Skocz do zawartości

Venture Electronics - Monk Plus vs Monk Candy vs Asura vs Zen; UP#1


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

No to już sam nie wiem!? Źródełka mam jedno jaśniejsze od drugich.
Pany a jest opcja mikrofon do Microsoft Lumii?

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czytam na zmianę recenzję Toporków i Monków i nie mogę uwierzyć, że użytkownicy porównują je do topowych nauszników:o

 

No dobrze czuję się juz prawie nakręcony na kolejne zabawki bo jak nie sprawdzę to nie uwierzę ale:

Byłem nastawiony na Toporki ale trochę sie boję, że są zbyt analityczne i jasne a ja łapię się na tym, że analityczny przekaz który kiedyś mi pasował zaczyna mnie nudzić.

 

Będę używał słuchawek tam gdzie nie będę miał możliwości użytkowania domowych czyli na wszelkiego rodzaju wyjazdach. Będą siedziały w kieszeni obok moich DJ-ek. Źródłem pewnie będzie telefon (Deezer, Tidal) ew. playery Vedia, Sandisk. Zenków jak wyczytałem mogę nie napędzić ale Monki powinny grać poprawnie.

Słucham przeważnie rocka i lżejszego metalu ale ostatnio coraz bardziej zaczyna mi się podobać grunge, gothic, indie. Czytałem że Monki mogą się tutaj pogubić a dla mnie separacja instrumentów i wokal są ważne.

 

Któreś VE dadzą radę w podobnej muzyce czy celować w Toporki??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Play

 

@Sound John mam HTC Desire 510, nic pozytywnego o nim nie można powiedzieć ale akurat audio ma zaskakująco dobre. Jest dość mocny i gra zimno, scena niezbyt rozbudowana.

 

Myślałem bardziej o tych Monkach+ ?? Mam też pytanko czy te słuchawki są podrabiane?? widziałem je na Aliexpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mocy wystarczało na iPhonie 6, przejdź się do mediaM i zobacz czy ten desire mapporównywalną moc z iphonem 6s (szóstki nie znajdziesz) jeżeli ma, to wystarczy.

 

Jeżeli gra chłodno, to dobrze  się z nimi zgra.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jest VE na rynku tak jak nie wiem ile jest Soundmagików na rynku ale jeśli widzę jedną aukcje i słuchawki kosztują ok 7-8 dolarów a w drugiej są tańsze i z darmową przesyłką a sprzedający ma tylko jeden popularny rodzaj to zaczynam się zastanawiać.

 

ok - znalazłem przed chwila na Ali ich firmowy sklep to już wiem gdzie kupię

 

@Bigmars chcesz być uparty to z innej branży pióro Hero które wszyscy znamy a które można zakupić za zaledwie 3 dolary też jest podrabiane i się opłaca. Producent co chwila zmienia opakowania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dalej niczego nie zmienia ja zapytałem się tylko czy są podrabiane czy nie i wystarczyłoby zwykłe zaprzeczenie - skąd ja mam znać rynek? Rozumiem, że dystrybutorom nie jest na rękę jakikolwiek ferment w podobnej sprawie ale można bez emocji.

 

Na Ebayu są podróbki słuchawek Apple które kosztują jednego Euro a wyglądają nieźle - koszt ich wyprodukowania jest odpowiednio niższy. Jak jest odpowiedni popyt to i słuchawki za 5 euro opłaca się podrabiać - jeden euro koszty i amortyzacja a cała reszta to potencjalny zysk.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czwarty dzień Mońki dotrzymują mi towarzystwa i muszę napisać, że jestem bardzo z nich zadowolony. Jako zwolennik nausznych sprzetów nie spodziewałem się takiego grania po zwykłych pchłach.
Słuchawki świetnie zgrywają się z moją vedią v39 i co ważne nieźle ze wspomnianym telefonem. Sprawiły że przekaz jest odrobinę cieplejszy, mniej bezposredni, scena się poszerzyła... udane zestawienie na wyjazdy.
Dziękuję za podpowiedzi.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności