Skocz do zawartości

FiiO X3


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A urząd celny nie nalicza za przesyłki dopiero od jakiejś kwoty? Jak to jest tak naprawdę, nie da sie tych "bonusów" ominąć?

 

I jeszcze pozostaje kwestia gwarancji. Kupując w mp4nation mamy pełną gwarancję Fiio, realizowaną również w naszym kraju, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenośne odtwarzacze empetrójek jeszcze nie umarły -review napisane przez Davida z Polski , dostępne na stronie producenta http://fiio.com.cn/news/index.aspx , jeżeli link nie działa wejdźcie na stronę Fiio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych CX200 i tak byś nie usłyszał większej różnicy. Poza tym x3 to nadal 'sprzęt dla wybranych', ewentualnie 'cegła dla maniaków' ;) i wątpię, czy przypadłby Ci do gustu (bardziej niż ten cowon). Ja tam się jeszcze nad nim zastanawiam, ale już mi się tak nie śpieszy... może poczekam jeszcze na x5...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda. CX 200 nie są odpowiednie, lecz na ten czas nie mam wyboru. Brakuje mi tylko czegoś z fizycznymi przyciskami, jakoś się do tego przyzwyczaiłem. To mój pierwszy player "dotykowy" i powiem szczerze, że mnie trochę męczy. Cóż czekam dalej a póki co to składam na Westone jakieś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy. IBasso jednak nikt u nas oficjalnie nie sprzedaje. A szkoda. Mogliby bossowie mp3store w to wejść.

A tak opieramy się na testach zagranicznych. Pytanie jak w nim z gapless playback i czemu tylko 8 gb pamięci ? To już nie można 32 gb...

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca tak jest. Gdyby tak było, wszystko kupowalibyśmy wprost od producentów, a nie od dystrybutorów. Wiadomo, że stare PRL-owskie powiedzenie zawiera prawdę - jak jest pośrednik to oznacza że jest albo mniej albo drożej. Ibasso produkuje zbyt krótkie serie, aby było to dla dystrybutorów opłacalne i warte tego zachodu, jaki wymaga od nich prawo unijne związane z tym biznesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to ibasso dx50 może fajnie grać (choć tam cholera nie wiadomo) a z uwagi na cenę (i potencjalnie dźwięk) to mogłaby być o wiele lepsza alternatywa dla x3 a i nawet dla imoda (i poręczniejsza od imoda).

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać czemu miałby być o wiele lepszą alternatywą od X3. Ma kosztować przecież o 30% więcej od X3, a różni się praktycznie tylko wyswietlaczem IPS zamiast TN.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście to są tylko moje przypuszczenia i kompletnie mogę się mylić, ale:

 

- po pierwsze 250 dolców to jakieś 800 zł, a fiio po pre-orderze to będzie 1 tys. zł więc fiio wciąż droższy;

 

- a jeżeli chodzi o dźwiek to moja logika mi mówi, że dotychczas wzmacniacze ibasso stawiane były wyżej od fiio, niektóre z nich stawiane były na równi czy wręcz wyżej z niektórymi RSA, więc stąd moje przypuszczenie, że i teraz dźwięk może być lepszy.

 

jak najbardziej mogę się mylić i jest to tylko czcza gadka. wszystko pokażą wrażenia ludzi, które będą słuchali tego nowego ibasso. bardzo mnie zaintrygował i kurcze fajnie by było żeby ktoś od nas posłuchał go i się wypowiedział i wtedy sam bym się zastanowił czy nie spylić swojego imoda z fiio i przerzucić się na nowego ibasso (przyczyna głównie to ergonomia i chęć sprawdzenia czegoś nowego :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności