Skocz do zawartości

Philips SHP2700 - biedronkowy hit


Perul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jako, że poprzednio kupione SHP2500 z Biedronki oddałem tacie do TV, teraz zakupiłem w celu całkowitej przeróbki biedronkowe SHP2000 za 34,99 zł. :). Planuję zmienić nieco profil dźwiękowy i przerobić je na w pełni półotwarte, a może nawet całkiem otwarte, idąc za pomysłem Perula i wstawiając bass-reflexy od tonsilowskich Altonów :). Wrzucę zdjęcia, jak znajdę czas na tę przeróbkę. W każdym razie, co mnie zdziwiło - bas jest chyba ciut bardziej buczący, niż przyzwyczaiły mnie SHP2000/2500, a za to jest odczuwalnie więcej góry! Momentami nawet jej nie brakuje i lekkie przytkanie bass-reflexu powinno sprawić, ze będą bardzo wyrównane. Dziwne rzeczy się dzieją...

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

SHP3000 polecam, fajne słuchawki, normalnie stówkę kosztują. Używam ich w domu jak wrócę ze studiów i nie mam żadnego sprzętu ze sobą - podpinam prosto do laptopa i nawet mogę posłuchać gdy polecicie coś fajnego w "Czego słuchacie..." ;) Tylko pewnie jak się nie spodobają to będzie problem sprzedać, bo poza osobą od której je kupiłem, nie znam nikogo, kto by posiadał.

 

Mogliby walnąć SHP4500 za 59zł, to bym brał bez zastanowienia :woot:

 

 

Co do nazewnictwa - SHL są przenośne, SHP domowe. Nie ma SHP 8800, są tylko SHP 8000.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHL8800 imo fajne słuchawki, zwłaszcza jak się modem poprawi - wtedy są lepsze technicznie od K518 (brzmienie, to co kto lubi - ja wolę SHL z modem niż K518 bez). Do tego dość porządnie wykonane - jako przenośne nieźle się sprawdzają poza wątłym kabelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę polował wkrótce na shp8900. Dla mnie ciekawa alternatywa

chodziły w sprzedaży za 180pln. Obecnie pewnie by nowy model z takim wykonaniem kosztował 800 pln.

Świetne otwarte słuchawki z przetwornikami ustawionymi pod kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja swoje nabylem za 39,99 jesli o to pytasz. Ale fakt, ze coraz mniej jest ich w biedronkach. Plus taki, ze mieszkajac na prowincji ma sie wieksze szanse ze sie tluszcza na taki smakolyk nie połasi.

Edytowane przez MatmaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHP3000 nie widziałem już. Jakby były za 29zł to bym brał kolejną parę (jedne kupiłem w sierpniu zeszłego roku na forum), choćby dla jakiś części zamiennych czy coś. A tanich, małych przenośnych nauszników mi nie trzeba... teraz używam Sony S70, są ładne i fajnie grają - SHL8800 pewnie bym tylko sprawdził czy działają, posłuchał pół godziny i odstawił do reszty słuchawek na wieczne zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności