Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, mam tego HTC One :D silver. Just beautiful gadget. Jutro sprawdzę, jak to gra, bo dziś padam i nie mam cierpliwości aż zrzuci się muzyka.

 

Cholera, żadna kabura nie pasuje, ustrojstwo jest dłuższe od One X i węższe. Ma ktoś namiar na jakieś fajne wsuwki, np. Bugatti?

Edytowane przez Rolandsinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Nokia 500 ma bardzo dobrą jakość audio. Moja mama ma ten telefon i miałem okazję słuchać. Ona gra jasno? Chciałbym mieć punkt odniesienia. Będę wybierał telefon w bliskiej przyszłości i mam do wyboru Xperie J, Nokie 620 (ponoć gra jak 920) i ewentualnie Desire X. Który z telefonów byłby najbliższy graniu 500tki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jtki nie bierz strasznie sie zacina słaby procesor. Desire x fajny, a 620 jeszcze fajniejsza.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie chodzi o jakość dźwięku, a nie procka. Nie potrzebuję super telefonu - byleby się nie wieszał. Jestem ciekawy co jest najbliższe graniu 500tki. Kurde, telefony na symbianie tyle trzymają... tylko, że system już wymarły i nikt na niego nie robi nowych aplikacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC One ma nieprawdopodobną jakość dźwięku. Słucham od rana i nie mogę znaleźć szczęki.

Dokładnie, jakiego playera używasz? Stockowy, poweramp, neutron czy czegoś innego? Polecam zainteresować sie noozxoide, świetny mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagiero, my się zupełnie nie rozumiemy.

 

To, o czym ja piszę to jest czysty racjonalizm. Smartfon za 2,4 tys. zł jak HTC One ma metalową, laserowo wycinaną obudowę, najnowocześniejsze dostępne technologie układów scalonych 4 rdzenie CPU taktowane 1,7GHz , 2 GB RAM (tyle co do nie dawna w dobrych laptopach!), grafika osiągami zbliżona do laptopów sprzed 2-3 lat, panel LCD Full HD 1080p !!! o rozmiarze 4,7 ", co przed rokiem byłoby jeszcze nie do pomyślenia, układ audio, który w pomiarach wypada jak źródła audiofilskie, aparat z matrycą w technologii Foveon (dostępnej do niedawna tylko w fotofilskiej Sigmie)...można by tak wymieniać do wieczora.

 

Branżowe portale mówią o kosztach samych części w przypadku takich urządzeń rzędu 200-250$ netto + drugie tyle robocizna (razem 450$ tj. ok. 1350 zł, co oznacza, że producenci smartfonów pracują na marży rzędu 30-35%, 40% w przypadku Apple, które jest tutaj wyjątkiem, bo ma najsilniejszy brand.

 

http://technowinki.onet.pl/mobile/ile-kosztuje-wyprodukowanie-nowego-iphonea-5,1,5248876,artykul.html

 

http://www.pcworld.pl/news/375782/Chcesz.wiedziec.ile.naprawde.kosztuje.wyprodukowanie.iPhonea.4S.html

 

 

 

A teraz słuchawki za 3,5 tys. - np. Ultrasone Signature Pro czyli o ponad 1000 zł droższe od tego smartfona - dwa głośniczki za - idźmy na całość - 50 zł każdy, w plastikowych obudowach za - powiedzmy 100 zł, dwa krążki ze szkła na muszlach, pałąk z plastiku prymitywny jak budowa cepa, kabelek OFC za 4 zł metr x 3 m = 12 zł, wtyk Neutrika za 10 zł. Całość z robocizną, podatkami góra 350 zł. Marża sumaryczna (producent + dystrybucja|) 3150 zł, ponad 1000% !!!. Niezły biznes, co?

2013-05-26-0524.jpg

Edytowane przez Rolandsinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W One siedzi ten sam uklad dzwiekowy Qualcomma co w S4. Wiec pewnie gra podobnie do S4.

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolando wpisz w google, ja pobralem apke z xda.

Co do różnicy między ip5 a sgs4 to teraz za bardzo nie mam co pisać bo posiadam obecnie tylko AKG K26p na iPhone ich nie słuchałem, jak dorwe audeo to napisze.

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności