Skocz do zawartości

UWAGA oszust!


Woocki

Rekomendowane odpowiedzi

Edit:

 

napisałem zanim sprawdziłem link.

 

 

 

A może zrobić tak jak widziałem na jednym z for o tabletach ze dostęp do komisu jest po min 3 miesiącach na forum i powiedzmy 20-30 postach? Bo podobnie jak wy mam ostatnio pewne wątpliwości do kilku okazji w komisie on nowych użytkowników.

Edytowane przez michalkorona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

ja zostalem oszukany ostatnio. W sumie moja wina bo chcialem byc za dobry i przelalem typowi kase za odtwarzacz , teraz 0 odezwu telefon komorkowi wlaczony ale nikt nie odbiera nr konta i dane posiadam tego typa. Uwazam poprostu ze kazdy powinien miec szanse, ja jestem za uczciwy wychodzi na to.Nick typka

tataruk92

 

troche daleko do niego kamienna gora <-- inaczej bym przejechal sie tam i go znalazl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arul29: Poczytaj kilka postów wyżej i sprawdź kilka ostatnich stron. Niestety nie jesteś pierwszy i nie jedyny, to już któreś wcielenie tego gnoja. (rzeczywiście trzeba to wydzielić)

 

Dane posiadasz fałszywe, nie jedź do Kamiennej Góry :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kazal wyslac na dane:

 

Tomasz Kożuchowski, ul. Wysoka 5/3B, 58-400 Kamienna Góra

Tytuł: p24-831-128

45 124017631111001018742272

Kwota: 100PLN

 

 

ale zadaje sobie pytanie..

Arku ty idioto jak mogles dac sie wkrecic jakiemus plebowi ;o

Edytowane przez arul29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Uważajcie na oszustów, właśnie przed chwilą miałem super okazja na wzmaka, gośc dziwnie pisał, nagle się urwał kontakt. Sprawdziłem mail w google i prosze. OSZUST. Sławny JAN NAWROT z Poznania.

Pisze z tego maila: jachuo1@gmail.com

 

Akurat miałem z nim styczność na AS.

Uważajcie, gnojek wrócił.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to możliwe, że nic go nie dosiega ? normalnie jakby siedział w bunkrze trzydzieści metrów pod ziemiami Kongo i miał nieskończone zaplecze adresów IP w pokoju obok w swojej biblioteczce. a może należy do kilkuosobowej organizacji rządzącej światem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Informuję, szczególnie niezdecydowanych lub wątpiących w skuteczność Policji, że wczoraj otrzymałem od Bielskiej Prokuratury pismo informujące, że sprawa została przekazana Prokuraturze właściwej miejsca sprawcy - do Poznania. Oznacza to, że oszust został namierzony. Aby uniknąć wyroku będzie się musiał ukrywać. Złapanie go jest już tylko kwestią czasu. Ja mogę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia i co mu zrobią??? Kasy nikt nie odzyska, bo on jej nie ma, wydał. Nie odda, bo nie pracuje (tzn. pracuje, kołuje frajerów - no ale z tego nie odda) i nie zamierza.

 

Dlatego w takim przypadku powinna obowiązywać kara cielesna - np. chłosta + 1000h prac przymusowych na rzecz społeczeństwa.

 

Ale mamy samych j..,,ych humanistów-komunistów wokół i taki Brevik śmieje się w twarz rodzicom ofiar zmieniając z fotela w celi kanały w telewizji.

Edytowane przez Rolandsinger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia i co mu zrobią??? Kasy nikt nie odzyska, bo on jej nie ma, wydał. Nie odda, bo nie pracuje (tzn. pracuje, kołuje frajerów - no ale z tego nie odda) i nie zamierza.

 

Dlatego w takim przypadku powinna obowiązywać kara cielesna - np. chłosta + 1000h prac przymusowych na rzecz społeczeństwa.

 

Ale mamy mamy samych j..,,ych humanistów-komunistów wokół i taki Brevik śmieje się w twarz rodzicom ofiar zmieniając z fotela w celi kanały w telewizji.

Co mu zrobią.. kołuje od dawna, i to same oszustwa. Kwota więc nie ma znaczenia, od razu leci 286 kk, a skoro jest tego sporo to jeżeli sędzia jest rozsądny to gość pójdzie siedzieć. No i przez ten czas jak będzie siedział nie będzie mógł nikogo kołować. Niestety za sędziego nie ręczę.

 

A przykładu Breivika bym raczej nie używał. Breivik to "idealista", jego nie odstraszyłaby kara śmierci :)

Edytowane przez Destruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pójdzie siedzieć bo zapewne dostanie zawiasy... Kasy nie odda, komornik też nie zabierze jeżeli nie ma co zabrać, może jedynie mieć na niego oko jeżeli coś w przyszłości będzie miał.

 

 

Dlatego w takim przypadku powinna obowiązywać kara cielesna - np. chłosta + 1000h prac przymusowych na rzecz społeczeństwa.

 

A ja bym się cieszy gdyby dostał roboty drogowe za 5zł/h i niech powoli spłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności