Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś żałowałem każdej złotówki wydanej na piracką kasetę z tym albumem. Wiadomo - jak każdy kto zaczynał świadomie słuchac metalu w czasie gdy wychodził Keeper 1 czy Seventh son. Ale dzisiaj płyta kręciła już ze 6x, a teraz siódmy raz na słuchawkach. Jedna z lepszych płyt rock/metal w ogóle moim zdaniem.

 

Najbardziej nienawidziłem Crazy Cat. A ciekawostką jest to, że zwrot w ocenie (od badziewia do dzieła skończonego) tego albumu zaczął się od tego, że ten kot pewnego razu mnie wciągnął.

 

Zrzut ekranu 2023-07-15 201920.jpg 

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kiedykolwiek żałowałem kasy wydanej na jakiś album?... Tak. W 2004 roku w HMV w Londynie kupiłem ten album:

de1142d41db9b878a248ae9299cb0779.jpg


Do tej pory nie jestem w stanie go słuchać, bo wokalista brzmi jakby go żołądek cholernie bolał, a reszta kapeli strasznie się dokądś spieszy, tylko cholera wie dokąd.

A ja teraz tak. Strasznie trudno się to gra na gitarze, niby nic takiego, a daje w kość...



57c86a3788939100d4f57661e8b20add.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, hammerh34d napisał(a):

Zastanawiam się czy kiedykolwiek żałowałem kasy wydanej na jakiś album?

Jakbyś nie dostawał od rodziców kieszonkowego to byś żałował.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hammerh34d napisał(a):

Etam. Po prostu kupowałem poinformowany:)
Poza tym kiedy tak na dobre zacząłem kupować kasety, to już miałem stypendium naukowe ;) No i jak było gorzej z kasą, to się kupowało MG, a nie oryginały:D

Ehh. Recenzje w Hammerze były jakie były. Zwłaszcza te pani Krakowiak (co za koszmarna baba i te jej poufałe zdrobnienia), a koledzy (podążywszy za jakimś opiniotwórczym człowiekiem przerzucili się ze Slayera na Mucky (k***a) Pup. A, że Helloween to był dla mnie  Helloween stało się jak stało, ale dobrze się skończyło. Dla mnie Chameleon to album wybitny.

 

Od rana po teutońsku:

 

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyjemny kawałek na niedzielę 😉

Cały album bardzo fajna realizacja. 

Edytowane przez Tecnoselfrx
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo radia się słuchało. Wtedy jeszcze bywało, że całe płyty leciały, na drugim programie. Stąd wiedziałem, że Testament a zwłaszcza Helloween to kapele które muszę omijać, bo ja wtedy mocno w metalu śmierci siedziałem. Poza tym w sklepikach panowie puszczali sample czasami.
Teraz jest spoti do samplowania, a nawet do słuchania się nadaje mobilnie...

W związku z tym teraz tak (o 6 wylecialem do pracy....):

605f7b65cf5f4bd1307c05de86a36592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hammerh34d napisał(a):

Dużo radia się słuchało

No był jeszcze Hadbangers Ball. widziałem tam teledysk z tej płyty, ale liczyłem, że tylko ten jeden utwór jest taki dziwny.

9 godzin temu, hammerh34d napisał(a):

Teraz jest spoti do samplowania, a nawet do słuchania się nadaje mobilnie...

Mi styka nie tylko do poszukiwań. Ale to nie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight piękny utwór🙂👍

 

@Tecnoselfrx też lubię Rodrigo y Gabrielę :) Ostatnio wspominałem o ich najnowszym albumie w w wątku z tegorocznyni polecankami. 

 

A na dzisiejszy wieczór koncert live Ólafura Arnaldsa z Hafursey🎶

 

 

  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności