Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć ciemne, zależy od toru wiadomo...nowych TH900mk2 nie słyszałem, podobno jaśniejsze od starych.

Stare TH900 ciut ciemniejsze z pamięci od T1 rev2...ale inne tory i wzmaki, to lipne wiadomo tak z głowy.

HD800 stare mają świetną zaletę, mogą zagrać jasno,neutralnie ale i ciemnawo...zależy od toru, tak wrażliwych na tor i kable słuchawek nie znam innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie milczą skoro wystawili je na pokazie ;) Podobna sprawa z hifimanem - na canjam jest Sundara, a na oficjalniej stronie nie ma ich, być może chcą wysprzedać HE400i, czy 560 i stąd te przeceny?

Loeoe3L.jpg

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły Vadery...:ph34r:

Na razie wiadomo nie wygrzane, ale i tak już czyściejsze w przekazie od Amironów, po XLR obie słuchawki...

Koniec świata ,słucham na HD800s i noga mi chodzi jak popu słucham, zero sybilacji i zniekształceń :o

Magia Sennheiera...he,he.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzycznie lepsze kilka razy....nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze.

Stare HD800 grały jak zepsute przecież ,pod względem muzyczej ekspresjii...emocje były jak na cmentarzu w zimny listopadowy dzień , przy mocnym wietrze....he,he.

A tutaj...klasyka i muzyka filmowa mnie rozłożyła, nawet oczy zaczęły mi się szklić bo tak pięknie...jak temu gościowi co Orfeusza słuchał...:wub:

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bakus1233 napisał:

Zaczyna się he he :D

Lepsze od pierwszych hd800? 

Jedne i drugie są wspaniałe i fascynujące ale w innych wymiarach...

Pierwsze imponują scenowością i napowietrzeniem,brakiem granicy sceny, wyśrubowanym detalem.

To jak znaleźć w garażu dziadka ferrari z 65 roku, trzeba władować w nie sporo kasy ,ale potem jedzie się jak żadnym innym samochodem...

Te nowe HD800s grają tak że nie potrzeba nic w nie inwestować, po co Tonalium i inne cuda, co prawda to już nie ferrari ale za to wygodny

mercedes ze skórzanymi siedzeniami, pełnym barkiem i dwoma dziewczynami po bokach....he,he.

Ja wybieram tą drugą wersję...a że mnie czasem ferrari wyprzedzi, niech się młodzież wyszaleje, taki ich wiek..:P

 

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności