Skocz do zawartości

UWAGA oszust!


Woocki

Rekomendowane odpowiedzi

Po cholerę takie pseudo psychologiczne dysputy? Dla mnie, jako najbardziej zainteresowanego sprawą, sytuacja jest prosta. Poczułem się tu na forum jak u siebie, jak wśród dobrych znajomych. Moja czujność została uśpiona i gdzieś na chwilę zgubiłem zdrowy rozsądek. Zgadza się, sam jestem sobie winien, dałem się zrobić jak dziecko. Każdy aspekt tej transakcji powinien być dla mnie ostrzeżeniem. Nauczka, której nie zapomnę na długo. Wiem że pieniądze przepadły, trudno, ale gnojowi nie odpuszczę, zrobię co mogę żeby mu utrudnić kolejne przekręty. Przestańcie więc pisać o zgwałconych zakonnicach i skradzionych samochodach. Ten temat to miało być ostrzeżenie, szkoda że go nie przeczytałem dwa dni temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem 18 lat i pamiętam, jaki kał miałem wtedy w głowie. W ogóle handlowanie z taką osobą na drobne kwoty jest dość ryzykowne. Ludzie wiekowi oczywiście też kradną, ale nie takie śmieszne kwoty i w nie tak idiotyczny sposób.

 

To może zaszkodzimy mu bardziej niż myślałem.

 

????? W Iranie obcięli by mu rękę, co uważam za lekką przesadę przy tych kwotach.

Edytowane przez Rolandsinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHRoN a co to ma wspólnego z kulturą pierwotną czy plemionami? Nie jest żadną paranoją zabezpieczać się na wypadek kradzieży, która może zdarzyć się w każdej chwili ze strony każdego kogo nie znamy. Wiesz przecież, w jakim środowisku żyjemy.

 

W dodatku właśnie ta egzekucja prawa nie zniechęca zbytnio gnojków.

 

Dla informacji - jeżeli to ten sam człowiek to też orżnął mnie na 160zł, miesiąc temu moja blokada rowerowa nie okazała się przeszkodą - 1500zł, Rok temu serce mi się ścisnęło, bo przyszła babinka podająca się za sąsiadkę ze łzami w oczach, że zabrakło jej na lekarstwo zamówione w aptece - miała zwrócić. Głupie to było, ale dałem... Patrząc przez okno nie wierzyłem, że stara babcia może zasuwać szybciej niż Korzeniowski. Wszystko to miało też swoją dobrą stronę, czegoś mnie nauczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wyrok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

Czy jeśli jest pełnoletni to może pójść siedzieć?

W myśl prawa od 17 roku życia jesteśmy traktowani jak dorośli względem sądów i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję oszukanym, sam na tym forum handluję (obecnie rzadko ale jednak) nigdy nie miałem problemów tutaj ani na PCLab.pl. Dwa razy robiłem wymianę z osobą z forum, gdzie nerwy mi pusczały bo wszystko się przeciągało, ale ostatecznie nie było żadnych komplikacji oprócz tego. Najlepsze jest to, że człowiek raz oszuka dojebią mu wyrok, a taki kradziej chodzi sobie szczęśliwy po świecie, ma kuratorów, wyroki i dalej w ****a leci :) w każdym "cywilizowanym" kraju, gdzie egzekucja praw wygląda normlanie i człowiek ma jakieś zaufanie do systemu do czegoś takiego by nie dopuściła, ale tutaj niska szkodliwość czynu społecznego, a to nieletni a to **** wi co, potem siedzą na forum i czekają na okazję takie typy, IMO kary cielesne jak dawniej skutecznie by oduczyły takich gagatków, u****liby rękę a potem drugą i po sprawie :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś tak było: oko za oko. a teraz ma być qurwa humanitarnie. to ich może humanitarnie wysłać do kopalni diamentów na syberie - początkowo powiedzmy 10 lat. tam to już sobie by nakradli - świeżego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry przyklad :) szkoda, ze mu jeszcze dziwek nie przywożą do każdego posiłku. a niewinni ludzie umierają z głodu i z braku wody do picia.

 

może jeszcze ferrari mu fundnąć aby miał czym odwiedzać rodzine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypis, to nie tak, że każdy nieznajomy jest podejrzany. Ale ludzie to nie maszyny, myślą heurystykami, a te podpowiadają nam, że naturalny jest lęk przed nieznanym i całkiem słusznie, bo często nas to nie zawodzi.

 

Tak mi się jeszcze przypomniało.

 

To prawda co piszesz. Heurystyki jednak dają wyniki zwane prawdopodobieństwem. Dokonałem setek transakcji internetowych i zostałem tylko dwa razy naciągnięty. Jak sądzisz. Jaki wynik heurystyczny daje zapytanie mojej osoby czy transakcje w internecie są bezpieczne? Jeśli ktoś z takim doświadczeniem transakcji internetowych jak moje nadal ich się obawia i/lub zabezpiecza się na wszelkie możliwe sposoby to koniecznie powinien odwiedzić psychologa a może i psychiatrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś tak było: oko za oko. a teraz ma być qurwa humanitarnie. to ich może humanitarnie wysłać do kopalni diamentów na syberie

 

z11992520XBreivik-podczas-ostatniego-dnia-procesu-wielokrotnie.jpg

http://www.joemonster.org/art/20947/_Surowe_zasady_ktorym_Anders_Breivik_podlegac_bedzie_w_wiezieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności