Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

@koxik, kurcze teraz żałuję, że mi się po moje SENFER'y PT15 na pocztę iść nie chce, 4 dni już leżą, chyba się jutro pofatyguję. Z tego co piszesz to mam pewne obawy w kwestii tego, czy faktycznie warto ładować cebulony w drogie pchły (droższe niż te senfery) ;)

 

Kto tam na co wydaje to jego sprawa i nic mi do tego, co najwyżej taki banał przypomnieć mogę aktualny nie tylko przed świętami, że wydawać należy rozsądnie i wypada pamiętać, że jak wydamy x2 czy x5 to niekoniecznie będzie to towar tyle razy lepszy.

Uszy jak wiadomo też bywają różne min: drewniane, gumowe, a u chińczyków pewnie i bambusowe się znajdą ;) ( żart taki )

Udanych zakupów życzę.

Edytowane przez koxik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest funem wokalu/średnicy, i lubi granie /\ to właśnie dokonałem dla niego odkrycia większego niż monki :)

A są to takie nołnejmowe słuchaweczki gallery_56851_789_195928.jpg

 

A tutaj link https://pl.aliexpress.com/item/HIFI-In-ear-Earphone-64-Ohm-DIY-Heavy-Bass-Sound-Quality-Music-Earphones-HIFI-Earbuds-DJ/32677773445.html?spm=2114.010108.3.131.SutDiK&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=1ef2fd65-dd4e-4b38-aebd-af564fe4d0cd

 

Naprawdę wokal w tej cenie - 34 zł, to jest coś niemożliwego nawet jakby kosztowały 3/4 razy więcej to i tak bym je kupił. Mają jedną zaletę, lub też wadę, wokal zawsze będzie na pierwszym planie, potem średnica. Reszta częstotliwości dopełnia granie. SQ w tej kasie powala. Trzeba robić hajpa.


Up Jako że nie mają nazwy własnej, proponuję ,,wokalówki". ^_^

 

Edit: Proponuję prowadzić dyskusję w http://forum.mp3store.pl/topic/132669-fanklub-pchelek/page-52 :)

Edytowane przez Sound John
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest funem wokalu/średnicy, i lubi granie /\ to właśnie dokonałem dla niego odkrycia większego niż monki :)

A są to takie nołnejmowe słuchaweczki gallery_56851_789_195928.jpg

 

A tutaj link https://pl.aliexpress.com/item/HIFI-In-ear-Earphone-64-Ohm-DIY-Heavy-Bass-Sound-Quality-Music-Earphones-HIFI-Earbuds-DJ/32677773445.html?spm=2114.010108.3.131.SutDiK&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=1ef2fd65-dd4e-4b38-aebd-af564fe4d0cd

 

Naprawdę wokal w tej cenie - 34 zł, to jest coś niemożliwego nawet jakby kosztowały 3/4 razy więcej to i tak bym je kupił. Mają jedną zaletę, lub też wadę, wokal zawsze będzie na pierwszym planie, potem średnica. Reszta częstotliwości dopełnia granie. SQ w tej kasie powala. Trzeba robić hajpa.

Up Jako że nie mają nazwy własnej, proponuję ,,wokalówki". ^_^

A czemu nie w fanklubie pchełek ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niby jestem fanem średnicy i oprócz klasyki elektroniki słucham także wokalu, innej muzyki posłucham też, ale nie lubię braków w pozostałych pasmach. Lubię wyraźną górę i jak bas schodzi nisko. Bliska intymna średnica, ale w tle zwykle jakaś muzyka, instrumenty. Dla mnie więc raczej słuchawki równe. Lekka V-ka też może być, zależy od realizacji, nieraz nastroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze znaleźć swoje brzmienie. :)

Nie zawsze to się udaje, bo nie wszystko wszędzie pasuje.

Cały sens dla mnie w tym przerzucaniu słuchawek, poza audionerwozą i doborem sprzętu, to właśnie nie tyle szukanie lepszości, upgrade'u SQ, co znalezienie i określenie tego swojego brzmienia. Tak natrafiłem na parę słuchawek, które spełniają moje wymagania, chociaż wiem, że nie są uniwersalne i swoje wady też mają. Nie muszą się wszystkim podobać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarły quiany 25 i po wstępnym słuchaniu stwierdzam ,że brzmią bardzo dobrze , moim zdaniem lepiej od monków. Biorąc pod uwagę to ,że można

mieć je za cztery dolary z przesyłką - dla mnie są hitem w kategorii cena / jakość.

 

Tu na ali za 4.24 usd
https://www.aliexpress.com/item/Qian25-In-Ear-Earphone-Dynamic-Flat-Head-Plug-Earbud-Bass-HIFI-Earphone-For-iphone-xiaomi-position/32773727199.html?spm=2114.13010208.99999999.304.95oiZF

Edytowane przez ikar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bawicie się Remaxami z piankami ?

 

Przy okazji - tulejka w Remaxach to 500 czy tylko 400 ?

Myślicie że BigMaras ma do nich pianki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności