Skocz do zawartości

TDK-EB900


wojtekk

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyscie chłopaki, a zwłaszcza ty -Duran, choc mała cząstkę tej energii włozyli w POZYTYWNE MYSLENIE, a nie nakręcanie sie na "nie", swiat byłby piekniejszy, rowniez dla was. Mówie wam.

 

Twoja krucjata Duran, przeciwko mnie i tym słuchawkom, tylko jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze mam racje. I choccbys zrobil tu jeszcze 1500 wpisów na "nie", nie zmienisz tego. Wiec zbastuj.

 

Dla twojej wiadomosci, mialem w swoim, nie tak znów długim znowu zyciu 10 par markowych słuchawek-od sony, przez Phillipsa, creativa, Sennhaisera (nie zamierzam sie rozpisywac na ich temat!!!!!!!!!!!!) i stwierdzam, ze Te Tdki dla mnie graja najlepiej. Sam napisales, ze nie czujesz sie specem, podobnie jak ja. Moja subiektywna opinia przeciw twojej

 

A ty kolego Zmija, masz oczywiscie prawo sadzic tak o tych słuchawkach. Ale powinnienies wiedziec, jak duzo zalezy od zrodla dzwięku. Z moim zimnym odtwarzaczem-te cieple słuchawki wspołbrzmią świetnie, a bas cofa sie idealnie na swoje miejsce.

 

Do wszystkich neutralnych osob-pozostaje wam kwestia wiary-albo ja mam racje i te Tdki to naprawde dobry produkt, albo Duran-ktory w innej recenzji wychwala pod niebiosa Soundmagici, jak by byly Bog wie czym. I porownania nie maja tu nic do rzeczy.

 

I Duran naprawde daruj juz sobie. Bo mnie na pewno nie przekonasz, a twoja krucjata przeciwko tym tdkom moze wzbudzic podejrzenia, ze jestes uprzedzony i ktos pojdzie je kupic chocby z tego powodu. Kupi te Tdki, a nie twoje ukochane Soundmagici i jeszcze o zgrozo, stwierdzi , ze sa w porządku.

pozdro

Edytowane przez wojtekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ty kolego Zmija, masz oczywiscie prawo sadzic tak o tych słuchawkach. Ale powinnienies wiedziec, jak duzo zalezy od zrodla dzwięku. Z moim zimnym odtwarzaczem-te cieple słuchawki wspołbrzmią świetnie, a bas cofa sie idealnie na swoje miejsce.

W końcu coś na temat źródła się pojawiło, szkoda że w takich boleściach. Możesz coś więcej powiedzieć z jakim to playerem ich używasz? Używasz equalizera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Duran naprawde daruj juz sobie. Bo mnie na pewno nie przekonasz, a twoja krucjata przeciwko tym tdkom moze wzbudzic podejrzenia, ze jestes uprzedzony i ktos pojdzie je kupic chocby z tego powodu. Kupi te Tdki, a nie twoje ukochane Soundmagici i jeszcze o zgrozo, stwierdzi , ze sa w porządku.

Sam używam SM i teraz szukam czegoś lepszego od nich - jednak z Twojej recenzji absolutnie nic się nie dowiedziałem, bo nie mam pojęcia do czego odnosisz swoje wrażenia. Więc szybciej pójdę kupić kolejne Soundmagici niż te słuchawki TDK, o których absolutnie nic nie wiem.

Zamiast się obrażać na wszystkich w temacie, mógłbyś ten czas wykorzystać na uzupełnienie tekstu - jaki odtwarzacz z nimi dobrze gra, przy jakich ustawieniach, jak wypadają w konfrontacji z innymi słuchawkami w poszczególnych typach muzyki, gdzie mają przewagę, gdzie mogą tracić, itp.

Nie zrażaj swoją postawą potencjalnych nabywców, wczuj się w rolę marketingowca, zachęć nas do spróbowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyscie chłopaki, a zwłaszcza ty -Duran, choc mała cząstkę tej energii włozyli w POZYTYWNE MYSLENIE, a nie nakręcanie sie na "nie", swiat byłby piekniejszy, rowniez dla was. Mówie wam.

 

Twoja krucjata Duran, przeciwko mnie i tym słuchawkom, tylko jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze mam racje. I choccbys zrobil tu jeszcze 1500 wpisów na "nie", nie zmienisz tego. Wiec zbastuj.

 

Dla twojej wiadomosci, mialem w swoim, nie tak znów długim znowu zyciu 10 par markowych słuchawek-od sony, przez Phillipsa, creativa, Sennhaisera (nie zamierzam sie rozpisywac na ich temat!!!!!!!!!!!!) i stwierdzam, ze Te Tdki dla mnie graja najlepiej. Sam napisales, ze nie czujesz sie specem, podobnie jak ja. Moja subiektywna opinia przeciw twojej

 

A ty kolego Zmija, masz oczywiscie prawo sadzic tak o tych słuchawkach. Ale powinnienies wiedziec, jak duzo zalezy od zrodla dzwięku. Z moim zimnym odtwarzaczem-te cieple słuchawki wspołbrzmią świetnie, a bas cofa sie idealnie na swoje miejsce.

 

Do wszystkich neutralnych osob-pozostaje wam kwestia wiary-albo ja mam racje i te Tdki to naprawde dobry produkt, albo Duran-ktory w innej recenzji wychwala pod niebiosa Soundmagici, jak by byly Bog wie czym. I porownania nie maja tu nic do rzeczy.

 

I Duran naprawde daruj juz sobie. Bo mnie na pewno nie przekonasz, a twoja krucjata przeciwko tym tdkom moze wzbudzic podejrzenia, ze jestes uprzedzony i ktos pojdzie je kupic chocby z tego powodu. Kupi te Tdki, a nie twoje ukochane Soundmagici i jeszcze o zgrozo, stwierdzi , ze sa w porządku.

pozdro

 

Wojtku, cokolwiek bym nie napisał, to widzę że do Ciebie argumenty nie trafiają. W ocenie tych słuchawek nie jestem sam. To chyba już o czymś świadczy. Żadnej kampanii reklamowej nie robię dla SM bo mają one swoje wady (choćby wykonanie, które moim zdaniem jest średnie a dla odmiany w TDK bardzo dobre). Żadnej tutaj krucjaty przeciw tobie nie robię. Ile razy padły tutaj słowa: PODAJ ŹRÓDŁO, JAKI MIAŁEŚ PUNKT ODNIESIENIA itp. Dalej brniesz w odpisywaniu na czyjeś posty nie podając konkretów. UZUPEŁNIJ RECENZJE bo to, że moderator dodał ją do bazy nie oznacza, że ona była DOBRA. Dla twojej informacji, ja nie mam ukochanej firmy, bo każda jedna ma produkty dobre i słabe. Staram się wyłapać te najlepsze w danym przedziale cenowym. Uwierz mi, że szkoda mi nawet tych 129 zł aby kupić te słuchawki i zrobić recenzje od podstaw bo wiem, że potem nikt ich nie odkupi. Sprawdź nasz komis i poszukaj sobie tych słuchaweczek. Zamiast się pieklić i obrażać dokończ recenzje.

Edytowane przez duran
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty kolego Zmija, masz oczywiscie prawo sadzic tak o tych słuchawkach. Ale powinnienies wiedziec, jak duzo zalezy od zrodla dzwięku. Z moim zimnym odtwarzaczem-te cieple słuchawki wspołbrzmią świetnie, a bas cofa sie idealnie na swoje miejsce.

 

Poczytaj wojtekk moje posty, to porozmawiamy o źródłach dźwięku.

Moja krucjata na tym forum polegała właśnie na szukaniu czegoś, co jest szczegółowe i nie leje basem.

 

Aktualnie mój punkt odniesienia to Touch 4G w zestawie z CAL!

Z Touch 4G te TDK EB-900 niczego wartościowego nie prezentują.

 

To jakie masz to źródło dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyscie chłopaki, a zwłaszcza ty -Duran, choc mała cząstkę tej energii włozyli w POZYTYWNE MYSLENIE, a nie nakręcanie sie na "nie", swiat byłby piekniejszy, rowniez dla was. Mówie wam.

Do wszystkich neutralnych osob-pozostaje wam kwestia wiary-albo ja mam racje i te Tdki to naprawde dobry produkt, albo Duran-ktory w innej recenzji wychwala pod niebiosa Soundmagici, jak by byly Bog wie czym. I porownania nie maja tu nic do rzeczy.

 

Spokojnie wojtekk, forum o wrażeniach z dźwięku to raczej kiepskie miejsce na kłótnie. Duran akurat droższy produkt SM trochę pojechał, a prawda jest taka, że bez porównań to tu ciężko o czymś pisać. Podaj te 10 modeli słuchawek i źródło to trochę konkretów naleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda mi w sumie chłopaka. Obserwuje ten temat z myślą, że może coś tutaj się pojawi. Widzę cały czas ciszę. Nie rozumiem gdzie my jako osoby, które jakby nie patrzeć staramy się pomóc popełniły błąd. Już nawet przytoczę tutaj siebie, bo niby ja w tym temacie byłem najgorszy. Pojechałem specjalnie do MM angażując swój czas aby sprawdzić ile w tym prawdy. Pocałowałem klamkę pojechałem do RTV Euro AGD. Tam były, przesłuchałem opisałem wrażenia i nawet w obliczu tego po 4 stronach postów dalej nic nie wiemy na czym to było nawet testowane. Tutaj o zgrozo nawet nie chodzi czy to jest sweex czy nawet medion (o dziwo mediony grają całkiem znośnie jak są jeszcze oparte na sigmie) ale o dziury w recenzji oraz brak zrozumienia tego o co prosimy i o czym mówimy. Każdy popełnia błędy. Sam wyszedłem ostatnio na idiotę przystawiając E10 do IE8 w napływie euforii. Nie ma wstydu w szczególności jeśli chodzi o to jak coś czujemy i czym się cieszymy. Może to właśnie źródło dało tak solidnego kopa tym słuchawką, że one akurat tak grają. Nie ukrywam, że Fuze nawet z Rockboxem to nie jest wybitny player to samo motorola milestone. Zatem jeśli możesz to chociaż dla mojej i pewnie innych ciekawości napisz na czym to było testowane. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełne nazwy tych 10-ciu markowych słuchawek oraz źródła (źródeł). Chyba, że masz coś do ukrycia.

 

Wiarygodność recenzji jest wątpliwa, bo przedstawiasz słuchawki w samych pozytywach, tak jakby nie miały wad, co nie może być prawdą, bo rzeczy idealne nie istnieją, nawet sprzęt z półki high-end ma swoje wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałeś pomysł na promocję swoich wrażeń, ale ten tekst wyszedł aż jak tekst reklamowy. Ja wiem, że nakręcanie zajawki jest fajne, ale to nie to jest najlepsze reckach przecież. To jest właśnie ich problem.

Muszę przyznać Ci plusa za obszerność. Mi się podobają krótkie recenzje, bo ileż można czytać o słuchawkach :D

 

Sęk polega na tym, że postanowiłeś utworzyć opinię, którą starasz się komuś przekazać. To nie grzech, ale faktycznie łatwo można ją obalić. Powiem Ci, ze jak kiedyś słuchałem takich basowych słuchawek i ze sporymi oporami przerzucałem się na neutralne to świat stnął mi otworem ;D Dowiadujesz się nagle jakie możliwości daje samo ściszenie basu. Ile różnych rzeczy dowiadujesz się o nagraniach. Głowa mała jaka mądra jest taka mała empetrójka! Potem już tylko to jasne, to ciemne słuchawki. W pewnym momencie stwierdziłem, że wiem, jak wygląda uniwersalne granie, ale równocześnie, że nie każdego to obchodzi. Tutaj ludzie baardzo się tym przejmują, ale jak zagadasz do kolegi, że masz uniwersalnie brzmiące słuchawki, to ten ktoś najpierw pomyśli: "CJK?". Jeśli jest anglojęzyczny to: "WTF?" A potem, "aha, czyli słuchawki mogą grać coś łądnie, a coś brzydko, a te grają wszystko w porząsiu". Podasz mu TeDeKi, on na to "Aha, czyli uniwersalne słuchawki mają masę basu". Nie wiem, czy chcesz szerzyć takie poglądy.

Mi to na przykład wisi. Żeby byoło śmiesznie, to sam używam najbardziej uniwersalnych słuchawek jakie znam. Jeszcze nie widziałem ani jednej osoby, która piała by z zachwytu nad nimi. Ludzie nie czują zadnych emocji jak ich słuchają, totalnie. Najlepsza rzecz jaką o nich słyszałem do tej pory, to było: "Nie przeszkadzają mi". Teraz jak na to patrzę, to mam wrażenie, że to najlepszy sprzęt jaki kiedykolwiek kupiłem.

Edytowane przez rhalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te (wygrzane) słuchawki dzisiaj przez godzinkę w uszach. Niestety dźwięk jest bardzo słaby, mają tragiczny bas (ilościowo jak IE8 rozkręcone na maksa, ale jakość tragiczna). Średnica i góra strasznie stłumione, zero szczegółów, jeden wielki muł. Zdecydowanie nie polecam - OMIJAJCIE JE Z DALEKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@duran

 

zdradził byś mi co trzeba zrobić aby w sklepach typu EURO-RTV-AGD można było posłuchać słuchawek dokanałowych? Bo mi się to jeszcze nie udało.:D

Trzeba mieć znajomego który tam pracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować słuchawki dla pianek? Inszy jak masz za dużo kasy to kopsnij coś na boku :). Jak myślicie, TDK jest w stanie wyprodukować dobrej jakości doki? Tak teraz mnie piknęło. To jest ich własna konstrukcja czy rebrand? Powiem szczerze, że jeśli własna to i tak nie ma co psioczyć. Grono użytkowników ubóstwia dźwięk EP630 a przecież te TDK grają lepiej od nich. Może problem nie jest z sprzętem tylko z targetem do którego są one skierowane? Może nam słoń usiadł na uchu? Jak myślicie :)

Edytowane przez duran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakimi odtwarzaczami i na jakich tipsach słuchaliście? Bo wiecie, np EPki na meizu M6(bardzo duzo basu) z użyciem thomsonów HED16, specjalnie L-ek, bo za duże, i przez to trochę basu ulatywało... i wszystko brzmiało nawet ok, jak na swoją cenę uzywanych słuchawek. Na ipodzie video albo było za dużo basu, albo wysokie zbyt ostre. Może w tych TDK winę ponosi zbyt...dobra izolacja ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności