Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, marco-polo napisał:

Zamawiałem na aliexpress Wooeasy store, kiedy skończył się Nowy Rok u nich wysłali 6 lutego i czas dostawy przed otwarciem dispute to 21 kwiecień, jakby nie mówić to maj. Jednak tipsy doszły bardzo szybko doszły więc nie wiem gdzie one krążą po świecie. Jak sprawdzałem pocztę to wysłano na Yanwen a wygląda to tak. 

BLN.jpg

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ryankgb napisał:

Pewnie niedługo wejdą do sprzedaży :D

 

BLON BL-MiNi

 

157027901_274427064164846_3465509545278511833_n (1).jpg

Takie tam z head-fi na fb..

Capture+_2021-03-04-09-21-14.png

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym nabyć jakieś budżetowe dobrze grające słuchawki z armaturą, bo do tej pory miałem same dynamiki i chętnie bym porównał dźwięk. Preferuje bardziej neutralne brzmienie, głównie różne odmiany rocka. Ważne, żeby góra nie była kłująca, bo nie jestem w stanie wtedy słuchać muzyki.

Co byłoby godne polecenia? Źródła, to sprzęty Apple(najczęściej iPhone xr) i laptop Lenowo Thinkpad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ryankgb napisał:

Pewnie niedługo wejdą do sprzedaży :D

 

BLON BL-MiNi

 

157027901_274427064164846_3465509545278511833_n (1).jpg

Kształt intrygujący, mogliby je nazwać BLON Beans albo Kidneys.

 

Ostatnio KBEar ostro atakuje segment tanich dokanałówek i wypuścił dwa nowe modele. KS1, które wyglądają bardzo podobnie do KZ EDX i na head-fi snują przypuszczenia, że to może być ten sam przetwornik i obudowa. Tu jeszcze wykres porównawczy z BLON 01. Wszystko spoko, ale EDX w preorderze kosztowały mniej w złotówkach niż KBEar w dolarach. :rolleyes:

Jeszcze są nowe hybrydy w postaci KS2, które to producent reklamuje jako grające podobnie do flagowych Z1R nieznanej marki. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hustler napisał:

Kształt intrygujący, mogliby je nazwać BLON Beans albo Kidneys.

 

Ostatnio KBEar ostro atakuje segment tanich dokanałówek i wypuścił dwa nowe modele. KS1, które wyglądają bardzo podobnie do KZ EDX i na head-fi snują przypuszczenia, że to może być ten sam przetwornik i obudowa. Tu jeszcze wykres porównawczy z BLON 01. Wszystko spoko, ale EDX w preorderze kosztowały mniej w złotówkach niż KBEar w dolarach. :rolleyes:

Jeszcze są nowe hybrydy w postaci KS2, które to producent reklamuje jako grające podobnie do flagowych Z1R nieznanej marki. :lol:

 

 

Moje KS1 już w Belgii :D

 

KS2 to już stary model, nawet recke pisałem :P

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Inszy napisał:

Z tej Belgii, to nie ma co się tak cieszyć. Jedna przesyłka leży mi tam od 17 dni, druga od 13.

 

Już zarejestrowana na emonitoringu także w tym wypadku powinno przyjść szybko :P

U mnie się nie zdarzyło jeszcze żeby jakoś wolno szło, jak już do Belgii dotarło. Kwestia kilku dni i zawsze paczka w domu czeka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hustler napisał:

Ty zamiast nowe doki kupować to z recenzjami podgoń, bo BLON 01 czekają i pewnie jeszcze kilka innych. :lol:

 

Tyle tego ostatnio, że idzie się pogubić.

 

 

 

Też powoli się w tym zaczynam gubić, ale staram się nadążać za wszystkimi nowościami i śledzę wszystkie możliwe grupy, producentów oraz sklepy :D 

 

Z recenzjami masz rację, mam tego trochę i już czekają po kilka miesięcy... pandemiczna demotywacja mnie dopadła i brak czasu w jednym :P Dobrze jednak wiedzieć, że ktoś czeka cierpliwie na te moje wypociny :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgb moje X1 też czekają na wysłanie do ciebie na recenzję, więc uwijaj się 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ryankgb napisał:

Dobrze jednak wiedzieć, że ktoś czeka cierpliwie na te moje wypociny

Ja wyglądam BL-01 oraz KS1 i Urbanfunów. Chwaliłeś się zakupem 😏

 

Tak swoją drogą:

Zna ktoś? https://www.aliexpress.com/item/-/32869390943.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.210f2e0eQJRKWa

Edytowane przez Birken
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mają jak choćby VK4. Te VK1 mnie zainteresowały jakiś czas temu ale niewiele udało się na ich temat znaleźć. Coś o dobrej pozycji dla basshead'ów wyczytałem ze 2 razy więc odpuściłem.

Chyba nie chcę więcej armatur w słuchawkach. Trochę dziwne, że tak mało dwu-dynamikowych konstrukcji wydaje mi się że to prostsze do ogarnięcia. Skoro są takie DQ6 posiadające jeszcze armaturę...

Mam na liście życzeń taniutkie KD4 ale tu podobnie opinii mizernie a to co jest o przewalonym basie głosi a to mnie nie cieszy. 

Szukam czegoś nasyconego z urozmaiconym, mocnym ale nie przesadzonym basem i bez tej "trującej" wyższej średnicy. Żadnych Blonów nie słuchałem i wciąż nie kupiłem a one wydają się najbardziej obiecujące, jeszcze Kinera SIF mnie zastanawia. 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Inszy napisał:

Z tej Belgii, to nie ma co się tak cieszyć. Jedna przesyłka leży mi tam od 17 dni, druga od 13.

 

Ja wczoraj dostałem OpenHeart Resin jadące przez Belgię - paczka wysłana 22.02 a doręczona 4.03. W Liege wjechała na cło 1.03, więc tego samego dnia ruszyła dalej. AliExpress Standard Shipping to zgodnie z podanymi przez Ali terminami, a Cainiao to niestety loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnio coś kiepsko idą te paczki z Chin. Zamówiłem kabelek Yinyoo i idzie już ponad miesiąc. Na DQ6 też się naczekałem.

Ale najbardziej podoba mi się opcja dostawy Cainiao Super Economy Global :D Jeszcze nigdy (!) nie dostałem żadnej paczki zamówionej z tą dostawą. Co najśmieszniejsze wszystkie przechodzą odprawę celną w Belgii i dopiero potem znikają. Ciekawe kto to kradnie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kuba_622 napisał:

Cainiao Super Economy Global :D Jeszcze nigdy (!) nie dostałem żadnej paczki zamówionej z tą dostawą. Co najśmieszniejsze wszystkie przechodzą odprawę celną w Belgii i dopiero potem znikają. Ciekawe kto to kradnie? :D

Zawsze po Belgii schodzi najdłużej w tym przypadku. Zginęła mi tylko jedna na jakiś 12. Zdążyło się co prawda, że dostałem po 10 dniach od wyjścia z Chin 😲. Natomiast bodaj 6 razy otrzymałem paczkę na sam koniec terminu (dzień po, w ostatni lub dzień przed) i wydaje mi się, że to nie jest przypadek...😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kuba_622 napisał:

Niestety ostatnio coś kiepsko idą te paczki z Chin. Zamówiłem kabelek Yinyoo i idzie już ponad miesiąc. Na DQ6 też się naczekałem.

Ale najbardziej podoba mi się opcja dostawy Cainiao Super Economy Global :D Jeszcze nigdy (!) nie dostałem żadnej paczki zamówionej z tą dostawą. Co najśmieszniejsze wszystkie przechodzą odprawę celną w Belgii i dopiero potem znikają. Ciekawe kto to kradnie? :D

 

Te paczki ekonomiczne Cainiao idą nawet pół roku, bo od jakiegoś czasu przejęły je zewnętrzne firmy (nie Poczta Polska). Dostawałem zawsze grubo po terminie, często włożone do skrzynki tak, że paczka wystawała i bez problemu ktoś sobie mógł ją zabrać. Tragiczne są te firmy transportowe, nawet jedną sprawdzałem i mają bardzo słabe opinię za dostarczanie przesyłek (Polska Grupa Pocztowa). Najlepiej nie zamawiać nic tą opcją Cainiao Economy (Special Goods jest też bodajże, to to samo). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic z paczką nie mam.

2021-02-15 16:00 Odprawa przesyłki zakończona pomyślnie (import) (Ten status nie oznacza naliczenia dodatkowych opłat!) [belgia]

2021-02-16 03:36 Rejestracja przesyłki z KN

I tu się żegnamy z trackingiem.

Natomiast nasza poczta pokazuje to:

Rodzaj przesyłki: Pocztex Kurier 48
Kraj nadania: Polska
Kraj przeznaczenia: Polska
Gabaryt: XXL
Usługi komplementarne/dodatkowe: Ubezpieczenie
Masa: 0.43 kg
Status przesyłki:Otrzymano dane elektroniczne przesyłki 2021-02-16 03:36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Inszy napisał:

Raczej nic z paczką nie mam.

2021-02-15 16:00 Odprawa przesyłki zakończona pomyślnie (import) (Ten status nie oznacza naliczenia dodatkowych opłat!) [belgia]

2021-02-16 03:36 Rejestracja przesyłki z KN

I tu się żegnamy z trackingiem.

Natomiast nasza poczta pokazuje to:

Rodzaj przesyłki: Pocztex Kurier 48
Kraj nadania: Polska
Kraj przeznaczenia: Polska
Gabaryt: XXL
Usługi komplementarne/dodatkowe: Ubezpieczenie
Masa: 0.43 kg
Status przesyłki:Otrzymano dane elektroniczne przesyłki 2021-02-16 03:36

 

Dziwne.. ja miałem rejestrację przesyłki z KN wczoraj, dziś odprawa celna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły mam najpierw odprawę, później KN, więc tym się nie martwię. W sumie samą przesyłką też średnio, bo najwyżej pójdzie raz jeszcze, tylko szkoda, że nie zdążę z prezentem...

 

Z drugą jest podobnie, ale to kabelek za 12 złotych, więc ogólnie mam wywalone ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności