Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie planuję żadnych ****oburzy z tytułu mojego/moich projektów, zresztą było ich do tej pory kilka i nikt nikogo nie szarpał z tego powodu :D Ten sprzęt nie jest dla mnie, tylko dla klientów i dla mnie liczy się ich zadowolenie, więc nawet jeśli 10 recenzentów napisze, że to największy bubel, z jakim mieli doczynienia, a doceni go klient, to ja będę szczęśliwy z tego tytułu :) No chyba, że ludzie będą takie wojenki toczyć sami, to już na takie zachowania nie mam wpływu ^^ Ale na pewno z mojej strony nie pojawi się nic w stylu - zagrało źle, bo DAC był nie dobrany, bo słuchałeś jak był niż atmosferyczny albo masz zbyt mało wyrafinowane słuchawki, aby usłyszeć majestat dzieła mego.

 

 

Milczałem ostatnio w temacie, praca poganiała, ale będę starał się coś stopniowo wrzucać :D Z nowości, niedługo projekt wzmacniacza trafia do fabryki

wiesz, że Cię nie lubię? ;)

 

Sarkazm, czy nie odpisałem na PM'ke w gąszczu innych konwersacji :D?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrubbboMagicCable do moich dt990 edition 600ohm.

Bardzo fajny kabelek - dosc czysty, otwarty scenicznie. Nieco dodaje pazura (srednica, gora), ale nie zlapelam go na kaleczeniu uszu czy sybilacji przy tej okazji. Tez w stosunku do moich referencyjnych (GrubbbaHybryda i Audeos solid core) zachowuje klase na wokalach. Zrobilem z ciekawosci obstawiajac, ze kabelek bedzie fajny i sie nie zawiodlem.

 

 

20141130_142451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Milczałem ostatnio w temacie, praca poganiała, ale będę starał się coś stopniowo wrzucać :D Z nowości, niedługo projekt wzmacniacza trafia do fabryki

wiesz, że Cię nie lubię? ;)

 

Sarkazm, czy nie odpisałem na PM'ke w gąszczu innych konwersacji :D?

 

:D

Damian, nie PM`kę a PM`ki :D

Pe eM` ki - liczba mnoga :D

a tak poza tym to wszystko spoko ;)

 

p.s. "ukradłeś" mi silikonową podkładkę za "pindziesiont groszy" pod trafo, bandyto hahaha ;):D

 

Pozdro! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejacking Sennheiser PX100 II (Wtyk mniejszy od neutrika, nie wiem czy ma jakąś nazwę, dostępny u Audeosa, kwota 10zł)

DSCF3247.JPG

Rejacking Philips SHP5401 (neutrik nys231bg)

DSCF3302.JPG

Recabling SHP2700 - pełny recabling, (fabryczny przewód to jakiś żart, praktycznie sama guma, wykorzystany przewód to cordial cmk209, wewnątrz pałąku użyte żyły z tego przewodu, wtyczka neutrik nys231bg)

DSCF3289.JPG

Philips SHL5205, naprawa naderwanego przewodu

DSCF3276.JPG

Wszystkie luty/połączenia wykonane cyną ze srebrem marki WBT/Cardas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest roboty z wymianą kabla wewnątrz SHP2700? Trzeba coś rozwiercać, czy pasują otwory?

 

Wystukane na parapecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest roboty z wymianą kabla wewnątrz SHP2700? Trzeba coś rozwiercać, czy pasują otwory?

 

Wystukane na parapecie

Fabryczny przewód w pałąku był dość cienki (żyły):). Żyły z cordiala są elastyczne i na styk wpasowały się zamiast starego przewodu (minimalnie więcej miejsca potrzebował - 2 żyły osobno i troszkę grubsze, a nie jeden cieniutki z 2 niteczkami :D). Problemem była tylko regulacja, ponieważ tam znajduje się także przewód i trzeba było dobrze ustawić żyły przewodu i przydała się kropla kleju;). I już do "następnych" pytań, czemu nie użyłem starquada i że puszczenie masy po ekranie nie jest dobrym rozwiązaniem... Nie wiem czy ktoś zauważył, że dużo słuchawek ma przewód który idzie od jednej muszli do jacka, i posiada 3 lub 4 żyły (dość cienkie). W takim przewodzie, jak cordial cmk209 ekran ma najprawdopodobniej "na oko" więcej miedzi jak 2 żyły razem wzięte^^. A używanie przewodu starquada mija się z celem za tą cenę:) (do droższych słuchawek owszem, starquad bez otuliny a dopiero w oplocie jest użyteczny, a oplot to dodatkowy koszt moim zdaniem;))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są żył fabrycznie to wiem, bardziej mi chodziło o to czy jest miejsce na 2 normalne żyły w pałąku. Swego czasu sporo się namęczyłem z Fatality, żeby je wewnętrznie zrekablować - musiałem rozwiercać otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie za bardzo jest się czym chwalić, ale to moje pierwsze w życiu lutowanie :lol: i co najważniejsze DZIAŁA (Jestem z siebie dumna:) )

Wtyk 3.5 2x Hicon HI - J35 S (13zł szt.)

Kabel SOMMER AWG 26

 

kabel spina FiiO E07K z odtwarzaczem

 

http://i938.photobucket.com/albums/ad225/malina10212/IMG_3297_zps8fcfeae4.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wiem, że nie za bardzo jest się czym chwalić, ale to moje pierwsze w życiu lutowanie :lol: i co najważniejsze DZIAŁA (Jestem z siebie dumna:) )

Wtyk 3.5 2x Hicon HI - J35 S (13zł szt.)

Kabel SOMMER AWG 26

 

kabel spina FiiO E07K z odtwarzaczem

 

http://i938.photobucket.com/albums/ad225/malina10212/IMG_3297_zps8fcfeae4.jpg

 

 

nie no, mordeczko dałbym Ci minimum 3 miliony lajków ale poległbym za mega-multi-konta :D

 

iloveitthumbsup.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj pierwszy coax. teoretycznie wtyki przeznaczone do coax, kabelek studyjny (czyt. producent z takim targetem) coax... ciekawe czy bym poczul roznice z kabelkeim za dychu. niestety nie mam zeby potestowac ;(

20141203_214557.jpg

Edytowane przez grubbby
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakby zamiast tej czerwonej termokurczki była czarna, produkt wspaniały :)

Tym szczurom jednak bardziej pasuje miedź jak dla mnie :)

Takie wrażenia na X1.

Kolejna dawka fotek, tym razem coś większego :) Audioszufladka na zimę musiała znaleźć nowy dom, (nie)stety w podwójnym tego słowa znaczeniu - poza nowym miejscem montażu, wyjechała do klienta z Anglii. Obudowa zakupiona od Toroid, całość ręcznie wiercona, wykończenie frontu - fortepianowa czerń:

20141127_143934.jpg

20141127_144748.jpg

 

Więcej fotek, co by nie zaśmiecać forum:

https://plus.google.com/photos/110312855062466133282/albums/6088991135658635297

Kiedy pierwsze odsłuchy u Ciebie? :)

Drugi klon to teraz zbalansowany? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego co na zdjęciu :D? To już nie u mnie tylko u kolegi w Anglii :D Kto chciał, to już posłuchał tego tworu, teraz czas zabrać się za tor dla Ciebie i jeszcze jednego kolegi z forum ;) Pewnie będą to wersje wstępne tego co zamierzam wprowadzić, jako tańszy produkt. A jako że w tej półce jest znacznie większe zainteresowanie, to zabieram się najpierw za Wasze sprzęty. Międzyczasie dogram kilka spraw związanych z tym cięższym zawodnikiem :>

 

Klon w obudowie jest jeden, w Waszych projektach wstępnie też zawita klon, finalnie po grubszym projekcie - w którym z kolei będzie już 2x monoblok wzmacniacza autorskiego - chciałbym też zrobić bardziej budżetowe rozwiązanie autorskiego projektu i klona w projektach Waszych torów zamienić na taki amp :)

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dawka fotek, tym razem coś większego :) Audioszufladka na zimę musiała znaleźć nowy dom, (nie)stety w podwójnym tego słowa znaczeniu - poza nowym miejscem montażu, wyjechała do klienta z Anglii. Obudowa zakupiona od Toroid, całość ręcznie wiercona, wykończenie frontu - fortepianowa czerń:

20141127_143934.jpg

20141127_144748.jpg

 

Więcej fotek, co by nie zaśmiecać forum:

https://plus.google.com/photos/110312855062466133282/albums/6088991135658635297

 

Wyczuwam moją silikonową podkładkę pod trafo w tym "brzydkim" jak wypolerowany NAD wzmacniaczyko-DACu haha :D;)

Edytowane przez Robsonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego co na zdjęciu :D? To już nie u mnie tylko u kolegi w Anglii :D Kto chciał, to już posłuchał tego tworu, teraz czas zabrać się za tor dla Ciebie i jeszcze jednego kolegi z forum ;) Pewnie będą to wersje wstępne tego co zamierzam wprowadzić, jako tańszy produkt. A jako że w tej półce jest znacznie większe zainteresowanie, to zabieram się najpierw za Wasze sprzęty. Międzyczasie dogram kilka spraw związanych z tym cięższym zawodnikiem :>

 

Klon w obudowie jest jeden, w Waszych projektach wstępnie też zawita klon, finalnie po grubszym projekcie - w którym z kolei będzie już 2x monoblok wzmacniacza autorskiego - chciałbym też zrobić bardziej budżetowe rozwiązanie autorskiego projektu i klona w projektach Waszych torów zamienić na taki amp :)

Musimy obgadać to na PW bo o tym jeszcze nie wspominałeś :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wiem, że nie za bardzo jest się czym chwalić, ale to moje pierwsze w życiu lutowanie :lol: i co najważniejsze DZIAŁA (Jestem z siebie dumna:) )

Wtyk 3.5 2x Hicon HI - J35 S (13zł szt.)

Kabel SOMMER AWG 26

 

kabel spina FiiO E07K z odtwarzaczem

 

http://i938.photobucket.com/albums/ad225/malina10212/IMG_3297_zps8fcfeae4.jpg

 

pewnie, że jest. moje pierwsze w życiu lutowanie (i ostatnie hehe) było tak tragiczne, że całkowicie się do tego zniechęciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności