Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 złotych.


Rekomendowane odpowiedzi

Wynika, ze nie bas akg to przy sj55 pierdzenie. W akg basu jest wiecej, ale lepszej jakości jest moim zdaniem w ath.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś trochę tańszego? Bo nie wiem czy moja Neo V wykorzysta potencjał tych słuchawek... Sory, że tak długo ciągne ten temat, ale jestem trochę niezdecydowany, a chcę dokonać zakupu, którego później nie będę żałować ; ).

 

No nie żartuj: http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd-205-i3232238916.html, http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-sennheiser-hd205-jack-3-5mm-i3231087005.html

 

Jak z używek to do 150zł są wszystkie wymienione przez nas słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to przeczytałem cały temat z pewnością, tyle że to już trwa tyle czasu, że mogłem zapomnieć.

Sam mam Neo V i słuchawki pokroju SJ55 się nie spisują ("testowałem" też K518 i P30).

Polecam kupić jakiś grajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo V nawet z KPP gra gorzej od taczki, także tu nie ma sensu pakowania się w lepszy sprzęt.

 

Ale chyba rom x-gamer zawierał w sobie polepszone EQ i coś tam poprawialo.

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję czegoś pod telefon w kwocie 200-250zł ... wiem już, że planowane CAL'e raczej nie wchodzą w grę ale ciekawi mnie porównanie AKG K518 oraz Kruger&Matz KM0880EB. czy ktoś mógłby mi napisać jak te krugery sprawdzają się pod telefonem i czy warto wydać na nie 180zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałoby to z LG L9 lub Creative Zen Vision M ... do tej pory korzystam z AKG K414P ale powoli zaczynają się sypać ... Pytam o Krugery lub CAL'e ponieważ mam możliwość zakupu sprzętu za pewnego typu punkty w sklepach Vobisu i Empik.com - wiem, że ceny są tam lekko zawyżone w stosunku do Allegro ale nie muszę na nie wydawać zbyt wiele zł więc chciałbym ograniczyć się do ich oferty. ewentualnie biorę pod uwagę zakup w celu odsprzedaży i zakupu czegoś innego już w pełni za plny.

Edytowane przez marecki6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności