Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

ale xperia T to 4,7 cala, czyli prawie tyle co sgs3 (4,8), a mowiles, ze to dla Ciebie za duzo ;)

 

V na papierze wydaje sie byc super, nie za duza, specyfikacja swietna, cenowo bedzie pewnie na poziomie ~2,2k w dniu premiery

4.6 jeśli dobrze przeczytałem w jednym z testów. No fakt to troche za dużo... Z tym, że jak V wchodzi w pierwszym kwartale to ja będę mógł ją nabyć dopiero w 3 kwartale, bo takie jest mniej więcej opóźnienie w programie wymiany telefonów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, ip5 dali raz dwa, wydaje mi sie, ze w playu mozna nawet zamowic konkretny model, mimo ze nie ma go w cenniku

Z tym że ja będę wymieniał z Plusa. SGS 3 wchodzi jakoś teraz na wymianę dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Wyszło coś ala SGS III tylko z ekranem 4'. Po za tym w przyzwotych rozmiarach znajdziesz Xperie S.

No jest SGS 3 mini, który jest w ogólnej specyfikacji gorszy niż SGS I

SGS3mini ma hardware na poziomie SGS2, skąd informacja ze jest gorszy od sgs I :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Wyszło coś ala SGS III tylko z ekranem 4'. Po za tym w przyzwotych rozmiarach znajdziesz Xperie S.

No jest SGS 3 mini, który jest w ogólnej specyfikacji gorszy niż SGS I

SGS3mini ma hardware na poziomie SGS2, skąd informacja ze jest gorszy od sgs I :) ?

Z jakiś testów benhmarkowych czy innych porównań tak wyszło. Tak czy tak, mini nie spełniałby moich oczekiwań pod względem używalności na co dzień - tak mi się wydaje. Tym bardziej ze nie znalazłem, żadnych informacji na temat dźwięku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety S3 mini jest wydajnościowo znacznie gorszy niż S2. Rzeczywiście bliżej mu do S1.

 

S3 mini / S2

 

nagrywanie video: 720p@30fps (S3 mini) / 1080p@30fps (S2).

HSDPA: 14,4 Mbps (S3 mini) / 21 Mbps (S2).

aparat: 5Mpix (S3 mini) / 8Mpix (S2).

 

 

Co do dźwięku do może być akurat nieźle bo chipsety NovaThor są raczej dobre pod tym względem.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak.. znasz pojecie hardware w gsm, po za tym ze są jakies megapiksele i ilosc klatek w nagrywanych filmach o danej jakosci?

Bo ja mam na mysli to co siedzi w smartfonie..

SGS:

Chipset Hummingbird

CPU 1 GHz Cortex-A8

GPU PowerVR SGX540

RAM: 512MB

SGS3MINI:

Chipset NovaThor U8420

CPU Dual-core 1 GHz

GPU: MALI400

RAM: 1GB

Także hardware`owo sgs nie ma lotu... Bliżej mu do SGS2 , SGS nie ma szans..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 strony wcześniej pytałem o porównanie HTC ONE s do iphone 4s i udało mi się w końcu dorwać One S w wersji S4. Mam obok siebie świeżo zrecablowane CAL! na conducfilu i porównuje od dłuższego czasu dźwięk z iphone i htc. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że htc aż tak miło mnie zaskoczy. Poza tym, że jest delikatnie ciszej (dosłownie 2 kliknięcia mniej od maksymalnej głośności na 4s) to grają jak dla mnie identycznie. Nie wiem czy mam mało wprawne ucho, ale nie jestem w stanie dostrzec praktycznie żadnej różnicy. Przesłuchałem już kilkanaście kawałków i w dalszym ciągu cieszy mnie muzyka na jednym jak i na drugim telefonie. Warto dodać, że One S radzi sobie całkiem dobrze z CAL!, czego nie można było powiedzieć o mojej poprzedniej zabawce Xperii P. Niestety nie mam przy sobie żadnych mniejszych słuchawek, ale podejrzewam że z każdymi cieplejszymi słuchawkami HTC będzie grał świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 strony wcześniej pytałem o porównanie HTC ONE s do iphone 4s i udało mi się w końcu dorwać One S w wersji S4. Mam obok siebie świeżo zrecablowane CAL! na conducfilu i porównuje od dłuższego czasu dźwięk z iphone i htc. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że htc aż tak miło mnie zaskoczy. Poza tym, że jest delikatnie ciszej (dosłownie 2 kliknięcia mniej od maksymalnej głośności na 4s) to grają jak dla mnie identycznie. Nie wiem czy mam mało wprawne ucho, ale nie jestem w stanie dostrzec praktycznie żadnej różnicy. Przesłuchałem już kilkanaście kawałków i w dalszym ciągu cieszy mnie muzyka na jednym jak i na drugim telefonie. Warto dodać, że One S radzi sobie całkiem dobrze z CAL!, czego nie można było powiedzieć o mojej poprzedniej zabawce Xperii P. Niestety nie mam przy sobie żadnych mniejszych słuchawek, ale podejrzewam że z każdymi cieplejszymi słuchawkami HTC będzie grał świetnie.

 

One S-ka gra rewelacyjnie, potwierdzam słowa Kolegi. SGS III nie ma najmniejszego startu do HTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Potwierdzam, podpisuję się pod tym, przyniesiony przez Fatso One X generalnie urywa dupę. Jak używałem kiedyś swojego jeszcze na 4.0.3 grał przeciętnie, no powiedzmy dobrze ale nic ponad to, dzisiaj zmieniłem zdanie. Okazuje się że wszystko jest kwestią programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dokładnie i np. SGS2 ICS w porównaniu do SGS3 ICS wypada dla mnie wręcz identycznie z określonym typem słuchawek (SG3 gra głośniej), po testach uważam, że deprecjonowanie innego telefonu tylko dlatego, że nie ma Wolfsona jest stereotypowe i odtwórczo powiela wykreowane przez kogoś opinie... dużo zależy od oprogramowania, kodeków jakie używa aplikacja do odtwarzania no i oczywiście od podłączonych słuchawek, które mogą się z całą resztą zgrywać a mogą nie

 

 

Okazuje się że wszystko jest kwestią programową.

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności