Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, marco-polo napisał:

https://www.aliexpress.com/item/4000994370454.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.75f74c4dXn2Lb4

Zamowiłem ten kabel do Blon 01 ktoś z powyzszych forumowiczów pisał że będzie pasował. 

Dziękuję za podpowiedź.

Tak jest, pasuje idealnie, dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SeagaL napisał:

Tak jest, pasuje idealnie, dobry wybór.

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.3da94c4dwChA4E&orderId=8127325301980691&productId=4000348404038

Wcześniej zamówiłem ten z tego linku i chciał mi sprzedać 2 pin 3.5mm bo QDC napisał że jest niedobry. 

Zamówienie anulowałem bo z 2 pin już mam.

Czekam na odpowiedź sprzedawcy i czy anulują i czy unijne przepisy przestrzegają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Hustler napisał:

Nie powinno być problemu z anulowaniem.

 

Jakby ktoś był zainteresowany to na head-fi zrobiono głosowanie na najlepsze IEM-y z poprzedniego roku w różnych kategoriach cenowych i konstrukcyjnych. Na stronie 14. jest podsumowanie.

 

Moje ulubione IEM używane naprzemiennie, czyli OpenHeart Resin i KB EAR BElieve są dosyć wysoko w rankingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Hustler napisał:

Jakby ktoś był zainteresowany to na head-fi zrobiono głosowanie na najlepsze IEM-y z poprzedniego roku w różnych kategoriach cenowych i konstrukcyjnych. Na stronie 14. jest podsumowanie.

 

Szkoda że na naszym forum nikt nic takiego nie zorganizował, byłoby ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kuba_622 napisał:

 

Szkoda że na naszym forum nikt nic takiego nie zorganizował, byłoby ciekawie :D

też chyba Blony by wygrały... (???) w naszej działce 🙄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Moje ulubione IEM używane naprzemiennie, czyli OpenHeart Resin i KB EAR BElieve są dosyć wysoko w rankingu :D

W następnej edycji mogą być wyżej, bo oba modele są stosunkowo świeże.

6 godzin temu, Kuba_622 napisał:

 

Szkoda że na naszym forum nikt nic takiego nie zorganizował, byłoby ciekawie :D

Jeszcze nic straconego. ;)

3 godziny temu, janek patufka napisał:

też chyba Blony by wygrały... (???) w naszej działce 🙄

Bardzo prawdopodobne, dlatego ja bym jeszcze rozbił grupę <50$ na dwie.

2 godziny temu, Birken napisał:

gdzie takie coś można dostać? 

I jak się mają te MH-750 do MH1c ? Może porównać ktoś?

 

MH-755 ciężko kupić i mają bardzo krótki kabel. MH-750 są dostępne i podobno mają nieco podbity bas. Jak się mają MH1C do tych modeli - nie mam pojęcia, ale grają bardzo przyzwoicie, a w cenie ok. 30 zł są wręcz rewelacyjne, lecz przewód w formie tasiemki jest okropny i dlatego ich nie używam. Wszystkie modele są podrabiane, więc trzeba uważać.

Godzinę temu, Nesper napisał:

Ale chyba tylko dlatego, że większość je ma ;)

Nie mają ich bez powodu. :D

Edytowane przez Hustler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nesper napisał:

Ale chyba tylko dlatego, że większość je ma ;)

Takie są niestety statystyki, nie mówią prawdy o temacie, a tylko o rozpoznawalności danej grupy towarów, usług itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler gdyby były idealnie dopasowane i miały przyzwoite akcesoria, to może i bym się zgodził, ale jak widzę, gdy się je poleca laikom, to mi się smutno robi. Bo bez inwestycji w nie, te słuchawki się nie obronią. 
@Jaro54 cóż, chyba się musimy do tego przyzwyczaić, że jak zacznie być bum na jakąś markę, to nie patrzy się rozsądnie, tylko w głowie rodzi się: "muszę je mieć!". A potem często się żałuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SeagaL napisał:

Tak jest, pasuje idealnie, dobry wybór.

 

Odkupiłem kabelek Yinyoo do Blonów od gościa z OLX-u bo się pomylił, a przypasowały tylko do EDX-ów...🙄
Tak se słucham w nocy przy piwku starego Danziga na tych EdX-ach na fajnym kablu ze Starline gumkami ze spiętym zmodowanym Ziszanem Z3 i myślę, że se otworzę kolejne... 😎

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, janek patufka napisał:

 

Odkupiłem kabelek Yinyoo do Blonów od gościa z OLX-u bo się pomylił, a przypasowały tylko do EDX-ów...🙄
Tak se słucham w nocy przy piwku starego Danziga na tych EdX-ach na fajnym kablu ze Starline gumkami ze spiętym zmodowanym Ziszanem Z3 i myślę, że se otworzę kolejne... 😎

 

Czy co?? EDX nie som takie złe jak co poniektórzy twierdzą??

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania:

1. Czy warto inwestować w adapter DAC do iPhone w wypadku budżetowych słuchawek takich ja KZ EDX itp? Chodzi mi o coś takiego

 

 

39,99 zł  15% zniżki | Błyskawica do 3.5mm Adapter Audio Mic połączenia głosowe, oryginalny przewód samochodowy C100 Aux, 16bit44khz,ES9280c Pro cyfrowy DAC dla iPhone 11
https://star.aliexpress.com/share/share.htm?

149,10 zł | DD HiFi TC35i Lightning męski na 3.5mm żeński Adapter konwerter Stereo na iphone'a, ipada, ipoda
https://star.aliexpress.com/share/share.htm?image=Udcc230d3bf574b1f92fa9223d1f08226i.jpg&businessType=ProductDetail&title=149%2C10 zł | DD HiFi TC35i Lightning męski na 3.5mm żeński Adapter konwerter Stereo na iphone'a%2C ipada%2C ipoda&platform=AE&redirectUrl=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F4001163149947.html%3F%26srcSns%3Dsns_Copy%26tid%3Dwhite_backgroup_101%26mb%3DYvAWr5jqoLmGd1e%26businessType%3DProductDetail%26spreadType%3DsocialShare

 

Widziałem, że Fiio też ma taki taki adapter

 

2. Czy w budżecie do 200 zł kupię coś lepszego od Rha MA 750i?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hustler napisał:

Jakby ktoś był zainteresowany to na head-fi zrobiono głosowanie na najlepsze IEM-y z poprzedniego roku

Najpopularniejsze, nie najlepsze.

Choć muszę przyznać, że obecność w zestawieniu choćby SE215 wywołało pobłażliwy uśmiech na mojej twarzy, a trochę humoru w ten ponury dzień mile widziane, więc zestawienie na plus :) 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Czy co?? EDX nie som takie złe jak co poniektórzy twierdzą??

Oj tam, 5 razy droższy kabelek robi robotę no i gumeczki.. Nie jest źle...🙄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wypadłem z obiegu z tańszych Chińczyków, a potrzebowałbym coś takiego:

- MMCX

- małe, żeby się całe chowały w uszy (mają być do jazdy na rowerze, a jak wystają to strasznie szumi)

- choć trochę wodoszczelne (na pot i zachlapanie jakby mnie deszcz złapał)

- z dobra podstawą basową - podczas jazdy szum zewnętrzny wycina dolne rejestry, a nie lubię się całkiem odcinać np. piankami.

 

Znajdzie się coś takiego? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich małych chowanych do ucha mam/miałem Dunu 1s , Tin T1, zielone nowe Urbanfuny. Wszystkie mają dobry bas ale nie są rozpinane. Do wody na rower to bym se wziął najtańsze Tin chyba. Żalu nie będzie... 🙄    

Nie wiem czy pomogłem...(?)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2021 o 07:20, Play napisał:

ja do soniaczy polecę Spinfity CP100, ewentualnie CP240, jeśli lubisz biflangi

 

W dniu 9.03.2021 o 12:20, Kuba_622 napisał:

Używam ich ze Spinfit CP100.

 

Teraz są też CP100 w wersji 2020. Takich używacie czy wcześniejszych? One dobrze trzymają się tulejki? Nie ześlizgują się przy wyciąganiu z ucha jak oryginalne tipsy od mh1c?

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 10:39, Jaclav napisał:

Witam, mam dwa pytania:

1. Czy warto inwestować w adapter DAC do iPhone w wypadku budżetowych słuchawek takich ja KZ EDX itp? Chodzi mi o coś takiego

Stockowy adapter od Apple jest naprawdę fajny. Do edx całkowicie wystarczy. Ewentualnie gumki im zmień, jeśli stockowe ci nie pasują dźwiękowo bądź wygodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 11:26, janek patufka napisał:

Oj tam, 5 razy droższy kabelek robi robotę no i gumeczki.. Nie jest źle...🙄

Nie wiem czy ktoś kiedyś zwracał jak zakładać i w którą stronę kabelki żeby polaryzacja się zgadzała i jak zrobić żeby iem-y nie wypadały?

 

Zdjęcie jest poglądowe i przykładowe ale czy ktoś z was zauważył że lewa słuchawka i prawa jak zobaczymy na tipsy są zwrócone do siebie do góry i do siebie. Przy nieoznaczonych kabelkach może to być problematyczne i może być odwrócona polaryzacja. Oba połączenia są takie same jednak polaryzacja w jednym się zgadza a w drugim nie

Z pomocą używam tego linka https://www.youtube.com/watch?v=hTvJoYnpeRQ

Czy ktoś ma inny sposób jak sprawdzić odpowiednio polaryzację kabelków?

 

 

IMG_20210313_195837.jpg

IMG_20210313_200512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności