nie wyrosłem z krótkich portek do końca, może nawet na szoła se pojadę.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Compton napisał:

Biedak, tak jak ja z Brystonem nie znalazłem świętego grala...nadal sybiluijące kur....y....i nieczyste na górze,delikatnie mówiąc...nawet kabel Forzy za prawie 2 tys zł...mimo że wniósł sporo dobrego do odbioru ,nadal nie było ideału...

To co mamy z HD800s na starcie....błogosławione HD800s...teraz w modzie różańce i inne cuda odmawiać...he,he.

Stare HD800 na stosie spalić i już nie denerwować nerwów spokojnych (do czasu)audiofilów...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedak, tak jak ja z Brystonem nie znalazłem świętego grala...nadal sybiluijące kur....y....i nieczyste na górze,delikatnie mówiąc...nawet kabel Forzy za prawie 2 tys zł...mimo że wniósł sporo dobrego do odbioru ,nadal nie było ideału...
To co mamy z HD800s na starcie....błogosławione HD800s...teraz w modzie różańce i inne cuda odmawiać...he,he.
Stare HD800 na stosie spalić i już nie denerwować nerwów spokojnych (do czasu)audiofilów...

To się rozkoszuj audiofilu, my sobie posłuchamy muzyki;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My użytkownicy z HD800s mamy muzykę na starcie...ludzie z HD800 muszą się nieźle napocić by jakieś resztki muzykalności z nich wyciągnąć....he,he.

Często kosztem nowego samochodu....ha,ha.:D

Ale że Compton ,fan muzykalnego przekazu, średnicowego przekazu...wybierze stare HD800 nad nowe HD800s...nadal jestem w szoku...jak mogłeś...!!!

Wybrałeś chudy, gejowski, bez dociążenia przekaz, mało basowy, średnica mało...tfuuu zero emocjonalna, góra atakuje jak Niemcy w 1939r...brutalnie i bez litości...Compton,nie poznaję Cię...:unsure:

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Soundman1200 napisał:

Biedak, tak jak ja z Brystonem nie znalazłem świętego grala...nadal sybiluijące kur....y....i nieczyste na górze,delikatnie mówiąc...nawet kabel Forzy za prawie 2 tys zł...mimo że wniósł sporo dobrego do odbioru ,nadal nie było ideału...

To co mamy z HD800s na starcie....błogosławione HD800s...teraz w modzie różańce i inne cuda odmawiać...he,he.

Stare HD800 na stosie spalić i już nie denerwować nerwów spokojnych (do czasu)audiofilów...

Fallow sprzedawał HD800s a nie Brystona, więc to chyba z nimi jest coś nie tak, a nie ze wzmakiem?

 

Poza tym, co piszesz o HD800 vs HD800s - może bym Ci uwierzył, jak bym ich nie porównywał bezpośrednio.

A że porównywałem, więc wnioski mam całkowicie odmienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compton ,fan planarnego,przyjemnego odbioru...gość co miał LCD3 i był w niebie, tego nie mogę strawić....woli HD800 od HD800s...zagadka dla Sherlocka....

Nawet po 1 litrze wódki, normalna dawka zdrowotna...wybrałbym bezbłędnie HD800s jako te lepsze...mimo że mniejsze scenowo,słabsze technicznie ale ....muzyka z nich aż siłą wylatuje...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soundman1200 napisał:

zagadka dla Sherlocka....

eee tam - to szukanie wysokiego sq i radochy przy jednoczesnych zmianach gustów w czasie (często spowodowanych doświadczeniami z audio napotkanym po drodze) - taki nieustanny dryf, który zwalnia pod koniec drogi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2016 o 13:41, Compton napisał:

Sorki Perul, ale dopiero teraz zauważyłem Twoje pytanie. ;)

Dla mnie HD800s to podobna sygnatura dźwięku do HD600, tylko na trochę wyższym poziomie. Lepsza scena i holografia, lepsza szczegółowość i wyrafinowanie, mocniejszy bas, ale nadal dla mnie, to tak samo nudne słuchawki jak HD600.

 

Dnia 16.04.2016 o 16:36, Compton napisał:

Dla mnie akurat minus, bo mając u boku LCD-3 i HD800, to te są bardziej angażujące i przekazują więcej emocji z nagrań.

Ale tak jak pisze Fatso, są to poprostu słuchawki. Na dowolnym materiale muzycznym grają conajmniej dobrze.

 

Dnia 16.04.2016 o 16:45, Compton napisał:

Dodam jeszcze, że przez swój złagodzony sposób prezentacji względem pierwowzoru, napewno trafią w gust szerszego grona słuchaczy, jak i łatwiej będzie dobrać dla nich synergiczny tor.

Dla mnie jednak, jak powiedziałem, są zbyt niajkie aby wzbudzić u mnie chęć ich posiadania.

 

Dnia 16.04.2016 o 22:03, Compton napisał:

HD800 i HD800s średnicę mają podobną, z tym że S-ki grają pierwszym planem znacznie bliżej, przez co ma się wrażenie jej większej namacalności i obecności. HD00s ma również mniejszą przestrzeń - nie ma tu takiego spektaklu scenicznego jak w HD800. Jest bliżej, łagodniej, bardziej bezpośrednio, z lekkim pogłosem.

 

Na HD800s fajnie brzmi skasofon i gitara klasyczna.

 

 

Dnia 16.04.2016 o 23:47, Compton napisał:

Perul, to posłuchaj, bo HD800s są fajne sceniczne. Jest napowietrzenie, gradacja w głąb wyraźnie zaznaczona, holografia również, ale pierwszy plan mają napewno bliżej niż HD800.

 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności