Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Mam Oppo PM-2 - lubię te pady i nie cisną mnie. Próbując założyć Eleary w Salonie Denona (odsłuch niemozliwy - brak przejściówki na z duży na mały jack) odczułem dyskomfort wokół uszu - nacisk plu zbyt duży nacisk pałąka na czubek głowy. Nawet regulujac.
  3. No to jak @Mayster posłucha. Albo @Methuselah
  4. A to w sumie jesli tylko tam słuchasz muzyki to drogie doki Ci niepotrzebne.... Ale to Twoja decyzja.
  5. @mantr @strong6 dzięki. Zamówię i sprawdzę.
  6. @UP Czekam tylko na jakieś opinie o jakości dźwięku i na dostępność Szukałem dobrych true wireless od paru miesiecy i Tevi spełniają wszystkie moje wymagania.
  7. https://www.ebay.pl/itm/HIFIMAN-HE1000-V2-Headphones/273919735871?hash=item3fc6e3783f:g:CmQAAOSwzoZdIjNH he1000v2 za 6,5k zł ;O tydzień leżą i nikt nie kupił 😮
  8. Parę nowszych rzeczy ode mnie (wykonawcą i polecany album): Rishloo - Feathergun (!!!!111one) Agent Fresco - Destrier Diablo Swing Orchestra - Balrog Boogie Butterfly Effect - Finał Conversation of Kings Whale Fall - Whale Fall (to post-rock, ale konkret w opór) Au4 - On Audio (!!!!!!)
  9. U mnie wygląda to tak: - kolumny Tannoy M1 - u mnie od 21 lat; - Marantz M-CR503 - u mnie od 8 lat; - AKG K530LTD - u mnie od 10 lat; - Koss Porta Pro - u mnie od 5 lat. Brakowało tylko wzmaka słuchawkowego. Zakupiony, gra, podoba się - nie zmieniam. Chciałem podłaczyć KPP do SAP-2, ale mają za wysoką czułość - zakupiłem iFi Audio Ear Buddy. Działa, gra ładnie - zostaje, nie zmieniam. Jak dla mnie - szkoda czasu i pieniędzy na żonglowanie sprzętem. Za dużo Muzyki przede mną do odkrycia Oczywiście rozumiem audiofilia nervosa - sam to kiedyś miałem, ale nie tęsknię.
  10. Muzyki slucham tylko na silowni / na rowerze, wiec nie bede kupowal jakiegos crapu za 200zl. W nast tygodniu zamowie IMR R1. Silownia to nie sa zadne ekstremalne warunki...Glowy, uszow na niej sie nie trenuje.
  11. Ja tylko wspomnę, że HE350 to dynamik, a HE400 to planar i grają zupełnie inaczej Ja miałem jednocześnie K702 i HE4xx i zostawiłem sobie AKG.
  12. Today
  13. Kolejna porcja okazji z Amazon.de (Prime Day): Philips Fidelio X2 HR - 635 PLN Bowers & Wilkins P3 S2 - 277 PLN Bowers & Wilkins P5 Bluetooth - 767 PLN
  14. Niestety nic nie poprawili w tych pałąkach. Za to moje HP100 v1 (pierwsze jakie wyszły) jeszcze się trzymają, a nawet od 2 miesięcy użytkuje je syn, który niejedne słuchawki uszkodził mechanicznie. Ja polecę Dero D560, pałąk pasuje idealnie, ale ciężko będzie dokładnie takie znaleźć, więc można szukać czegoś podobnego (zwróć uwagę jak wyglądają widełki trzymające muszle w tym modelu).
  15. Okiej, macie rację, pomyliłem modele, doh!
  16. Miałeś je wystawione na A-gro? Powiem szczerze, że gdyby nie to pęknięcie to bym je łyknął. Pęknięcie obudowy to raz, ale armatury są bardzo wrażliwe na upadki 😕
  17. To są słuchawki pół otwarte z płytką aplikacją czyli wtykasz i już. Trzeba sobie jedynie odpowiednio wyprofilować odcinki pamięciowe przy kablu żeby się trzymały bo trochę odstają. Minusem tak jak @awayeah już napisał jest bardzo słaba izolacja i szum wiatru owiewający kopułki słyszalny w słuchawkach. Cenowo one zabijały na początku, potem można je było dostać o wiele taniej, używki to już w ogóle za półdarmo, a teraz znowu idą do góry bo przestali je produkować.
  18. Z 4.4mm też? Jest wtedy jakaś dopłata? To kiedy ta recka?
  19. Nie kupiłbym słuchawek za 400 PLN bez możliwości zwrotu.
  20. Bednaar

Koncerty jazzowe

Zgodnie z sugestią @D7D niniejszym zakładam wątek o koncertach jazzowych. Proponuję, by zamieszczać tu zarówno zapowiedzi koncertów, które się odbedą i naszym zdaniem warto zarekomendować, jak i relacje z koncertów, na których niedawno byliśmy. Od razu zapowiedzi wydarzeń w jednym z najbardziej jazzowych miast w Polsce, jakim jest Łódź - w końcu miasto Michała Urbaniaka, a zarazem moje miejsce zamieszkania Obecnie trwa u nas 12 edycja Letniej Akademii Jazzu - szczegóły najlepiej przeczytać tutaj: http://letniaakademiajazzu.pl/ Niewątpliwie największym wydarzeniem tegorocznej edycji jest koncert Bill Frisell Trio - 18 lipca, godz. 19:00 (przed Mistrzem Frisellem zagra trio Szymona Miki - naszego rodzimego młodego gitarzysty). Gorąco polecam - wspomniałem już w wątku All That Jazz, że wybieram się na ten koncert. Ponadto w sierpniowe niedziele na Rynku Manufaktury będą koncerty (wstęp free!) z cyklu Manu Summer Jazz Sundays. Program koncertów (początek ok. godz. 17:00): 04 sierpnia - Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski 11 sierpnia - Wojciech Karolak i Paweł Serafiński 18 sierpnia - Krzesimir Dębski i Krzysztof Ścierański 25 sierpnia - Wojciech Myrczek i Paweł Tomaszewski. Na pewno wybiorę się na Karolaka/Serafińskiego i Dębskiego/Ścierańskiego. Po czwartkowym koncercie Frisella zamieszczę tu swoją krótką relację.
  21. EX1000 startowały z ceną 999$... Z sealem w nich nie ma najmniejszego problemu, za to izolacji nie ma praktycznie żadnej. Ludzie mogą psioczyć na seala bo Sony dają trochę inne wrażenie w uchu niż inne doki i może się wydawać że go nie ma.
  22. Mayster wprowadza Lypertek Tevi na nasz rynek. Cena koło 400 zl
  23. awayeah

DX 150

Grunt że fulfilled by amazon. Oddadzą kasę albo wyślą nową, ale od razu napisz do Amazon.
  24. @Mayster zapowiada wejście na nasz rynek True Wirelessów Lypertek Tevi https://www.lypertek.com/tevi Z aptX (bez HD) i BT 5.0. Ma je już w PL. Cena koło 400 zł.
  25. Z Amazona JP kiedyś próbowałem coś zamawiać, ale nie wysyłali do PL. Widzę, że te EX1000 to teraz nowe kosztują dwa razy więcej niż jakiś czas temu W ich przypadku obawiam się jednak mocno o seal’a bo z tego co czytałem to jest z nim kiepsko.
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy