Skocz do zawartości

Superlux HD-668b


Witchinster

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli lepszy niż w 681, bo tam nie jest punktowy ani nie jest szybki. Tylko jeszcze te wysokie, które podobno są w większej ilości niż w 681, a tutaj też talerze np w Limp Bizkit dają nieźle swoje znaki i przysłaniają inne dźwięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktos jakies sluchawki portable albo doki o charakterystyce, a nawet i jakosci grania Superluxow?

 

PS. Oczywiscie w normalnej cenie :P

 

 

z pewnością jakieś armatury, popatrz po tematach z Audeo. Z takich chłodniejszych jeszcze Zen aurvana były (ale na pewno są lepsze odpowiedniki).

 

[edit] czyżby już 3 osoba pozbyła się swojego poprzedniego sprzętu po odsłuchu SL'i ? :lol:

Edytowane przez Witchinster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepszy niż w 681, bo tam nie jest punktowy ani nie jest szybki. Tylko jeszcze te wysokie, które podobno są w większej ilości niż w 681, a tutaj też talerze np w Limp Bizkit dają nieźle swoje znaki i przysłaniają inne dźwięki

To są słuchawki do klasyki, a nie łomotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepszy niż w 681, bo tam nie jest punktowy ani nie jest szybki. Tylko jeszcze te wysokie, które podobno są w większej ilości niż w 681, a tutaj też talerze np w Limp Bizkit dają nieźle swoje znaki i przysłaniają inne dźwięki

To są słuchawki do klasyki, a nie łomotu.

 

 

Phi, ja np. lubię dla odmiany posłuchać na nich In Flames. Jak myślisz, wsadzą mnie za to ? :rolleyes:

Może jemu akurat przypadną do gustu przy Limb'ie (w co wątpie bo krocie razy lepiej słucha się tego zespołu na czymś duzo ciemniejszym, np. k518 bez reckablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wybicie z konsolidacji, po 129 zł już dawno wszystko skupione, potem pojawiły się po 149 zł i od razu wyzbierano, teraz leżą po 159 zł :)

 

Jeszcze po 300 będą brać :)

 

 

Jak sie niedawno zabijali o CAL! za 399zl....

 

[edit] wlasnie zauważyłem że robią je z różnymi muszlami, patrz napisy na muszli.

http://static.sklepakord.pl/pix/akord2011/allegro/hd668b/7.jpg

Edytowane przez Witchinster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki po ponad 100 godzinach wygrzewania. Po początkowym kiepskich wrażeniach słuchafony zaczęły mi się podobać, jak napisaliście już nie raz w tym temacie nie nadają się do mocniejszej muzyki, ale santana czy cirque du soleil brzmią świetnie, zdecydowanie lepiej niż na shp 2700. To co mi najbardziej przeszkadza to świdrująca góra w wielu kawałkach, którą niweluję zmniejszając po prostu głośność (nie chce grzebać w eq). Co do źródła to moja SB Audigy SE jest w stanie napędzić te słuchawki jeśli chodzi o głośność, próbowałem podpinać pod mini wieże philipsa, ale większych różnic nie słyszałem. Reasumując jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak te superluxy grają przy ostrzejszych rytmach, np. metal? Pisano w komentarzach, że perkusja "zabija" w negatywnym znaczeniu. Ale to może po podłączeniu do ipoda, którego autor używał, a ma on zimną charakterystykę?

Ja połączyłbym je z ciepłym sonym nwz e-453. Teoretycznie powinno się to dobrze zgrać. Pytanie, czy sony da radę napędzić te superluxy?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do metalu to już lepsze są Superluxy HD681B, wysokie w nich tak nie są tak bardzo wyeksponowane, ale nadal są do tego jeszcze dochodzi że mają więcej basu. Z mojej integry (jakiś intel) ten bas jest jakby rozmazany, czyli nie jest szczegółowo-punktowy, mimo że słychać że jest wielopoziomowy, kiedy potrzeba potrafi łubnąć, tak że aż go czuć, takie same wrażenie mam na iPhonie 2G. Tutaj z sytuacją pomaga bardzo dobrze uDac2 ( dzięki Lawrencowi dostałem go do sprawdzenia), bas na nich dostał trochę szczegółów i już przestał być rozmazaną plamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to własnie superluxy hd 668b są tak zachwalane, porównywane do kilkukrotnie droższych konstrukcji. No nic, będę musiał znaleźć jakieś inne słuchawki.

Chyba, że inne modele superlux są równie dobre, ale grają po prostu inaczej.

 

 

Edytowane przez Korhil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem od misiekkb 681b. Mam dobre przeczucia co do nich, jak za tą kasę jak będzie trochę lepiej od ksc75 to będzie dobrze, a raczej będzie dużo lepiej :) jak mi się spodobają to spróbuje 668b co podobno z MM się dobrze zgrywają (tak roni77 ??). Będę też chciał spróbować 669 jak się pojawią bo charakterystyka ta sama co hd280pro :D i też z moimi źródłami podobno dobrze zagrają.

 

Nie wiem co wszyscy tak napalają się na te porównania i narzekają że talerze są głośniejsze niż w hd650. :lol: Jeśli ich cenie chcemy nacieszyć się muzyką to pewnie nie mają konkurencji B) (prócz wykonania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 668b;p recenzja się tworzy ;p

 

Super, mam już pewien ich obraz, ale fachowa recenzja zawsze się przyda. 'Zdjontka' pewnie też fajne będą ;):D

 

a no i pytanie: kupiłeś czy ktoś Ci pożyczył? ;]

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności