Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, saudio napisał:

No tak to prawda porównywane na forumowym spotkaniu obok siebie zwykłych i S, pokazało że niewiele się różnią.....

Moje na razie nie wygrzane...ale jakbym miał zamknięte oczy to nie wiem czy bym poznał że mam nową wersję HD800 na uszach,tak inne granie odbieram...

Znajomy dobrze mi powiedział, nowe HD800s to jak odpowiedź Sennheisera na nową wersję T1 rev2.

Tak samo przyciemnione, podbite na basie, usunięte ostrości na górze...zupełnie inne granie od wcześniejszych modeli.

A że ja lubię lekko ciemne, to mi się spodobały....

Teraz trzeba wygrzewać, zobaczymy po trzech dniach jak zagrają...;)

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HD800 bez "s" ,kilka razy słuchałem HD800s ,jak się dobrze wsłuchać to różnice są ale nie w kategorii lepsze vs gorsze tylko trochę inaczej .

"S-ki" są bardziej ugładzone ,podkręcone delikatnie tu i tam ,zostałem przy starszym modelu bo nie są to takie różnice jak pomiędzy Bayerami

T1 vs T1v2 .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobre chłopaki no, a tak straszyli że HD800 gładkie i misiowate, że gejowskie granie i inne cuda, zamulone...:P

Za karę każdy kto tak mówił, wyśle mi czteropak dowolnego piwa...ha,ha.:ph34r:

Żyletki nadal, wyraziste i czyste w przekazie na podobność planarów, tak jest..średnica wyśmienita .

Chyba najlepsze otwarte do Rocka co słyszałem, niedługo mi uszy odpadną od męczenia starych kawałków rockowych.

Po pierwszym dniu odsłuchów, grające po ciemnej stronie mocy HD800s po balansie, bo tylko tak trzeba je słuchać, nie przypadkiem ten kabel dołączony, jak poczytać na 

forach zagranicznych pełnię mocy i przewagę nad HD800 starymi osiągają z dobrymi lampami zbalansowanymi...co P.Ryka potwierdza.

Jasne , niedopracowane,chude, sybilujące, mało basowe, gejowskie w swojej nijakości przekazu stare HD800 to nie była moja bajka do końca...zbyt je rozrzedzili...

HD800s grają już po mojej ciemnej stronie mocy, dla prawdziwych chłopów, co oczekują odpowiedniego dociążenia, wyrazistości, dynamiki, super lokalizacji na scenie czego

nie umiały stare, potrafiące dać radę w Rocku ale i jak trzeba w Klasyce lub Elektronice...takie powinny wyjść HD800 na starcie.

Niestety kogoś fantazja poniosła i tak podkręcił HD800 że aż stały się nierealne w przekazie.

A przecież sala koncertowa ma ściany, klub jazzowy nie ma 100m długości...teraz brzmi to jak trzeba ,naturalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eternal Seeker napisał:

Mam HD800 bez "s" ,kilka razy słuchałem HD800s ,j

 

Tak mi się skojarzyło. Od 1.05

 

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że to całą dobrą robotę robi cma600i ...co nie byłoby dziwne, w końcu Questyle grają super z HD800...

Ale Saudio, nigdy,przenigdy...nawet z Brystonem i kablem Forzy HD800 stare nie powodowały u mnie wzruszeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z naciskiem na średnicę i lekko zaokrąglonymi skrajami pasma .Do tego barwa ,przyjemnie ,ciepło ,lepko jak we wiadomym filmie Almodovara :-)

Piszę oczywiście o połączeniu z OTL-em (4 lampy mocy na kanał) .

Edytowane przez Eternal Seeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności