Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wygodne słuchawki do £100 (500zł)


Rekomendowane odpowiedzi

propozycje wzmaka już dałem o2 lub ten u góry.

 

UR40 to low-fi nie umywają się do HD668B. Już lepiej kup HD440 które będziesz mógł używać tam gdzie HD668B się nie sprawdzą. Kupując wzmacniacz do tych słuchawek, źle nie zrobisz. Dobre słuchawki wymagają dobrego napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, ze superluxy są lepsze?

 

Napisałem, że nie lubię słuchawek o tak zakreślonej charakterystyce jak KRK.

 

HD440 podałem jako tani, a dobry przykład all-roundera. Nie ma słuchawek do wszystkiego, jestem podobnego zdania jakie zostało przedstawione na headfonii w artykule o dobieraniu słuchawek. HD668B miałby do Jazzu i grania, a HD440 do innych gatunków. KRK kosztują 7x więcej od superluxów, dziwne jakby nie grały lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem je z Valabem i LDI+. Pozbyłem się jednego i drugiego sprzętu to je sprzedałem, bo nie dawałem rady ich słuchać. Za mało dociążenia na dole i zbyt podbita wyższa średnica. Sony to świetne słuchawki, ale trzeba mieć do nich tor by "muzycznie" się sprawdziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym trochę podniósł budżet?

Było by większe pole manewru?

Są Denony AD-H 1100 za 39 funtów nówki z gwarancją 1 letnią, linku nie daje bo nie wiem czy można.

 

 

One sa ze sklepu oczywiscie nie zadne aledrogo w angielskim wydaniu.

 

 

Promocja jest do 17tego lutego.

Wypowie sie ktos o nich?

 

Znalazłem takie pady za 8 funtów, wiem że pasują bo są do akg k240, bardzo podobna konstrukcja. Na górne naszyje materiał sam, teraz tylko wzmacniacz musze wybrac.

 

10019192_4_image_77735.jpg

 

 

Przeczytałem temat który jest wyżej jak określić dźwięk, swoje potrzeby i upodobania dźwięku zaraz up datuje tutaj na świeżo cala treść bo sam czytając swój post wnioskuje ze to bardzo lajkowe pytanie.

 

 

 

 

-Do wydania mam 100 funtów ale gdy dołożenie 20 funtów pomoże jestem skłony dołożyć.

 

 

-Wymogi konstrukcji? Jest mi to obojętne lecz oprócz muzyki na słuchawkach też będę grał w gry typu FPS, Battlefield 3, Counter Strike. Wyczytałem że konstrukcja ma szerszą scenę i dokładniejsze pozycjonowanie z reguły ale są też wyjątki w niektórych słuchawkach o konstrukcji zamkniętej. Słuchawki są do użytku domowego, ja mam ciszę i spokój więc konstrukcja słuchawek nie ma u mnie większego znaczenia. Słuchawki najlepiej jak by były nauszne, wielkość mi nie przeszkadza, większe muszle nawet lepsze bo zależy mi na wygodzie.

-Sprzęt którego używasz? Karty dźwiękowej Asus D1, Słuchawki superlux 668b, Sony MHC-EC79i ale różnica pomiędzy superluxami a tą wieżą sony jest ogromna, na superluxach jest lepsza jakość.

-Miejsce odsłuchu? Zacisze domowe.

-Doświadczenie z sprzętem? Superlux 668b + Asus D1 to tak na prawdę moje pierwsze lepsze słuchawki, dzwiek jest zadowalający ale jak na moje superluxy potrzebują lepszego źródła by lepiej zabrzmieć, miałem je raz podpięte pod stary wzmak z lat 80ych JVC wtedy te słuchawki ożyły ale ten odsłuch trwał 20 min po na 2 dzień spalił się...

Raczej wolę gdy wszystko jest w miarę wyważone ale gdy bym miał stawiać na więcej wyższych ton niż niższych wybrałbym niższe, bo rock czy też jazz rzadziej jest u mnie puszczany. A Rap i klubowa muzyka częściej, przez klubową chodzi mi o coś jak RAM - Grotesque (Alex M.O.R.P.H. and RAM Original Mix)

Z Rap'u mam podobny gust do http://www.youtube.com/user/MrRapPappa/videos?flow=grid&view=0

 

Nie będę ukrywał że chce żeby niskie tony schodziło nisko i jakość basu była dobra.

 

Może to jakoś pomoże, jestem lajkiem chciałbym lepszej jakości dźwięku bo lubię muzykę różnych gatunków.

W słuchawkach zależy mi też na wygodzie, bo od superluxów mam tłuste włosy i pieką mi się uszy, tak to jestem z nich zadowolony. Pozycjonowanie w CS nie jest złe ale w BF3 jest trochę gorsze ale tragedii nie ma ważne że jeszcze słyszę jak ktoś biegnie z tyłu i chce mnie zabić z noża hehe. Jeśli potrzebujecie więcej informacji proszę piszcie, spróbuje odpowiedzieć na nie.

Dzięki za cierpliwość i czas, mam nadzieje że w końcu coś wybiorę.

 

EDIT: Nie wiem czy to w czymś pomorze, ale lubię efekt jak na głośnikach że dźwięk wydaję się taki naturalniejszy.

Edytowane przez Chill3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności