Skocz do zawartości

Wrocławska MiTa a co?!


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wielkie dzięki chłopaki za spotkanie, szczególnie dla gospodarzy Pasiaka i RaSty. Sporo tłustego sprzętu przewinęło się przez nasze łapy, atmosfera bardzo przyjemna.

 

Macie coś przeciwko temu żebym wrzucił tutaj fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chyba AKG K1000, niesamowity sprzęt, niezwykła konstrukcja

 

mi się na przykład spodobały DT990 z Little Bearem a zaciekawiły choć nie w 100% spodobały AKG K240 Sextett. Tych pierwszych mógłbym słuchać z misiem na codzień, k240 na specjalne okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym napisać jakie słuchawki mi się nie podobały :) custom one cośtam ... strasznie zamulone .

Po za tym się dowiedziałem jak grają dobrze napędzone akg k240 .

Podobały mi się hd650 :)

Edytowane przez Kubasz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

nie edytowałem, wrzucam prosto z telefonu, Garstek ma lepszej jakości i chyba więcej.

 

Na tych przynajmniej mnie nie przyłapano :D

 

 

Mina RaSty w K1000 i Muuhaua w K550 bezcenne :D

IMAG0376.jpg

IMAG0377.jpg

IMAG0378.jpg

IMAG0379.jpg

IMAG0380.jpg

IMAG0381.jpg

IMAG0382.jpg

IMAG0383.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za meeting, fajnie było poznać i pogadać, szczególne podziękowania @Pasiastemu za gościne i @ Fatso za transport. Mnie pozytywnie zaskoczyły Utrasone 2900 pro i AKG K550. Podyskutować też było fajnie:-)

Edytowane przez johnys
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dźwięki!
Fajnie było poznać ludzi za awatarami i nickami. Miejscówka świetna - szkoda, że nie wyszła z tego większa biba. Trzeba chyba więcej zainwestować w napoje wyskokowe. Oczywiście po przedyskutowaniu na forum, które najlepiej działają. ;)

Wiele pozytywnych odkryć min. Westone'y 4, AKG K1000, K240 Sxttt, HD650 by Fatso, RS1, Q701 itd. Największą radochę sprawiło mi jednak odkrycie, że własny sprzęt jest na dobrym poziomie, a optymalizacje idą we właściwym kierunku. Dosyć to skomplikowane przy urządzeniach, których działania właściwie nie rozumiem. Trochę jak ze wszystkim na tej planecie. :)

Świetną sprawą w przyszłości byłby podział na strefę odsłuchów i dyskusji, bo obydwie bardzo łatwo zajmują te same częstotliwości.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla Pasiastego i Rasty za miejscuffkę z dobrym klimatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ochłonąłem po wczorajszym wieczorze , więc mogę napisać jak to wszystko dla mnie wyglądało .

Po wejściu na miejsce spotkania , doznałem szoku od ilości sprzętu który był do zobaczenia i odsłuchania (zdjęcia tego w pełni nie ukazują ).

Nie spodziewałem się takiej ilości słuchawek oraz sprzętu grającego , owszem wiedziałem że będzie lepszy sprzęt - ale nie aż tak :) i w takiej ilości .

Wszystko wygląda inaczej niż to się widzi po awatarach użytkowników :) to jak w temacie weź się pokarz - całe wyobrażenie o użytkownikach zmienia się w jednej chwili :)
Te zdjęcia stołu są takie skąpe ;) nie oddają ilość sprzętu jakie był na mecie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze wczoraj przybalowalem na kolejnej imprezie, zatem podziekowania za meeta pozne ale szczere :) Osobiscie najbardziej spodobaly mi sie DT990'tki po modzie, warto bylo ich posluchac. Czekam rowniez na zdjecia od Garstka, zeby jeszcze raz na to spojrzec trzezwym okiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie, zdecydowanie udane spotkanie nie tylko pod względem "ilości sprzętu" ale także pozytywnych osób.

 

Oby nie był to ostatni "taki" meet.

 

PS Obawiam się paru zdjęc Garstek.. :) /

 

Ktoś z was zostawił trzy płyty.. Touch Yello/ Pirates of the Caribbean / Sara Tavares / do odbioru na następnym meecie.. :)

Edytowane przez RaSta^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie pomyślałem :) prawdopodobnie będę w sobotę na Biskupinie :) to bym wpadł do Ciebie na chwile .

Którą płytkę masz ? remastera czy 1st press ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności