Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki do gry ?


Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie kupic słuchawki do gry,mam nie duży budżet ale myślę że jakoś dam radę :D

 

Jakieś nie drogie koniecznie z mikrofonem no na bezprzewodowe tez bym liczył (przewodowe też mogą byc,ale mam złe wspomnienia z kablem wiecie tu gdzieś zahaczyłem,przytrzasłem i BACH nie działają...)

Jakiś wygląd fajny nie takie czarne całe takie kolorowe :D

Licze na Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakbyś budżet jednak podał, będzie przynajmniej wiadomo w co celować, bo nieduży budżet dla jednego to 100, a dla drugiego 500...

 

Ja bym jednak zainwestował w jakieś kablowe. Bezprzewodowe są dużo droższe i gorsze dźwiękowo.

 

W sumie skoro to słuchawki domowe, to chyba wygląd nie jest jakiś bardzo ważny co nie? I tak nikt ich praktycznie nie bedzie widzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie w sumie to wygląd może i nie ma jakiegoś tam znaczenia ale jak czasami np dla lansu do budy w nich pójdę wiecie kolorki lubię ogólnie najbardziej to niebieski zielony...A co do ceny to tak z 200-250 zł mogę dac ale to już takie dobre słuchawki zamknięte bo u mnie w domu ciągle albo tv albo coś innego przeszkadza

Wiem mam wygórowane wymagania :D

Ale to na święta :P

 

A tak BTW mam też zamiar kupic sobie słuchawki douszne ze skullCandy :

 

http://www.euro.com.pl/sluchawki/skullcandy-inkd-black.bhtml?gclid=CI-oqbCYnLQCFchX3godRUgAnw

 

Ale nie wiem czy są dobre i czym różni się że te są douszne a jakieś inne "dokanałowe" jakaś rażąca różnica ?

 

bo chciałbym miec czysty dźwięk no i żeby cena nie była ponad 150 zł (bo jeszcze chce sobie kupic te na komputer do gry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze swiec nad jego dusza. Skullcandy i beatsy to jeden wielki syf. Jak chcesz sie lansowac to sobie kup, bo gimbusy jeszcze na to zwracaja uwage.

 

Jesli jednak zalezy ci na dzwieku to sluchaj rad kolegow z forum i wybierz superluxy. Do tego na wyjscie jakies chinczyki, soundmagic lub brainwavzy chocby alphy i masz wszystko czego ci potrzeba. Wygoda, jakosc, moblinosc, tlumienie i cena. No prawie wszystko, tylko lansu brakuje...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tymi opiniami tak ? Skullcandy INK'D to przykład bardzo dobrych tanich doków , radzę przez pisaniem posłuchać a nie powielać bzdury które jakieś gimbus napisał na tym forum.

Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się. Dalej pijesz do tego, że w innym temacie wyraziłem własną opinię o djkach, które posiadasz i teraz Ci to spać nie pozwala. Za tą cenę może kupić lepsze doki, te warte są 60zł, a kosztują ponad 85.

 

Ja tobie nie cisne. To, że chłopakowi chce uświadomić, że lans to coś negatywnego i powinno się to tępić jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj poziom.... Mi tylko chodzi żebyś nie szerzył bzdur na forum i za nim coś napiszesz , przesłuchaj i poczytaj.

 

Tu masz reckę Skullcandy , do odsłuchu w Media

 

http://earbuds-review.toptenreviews.com/ink-d-ear-bud-stereo-headphones-review.html

 

Dalej sądzisz że syf ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tymi opiniami tak ? Skullcandy INK'D to przykład bardzo dobrych tanich doków , radzę przez pisaniem posłuchać a nie powielać bzdury które jakieś gimbus napisał na tym forum.

 

Ha dobre dobre troszke sie wszyscy tu posmialismy, a teraz na powaznie.

 

Sluchalem poprzedniego modelu za 60zl i stwierdzilem producent musial przeznaczyc b. duzo na dzwiek, bo braklo na pozlacana wtyczke, dobrej jakosci kabel i dobrej lub chociaz przyzwoitej jakosci gumki. Wlozylem sluchawki do uszu podlaczylem do toucha podlaczylem uslyszalem 3 glosy, wyjalem odlozylem. Oprocz basu nic nie slyszalem ten nastepca to na 80% rozwiniecie poprzedniego z lepsza reszta i max. mozliwa iloscia mid-basu bo tylko taki trawia dresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest temat to się podepnę.

 

Posiadam słuchawki Creative Aurvana Live! i uwarzam, że są rewelacyjne. Szukam jednak czegoś z lepszym pozycjonowaniem, słuchawek które sprawdzą się w grach/filmach, muzyki też na nich posłuchać. Na słuchawki mogę przeznaczyć do 300 zł. Buszując po internecie nastawiełem się na Sennheiser HD 555 ale niestety już ich z tego co wiem nie dostanę nowych...

 

Myślę nad Koss UR 40 lub AKG K514, bardziej za tymi drugimi ale nie mogę ich znaleźć dlatego nadal szukam.

Edytowane przez Zemlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak to wszystko czytam budzi się wie mnie niepewnosc...Na początku chciałem te SkullCandy kupic ale jak widze tu wasze opinie to mam mieszane uczucia.Ja głównie albo bede na yt oglądał coś albo słuchał Dupstepu :woot:

Jeżeli nie skullcandy to jakie ? wygląd to jednak sprawa drugorzędna głównie chodzi mi o jakosc i żeby mi sie po 2 tygodniach nie rozwaliły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budżecie spokojnie zmieszczą się Superluxy HD330 + tańsze dokanałowe jak: JBM MJ800, Cresyn C330E czy nieco drożej w okazyjnej cenie Sony EX85 (są w komisie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności