Skocz do zawartości

Superlux HD-668b


Witchinster

Rekomendowane odpowiedzi

i ogólnie wg. mnie średnia jakość dźwięku. Miałem parę wersji w ręku i w "słuchu" i tak średnio jakoś.

Przede wszystkim będę go używał "od święta" i po prostu muszę mieć jakiś wskaźnik baterii przy ładowaniu (wystarczy nawet 100% - 50% - 0), bo albo ją zniszczę, albo komfort z słuchania będzie zerowy. Dlatego głównie patrzę w kierunku produktów Fiio.

Edytowane przez MathU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doszperał ktoś się informacji o przetwornikach ? Ciekawi mnie fakt co w nich siedzi, a wątpię że zobacze model po rozbebeszeniu. Na pewno nie są to przet. z modelu akg ;d

 

 

ja nie wiem czemu ale mam ochotę zrecablować te słuchawki, to bym wiedział co jest w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarki sieciowe do MxM mogą być wielkości ładowarek komórkowych, także można takie gabaryty nosić przy sobie.

Chcesz być portable przez 8-10h dziennie? Słuchaj na sieciówce gdy jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A doszperał ktoś się informacji o przetwornikach ? Ciekawi mnie fakt co w nich siedzi, a wątpię że zobacze model po rozbebeszeniu. Na pewno nie są to przet. z modelu akg ;d

 

 

ja nie wiem czemu ale mam ochotę zrecablować te słuchawki, to bym wiedział co jest w środku :D

 

To jutro Ci je wyśle i licze na recabl ;)

 

@down

 

no wiesz, pazerność ludzka nie zna granic ;D To ja zostaje przy swoim sonolene, po maturach zrobie recabl i sie odezwe.

Edytowane przez Witchinster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarki sieciowe do MxM mogą być wielkości ładowarek komórkowych, także można takie gabaryty nosić przy sobie.

Chcesz być portable przez 8-10h dziennie? Słuchaj na sieciówce gdy jest taka możliwość.

Nie o to chodzi. Czasem nie będę go używał np. dwa tygodnie, a potem poczuję taką potrzebę i co, mam go rozładować do 0 i dopiero ładować, bo żadna diodka nie poinformuje mnie, że to już?

 

ja nie wiem czemu ale mam ochotę zrecablować te słuchawki, to bym wiedział co jest w środku :D

Na head-fi jakiś gostek opisywał w tasiemcowym temacie o SL kompleksowy mod jaki zrobił tym słuchawkom. Na koniec sprzedał k701.

 

Tylko, że o nich trochę głucho na Headfonii i head-fi ;) Szczerze nie ryzykowałbym.

A jeszcze odgrzebię ten post, bo na Head-Fi jako pierwsze pojawiły się właśnie Samsony, a potem ktoś wynalazł SL i uznano, że to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowarki sieciowe do MxM mogą być wielkości ładowarek komórkowych, także można takie gabaryty nosić przy sobie.

Chcesz być portable przez 8-10h dziennie? Słuchaj na sieciówce gdy jest taka możliwość.

Nie o to chodzi. Czasem nie będę go używał np. dwa tygodnie, a potem poczuję taką potrzebę i co, mam go rozładować do 0 i dopiero ładować, bo żadna diodka nie poinformuje mnie, że to już?

 

Ale nikt Ci nie karze rozładowywać zawsze do zera. Słuchasz stacjonarnie to podłączasz kabel, a jak musisz zabrać to masz jeszcze te 8-10h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś taniej alternatywy dla nich. Lubie takie lekkie granie jakie prezentują AKG, ale jeśli Superluxom bliżej do Sennheiserów. Kurcze, szkoda. Takie HD650 są zbyt "misiowate" w przekazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swoje od lipiec2009. Narazie wygrzewam je od 3 godzin. Misiowatości nie ma w nich w ogóle. Póki co tną górą uszy, a na wokalu sybilują. Średnica nieco jazgocze, więc ciężko ocenić barwę instrumentów, ale damy im torchę czasu... Mam nadzieję, że się uspokoją. Zaskoczyła mnie natomiast jakość i ilość basu. Shure SRH840 są dużo ciemniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Shure mają wycofany środek?

 

Fakt. Na uDac'u Shury grały nieco wycofaną średnicą, więc stąd początkowe wrażenie napastliwości średnicy.

 

Mam wrażenie, że po 20h grania góra ciut odpuściła (albo to ja się przyzwyczaiłem), więc teraz słucham ich z przyjemnością.

 

Słuchawki są po prostu fenomenalne. Słucham na nich przede wszystkim klasyki i biją tutaj na głowę moje Shure (napędzane z uDaca). Separacja instrumentów jest świetna, nie ma mowy o zlewaniu się dźwięku charakterystycznym dla słuchawek z tej półki cenowej. Grają jasnym, ale pełnym dźwiękiem, bas jest obecny w każdym nagraniu. Dźwięk jest swobodny, ale jednocześnie namacalny, można go "dotknąć" :).

 

Więcej wrażeń może za kilka dni.

 

PS. Czuć, że z uDaca nie pokazują na co je stać. Myślę, że wzmacniacz wydobyłby z nich jeszcze więcej. Słuchawki nie są też super-skuteczne. Potencjometr trzeba wykręcić sporo dalej niż przy Shure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności