Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz nokia e52 trzyma 2 tygodnie, a gra niczego sobie ;)

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety baterie mają swoje ograniczenia, a telefony są coraz cieńsze i mają więcej wszystkiego.

 

Ją swojego Desire X przy lekkim katowaniu netem oraz rozmowami ładuje co dwa dni. Jednak wystarczy że córka odpali wściekłe ptaki a bateria pada momentalnie.

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego Wave'a (s8500) ładuję co 3-4 dni. Nie gram, bo raz, że nie lubię, to dwa - na bade nie ma dużego wyboru. Używam głównie do muzyki (jakość jest super), sprawdzenia poczty/facebooka, czasami jakiś ebook. Dzwonie/pisze tylko jak potrzebuje (kilka smsów/minut dziennie). Co do telefonu, to oprócz świetnej jakości muzyki wykonanie telefonu stoi na bardzo wysokim poziomie, aparat mimo, że 5mpix to robi bardzo ładne zdjęcia (imo w zupełności wystarczające jak na telefon).

Z minusów to system bada - mało aplikacji i korzystanie z internetu nie jest zbyt wygodne.

Jak chcesz tani telefon (za 300zł dostaniesz w super stanie) ze świetną jakością muzyki i niezłym aparatem z możliwością sprawdzenia poczty/facebooka to imo nie ma nic lepszego niż s8500.

Jeśli chcesz względnie taniego smartfona z lepszym dostępem do internetu i podobnej klasy aparatem/odtwarzaczem muzyki, ale z gorszą żywotnością baterii, nieco gorszą jakością wykonania i trochę droższego to bierz SGS.

W 3GS bym się nie pchał na Twoim miejscu. Jak chcesz iść w Apple to kup sobie Touch 4G do internetu (tylko wifi), muzyki (chyba najlepszy grajek) i do gier/aplikacji, a do dzwonienia i smsowania to polecam Nokie 6303c.


Obok Wave'a mam jeszcze Omnie W (Windows Phone 7.8), jakość muzyki nie ma startu do Wave'a, aparat jest zauważalnie gorszy, ale sam system mimo kilku braków (które rozwiązane zostały w Windows Phone 8) to jest chyba to czego szukam. Orientuje się ktoś może, czy jest na rynku jakiś WP grający na poziomie Wave'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim przypadkiem i wszelkie porady, w głowie mam wciąż gonitwę myśli..., jak coś wybiorę to dam znać, gdyby ktoś jeszcze miał jakieś pomysły proszę pisać.

Czy wave odtwarza FLAC`i ? mam spory magazyn plików w tym formacie... czy wg opłaca się puszczać taki sygnał przez te tel. czy powyżej MP3 320kbps to traci sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarza, ale wg mnie nie ma to żadnego sensu. Większe zużycie procesora (=mniejsza żywtoność baterii), FLAC zajmuje kilkukrotnie więcej pamięci niż MP3, a jeśli słyszysz różnice pomiędzy MP3 320kB/s a FLAC to są to niuanse które nie są warte zachodu na przenośnym odtwarzaczu.

Orientuje się ktoś jak gra Nokia 820 w porównaniu do Wave'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden smartfonow nie wytrzymal w moich rekach 2dni, ale np. Moj kolega mowi, ze po przesiadce z wave na ip 4s widzi wyrazny spadek zywotnoci baterii.

 

Co do e52 to chyba jakis zart, ze ona jest awaryjna. 2 razy ladowala w wodzie i nadal dziala.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 ma moja mama 2 mial przez 1 rok tata po czym go zgubil i kupil nastepnego, ktorego trzymal przez rok i sprzedal przez wymiane na sgsa II . Ten podtopiony nadal sprawny i bardzo dobrze sie trzyma :).

 

Tak nawiasem ma go jeszcze moj kolega i przewaznie otwiera sobie nim piwo i jakos mu to nie przeszkadza.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Szajsunga Wave (pózniej napiszę więcej)

Mam takie pyt. z troszkę innej beczki, czy ściągnięcie blokady karty sim tzw. simlock`a to skomplikowana sprawa ? grozi padnięciem tel. zawieszeniem, ogólnie późniejszymi problemami z nim? Aktualizacja sys, czy jest to stosunkowo prosty i bezpieczny zabieg czy istnieje ryzyko że flashowanie nie pójdzie gładko ??

Nie orientuje sie zupełnie jak to teraz jest, ostatnio to jakieś 2 lata temu to troszkę kręciłem przy iphone`ie (jailbreak, cydia itd...)

 

Mówiąc jeszcze inaczej zaciekawiła mnie ta aukcja: http://allegro.pl/samsung-wave-s8500-i3228149570.html Sprzedający twierdzi, że tel. ma wgrany Bada 2.01 ale posiada wciąż simlock sieci orange, trochę mnie to dziwi, bo z tego co wyczytałem w necie to na bada 2.0 nie ma już blokad sim, więc ? :blink:

Edytowane przez ir0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Wave`a GT-S8500; liczyłem że na tych oryginalnych słuchawkach to trochę zagra, ale jest tragedia normalnie :( Poza tym tel. zdaje się być dość fajny.

Muszę teraz szukać do niego jakieś konkretne słuchawki...Jakieś propozycje ? (ja wiem że muszę sam posłuchać, ale w czym tu można by zacząć przebierać ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchłem ONE X+ i porównywałem go z SGS3

po pierwsze korektor audio beats to porażka - podbija skrajne pasma i zniekształca średnicę, a ponadto generuje mnóstwo szumów

po drugie X+ jest cieplejszy – SGS3 bardziej neutralny. scena w SGS3 jest troszkę głębsza i dźwięk bardziej wyostrzony. HTC gra cieplej, bardziej funowo, a SGS3 bardziej neutralnie i szczegółowo. jestem przyzwyczajony już do SGS3 więc wyżej punktuję takie granie.

 

Ja polece moją nokie n8 lub HTC ONE X+ rewelacyjny fonik + Beats Audio :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz HTC One 801N???

 

Jak to gra? Bo pojawiły się opinie, że jest to niezły sprzęt.

Tak, gra naprawde bardzo dobrze, teraz bawie sie neutron playerem plus noozxoide i takie polaczenie urywa glowe, separacja i szczegolowosc pierwsza klasa, takze zapas mocy jest duzy, radiusy napedza swietnie, ale one akurat szczegolnie trudne do napedzenia nie sa, testowalem tez z senkami, momentum i amperior, graly pieknie, a jeszcze jakies 1/3 skali glosnosci byla wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL cholernie trudno poza allegro można wyrwać ten sprzęt, gdzie kupowałeś?

Siedze zagranica, ale czytalem na forum androida ze dostepnosc w Polsce coraz lepsza, tydzien, gora dwa i problemu z dostawami nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższych eksperymentach neutron wyleciał i używam teraz stockowego playera i noozxoide, chyba najlepsze zestawienie, neutron jakoś jednak za bardzo wszystko ubarwiał, power amp trochę się z noozxoide gryzl.

 

Jednak power amp wspolpracuje z noozxoide ok, trzeba tylko wylaczyc eq, limit i tone i kontrole glosnosci i wszystko pieknie gra.

Edytowane przez Tiges
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności