Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wrocławska MiTa a co?!


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Lejdis end Dżentelmen wobec kolejnych zapytań o zrobienie meetu stwierdzam że po chyba dwóch latach absencji czas powrócić do wrocławskiej tradycji robienia alkomeetow.

 

Można by spotkać sie przy piwku i ponarzekac jak to słabo słyszymy wybrzmiewanie 13564 Hz z naszych beznadziejnych sluchawek za tysiąc złotych.

 

Proponuje spotkać sie w jakimś cichym pubie w godzinach wieczornych ale w tygodniu żeby było mniej ludzi.

 

Kto ma ochotę i mniej więcej kiedy? Zrobimy listę i spróbujemy coś ustalić.

 

Ja z grubsza mam czas codziennie po 18:30. Weekendy dowolnie

 

Wysyłane z mojego EndeavorU za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Myślę że Sogo będzie ok i mam blisko :)

 

A tak na serio to pod nasypem jest mnóstwo knajpek z czeskim piwem i tam by sie pewnie można dogadać co do wyłączenia muzyki

 

Wysyłane z mojego EndeavorU za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu prezes przejął inicjatywę:P Jestem jak najbardziej na tak, po Nowym Roku jestem dostępny cały czas.

Fatso, proponujesz spotkanie u Ciebie na chacie? A będzie miejsce dla tych kilku (nastu) osób?

Ewentualnie faktycznie jakiś pub ale musi być cichy i mało uczęszczany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu prezes przejął inicjatywę :P Jestem jak najbardziej na tak, po Nowym Roku jestem dostępny cały czas.

Fatso, proponujesz spotkanie u Ciebie na chacie? A będzie miejsce dla tych kilku (nastu) osób?

Ewentualnie faktycznie jakiś pub ale musi być cichy i mało uczęszczany.

Tak, spokojnie w te kilka(naście) osób wejdziemy :), ja żonę wywiozę z dzieciorami do teściów, więc będzie loozik.

Ale oczywiście i knajpę akceptuję, tylko wtedy najlepiej bar dla głucho niemych, żeby się porozmawiać dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej tam gdzie nie ma piwa ;) . zajmiemy jakiegoś Starbucksa, obsługa wyłączy muzykę i fajnie. Piwo możecie pić pod stołem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

więc tak

 

po pierwsze to od Starbucksa to trzymaj się z daleka, bo się pogniewamy, ona jest już zajęta jako moja opcja rezerwowa :P

 

po drugie piwo być musi no chyba że inne płyny wyskokowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starbucksy odwiedzałem już "kiedy byłeś małym chłopcem, hej" ;) . A mój jest ten na Grunwaldzie ! A kim jest "ona" nie wiem, poza tym mam Ewę i On jest MOJA ! :)

Ja i tak piję tylko kolę, soki i kawę.....

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ło Dżizas :D

 

Przyjechały mi ACS jak komuś uda się je upakować do ucha to ma okazję posłuchać przez najbliższych mam nadzieję kilka(naście) dni.

Poza tym jak ktoś ma jakieś życzenia co do sprzętu to pisać postaram się sprowadzić na meet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepta sie tramwaju. Ona. Poza tym proponuje na meet... Hifimana 601, E07K, E12, AKG 550 (FATSO). Może będę miał T50p to wezmę. No i iModa przynieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Fatso nie ma to wezmę FiiO E17. Nie wiem czy Marcin zechcesz targać AK100?

 

i ewentualnie - chciałbym zapoznać się z Beyerdynamic Custom One. Porównać je do DT770 Pro.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności